Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ομάδες

A/AΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1 Α.Ε.Κ. Πατρών Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Σουλίου
2 Άβυθος Αιγιάλειας Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αβύθου Δεν έχει ορισθεί
3 Αετός Πατρών Α' κατηγορία(Β' Όμιλος)
4 Αετός Ρίου Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ρίου
5 Αίας Πατρών Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου
6 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αιγείρας Ακράτας
7 Αιγίου ΑΕ Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
8 Αναγέννηση Πατρών Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων Ζαρουχλεΐκων
9 Αναγέννηση Ψαθόπυργου Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ψαθόπυργου Κάτω Καστριτσίου
10 Άνω Καστρίτσι Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου Κάτω Καστριτσίου
11 Απόλλων Εγλυκάδος Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Πετεινών
12 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ροδιάς
13 Αργυρά Πατρών Β' κατηγορία(Β' Όμιλος)
14 Άρης Πατρών Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς
15 Αρόη Α.Π.Ο. Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Προσφυγικών Πετεινών
16 Αρόης Α.Ε. Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
17 Αστέρας Λεοντίου Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
18 Αστέρας Μιντιλογλίου Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Μετοχίου
19 Αστέρας Τσουκαλεΐκων Α' κατηγορία(Α' Όμιλος)
20 Αστήρ Τέμενης Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Τέμενης
21 Άτλας Α.Σ. Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
22 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
23 Ατρόμητος Λάππα 2015 Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Μετοχίου
24 Ατρόμητος Πατρών Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
25 Αυτόνομη Π.Ο. Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος)
26 Αχαΐκή Α' κατηγορία(Α' Όμιλος)
27 Αχαϊκός Β' κατηγορία(Α' Όμιλος)
28 Αχαιός Σαραβαλίου Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
29 Αχιλλέας Καμαρών Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Καμαρών
30 Βασιλικό Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Βασιλικού
31 Δαβουρλής K. 92 Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου
32 Δάφνη Πατρών Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
33 Διαγόρας Βραχνεΐκων Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Βραχνεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
34 Δίας Σαραβαλίου Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
35 Δόξα Νιφορεΐκων Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Νιφορεΐκων
36 Δόξα Παραλίας Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Παραλίας Βραχνεΐκων
37 Εθνικός - Πολύτεκνος Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Ντα Λουζ Οβρυάς
38 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αγυιάς Ντα Λουζ Οβρυάς
39 Ηρακλής Πατρών Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
40 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αβύθου Δημοτικό Στ. Αιγίου
41 Θύελλα Πατρών Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Θύελλας (Χώμα)
42 Ικαρος Λακκόπετρας Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ριόλου Κρίνου
43 Ικαρος Πετρωτού Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πετεινών
44 Καλάβρυτα Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Καλαβρύτων Σκεπαστού
45 Καμίνια Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Βραχνεΐκων Καλαβρύτων
46 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
47 Κρίνος Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Κρίνου
48 Λιμνοχώρι Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Λιμνοχωρίου
49 Νεάπολη ΑΕ Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
50 Νίκη Προαστείου Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου Ντα Λουζ Οβρυάς
51 Ολυμπιακός Πατρών Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Προσφυγικών
52 Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Δεν έχει ορισθεί
53 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αγυιάς
54 Παναιγιάλειος Α' κατηγορία(Β' Όμιλος)
55 Παναχαϊκός Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Σουλίου
56 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Νίκης Προαστίου Ρίου
57 Πανμοβριακός Ριόλου Α' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ριόλου
58 Πάτρα 2005 A.E. Α' κατηγορία(Β' Όμιλος)
59 Πείρος Ισώματος Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Θύελλας (Χώμα)
60 Περιβόλα Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Προσφυγικών Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
61 Πετεινοί Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος)
62 Πήγασος Μπεγουλακίου Α' κατηγορία(Β' Όμιλος) Πετεινών
63 Προοδευτική Πατρών Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος)
64 Πυρσός Πατρών Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
65 Ροϊτίκων ΑΕ Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Ροιτίκων Ντα Λουζ Οβρυάς
66 Ρομαϊκός Α.Σ. Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Άνω Αλισσού Δεν έχει ορισθεί
67 Σκεπαστό Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Σκεπαστού Καλαβρύτων
68 Σταροχώρι Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Σταροχωρίου Τέμενης
69 Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Σταυροδρομίου Δεν έχει ορισθεί
70 Φαραικός Β' κατηγορία(Α' Όμιλος) Πρέβεδου
71 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Ντα Λουζ Οβρυάς
72 Φλόγα Ρόδιας Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ροδιάς
73 Φοίνικας Αγυιάς Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Αγυιάς Δεν έχει ορισθεί
74 Φοινικας Ζήριας Β' κατηγορία(Β' Όμιλος) Ζήριας Δεν έχει ορισθεί
75 Ψηλαλώνια Γ' κατηγορία(Β' Όμιλος) Μετοχίου
76 Ωλενιακός Γ' κατηγορία(Α' Όμιλος) Μαζαρακίου