Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ομάδες

A/AΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1 Α.Ε.Κ. Πατρών Γ' κατηγορία(PLAYOFF Α' Ομίλου) Σουλίου
2 Άβυθος Αιγιάλειας Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αβύθου Δεν έχει ορισθεί
3 Αετός Ρίου Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ρίου
4 Αίας Πατρών Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου
5 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Α' κατηγορία(PLAYOUT) Αιγείρας Ακράτας
6 Αιγίου ΑΕ Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
7 Αναγέννηση Πατρών Α' κατηγορία(PLAYOUT) Ζαρουχλεΐκων Ζαρουχλεΐκων
8 ΑΟ Αιγίου 2019 Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
9 Απόλλων Εγλυκάδος Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Πετεινών
10 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου Β' κατηγορία(PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ) Ροδιάς
11 Αργυρά Πατρών Γ' κατηγορία(PLAYOFF Β' Ομίλου)
12 Άρης Πατρών Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς
13 Αρόη Α.Π.Ο. Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Προσφυγικών Πετεινών
14 Αρόης Α.Ε. Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
15 Αστέρας Λεοντίου Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
16 Αστέρας Μιντιλογλίου Β' κατηγορία(PLAYOFF Α' Ομίλου) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Μετοχίου
17 Αστέρας Τσουκαλεΐκων Α' κατηγορία(PLAYOUT)
18 Αστήρ Τέμενης Β' κατηγορία(PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ) Τέμενης
19 Άτλας Α.Σ. Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
20 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
21 Ατρόμητος Λάππα 2015 Α' κατηγορία(PLAYOUT) Μετοχίου
22 Ατρόμητος Πατρών Α' κατηγορία(PLAYOFF) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
23 Αυτόνομη Π.Ο. Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος)
24 Αχαΐκή Α' κατηγορία(A' Όμιλος)
25 Αχαϊκός Α' κατηγορία(Β' Όμιλος)
26 Αχαιός Σαραβαλίου Α' κατηγορία(A' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
27 Αχιλλέας Καμαρών Β' κατηγορία(PLAYOFF Β' Ομίλου) Καμαρών
28 Δαβουρλής K. 92 Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου
29 Δάφνη Πατρών Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
30 Διαγόρας Βραχνεΐκων Α' κατηγορία(PLAYOFF) Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
31 Δίας Σαραβαλίου Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
32 Δόξα Νιφορεΐκων Α' κατηγορία(PLAYOUT) Νιφορεΐκων
33 Δόξα Παραλίας Α' κατηγορία(A' Όμιλος) Παραλίας Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
34 Εθνικός - Πολύτεκνος Α' κατηγορία(PLAYOUT) Ντα Λουζ Οβρυάς Ντα Λουζ Οβρυάς
35 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ Γ' κατηγορία(PLAYOFF Β' Ομίλου) Αγυιάς Ντα Λουζ Οβρυάς
36 Ηρακλής Πατρών Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
37 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αβύθου Δημοτικό Στ. Αιγίου
38 Θύελλα Πατρών Α' κατηγορία(PLAYOFF) Θύελλας Πατρών
39 Ικαρος Λακκόπετρας Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ριόλου Κρίνου
40 Ικαρος Πετρωτού Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πετεινών
41 Καλάβρυτα Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Καλαβρύτων Σκεπαστού
42 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Α' κατηγορία(PLAYOFF) Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
43 Κρίνος Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κρίνου
44 Λιμνοχώρι Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Λιμνοχωρίου
45 Νεάπολη ΑΕ Β' κατηγορία(PLAYOUT Α' ΟΜΙΛΟΥ) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
46 Νίκη Προαστείου Α' κατηγορία(PLAYOFF) Νίκης Προαστίου Ντα Λουζ Οβρυάς
47 Ολυμπιακός Πατρών Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Προσφυγικών
48 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Δεν έχει ορισθεί
49 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αγυιάς
50 Παναχαϊκός Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Σουλίου
51 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου Ρίου
52 Πανμοβριακός Ριόλου Α' κατηγορία(PLAYOFF) Ριόλου
53 Πάτρα 2005 A.E. Β' κατηγορία(PLAYOFF Β' Ομίλου)
54 Πάτραι Α.Π.Σ. Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς
55 Πείρος Ισώματος Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Θύελλας Πατρών
56 Περιβόλα Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Προσφυγικών Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
57 Πετεινοί Β' κατηγορία(Β' Όμιλος)
58 Πήγασος Μπεγουλακίου Α' κατηγορία(PLAYOUT) Πετεινών
59 Πυρσός Πατρών Β' κατηγορία(PLAYOFF Α' Ομίλου) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
60 Ροϊτίκων ΑΕ Α' κατηγορία(A' Όμιλος) Ροιτίκων Ντα Λουζ Οβρυάς
61 Ρομαϊκός Α.Σ. Γ' κατηγορία(PLAYOFF Α' Ομίλου) Άνω Αλισσού Δεν έχει ορισθεί
62 Σταροχώρι Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Σταροχωρίου Τέμενης
63 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" Β' κατηγορία(PLAYOUT Α' ΟΜΙΛΟΥ) Σταυροδρομίου Δεν έχει ορισθεί
64 Φαραικός Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Πρέβεδου
65 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Ντα Λουζ Οβρυάς
66 Φλόγα Ρόδιας Γ' κατηγορία(PLAYOFF Β' Ομίλου) Ροδιάς
67 Φοίνικας Αγυιάς Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αγυιάς Δεν έχει ορισθεί
68 Φοινικας Ζήριας Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ζήριας Δεν έχει ορισθεί
69 Ψηλαλώνια Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Μετοχίου