Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες της Τετάρτης 27-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 15:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Καμαρών-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 15:30-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αιγίου ΑΕ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 15:30-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-A.E. Δρέπανου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 4η 18:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΣΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 16:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Περιβόλα ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -
Αγώνες της Πέμπτης 28-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 15:30-Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-Ολυμπιακός Πατρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 1η 16:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005-Θύελλα Αιγίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες του Σαββάτου 30-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 6η 00:00-Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Χαλανδρίτσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 6η 16:00-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Αχαιός Σαραβαλίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 6η 16:00-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Αχαΐκή Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 6η 00:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Άρης Πατρών-Ηρακλής Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 6η 16:00-Πετρωτού Α.Π.Ο. Αρόη-Πάτραι Α.Π.Σ. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 6η 16:00-Ακράτας Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Άνω Καστρίτσι Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 6η 16:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αετός Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 6η 16:00-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 6η 16:00-Δημοτικό Στ. Αιγίου Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 00:00-Λάππα Ατρόμητος Λάππα 2015-Λέων Αλισσού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 16:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αστραπή Ψαροφαΐου-Γαλήνη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 16:00-Ζαρουχλεΐκων Πυρσός Πατρών-Άτλας Α.Σ. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 16:00-Ρίου Αχαϊκός-Δάφνη Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 18:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Απόλλων Εγλυκάδος-Φλόγα Ρόδιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 1η 10:15-Αγυιάς ΑΙΟΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΤΛΑΣ Α.Σ. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 1η 12:15-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Δίας-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 1η 20:00-Αγυιάς ΑΧΑΪΚΟΣ-Δαβουρλής Κ. 92 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 31-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 6η 11:30-Πετρωτού Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Νιφορεΐκων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 6η 15:00-Βραχνεΐκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ικαρος Πετρωτού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 6η 15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Εθνικός - Πολύτεκνος-Αναγέννηση Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 6η 15:00-Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Πατρών-Θύελλα Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 6η 17:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Μπεγουλακίου-Πάτρα 2005 A.E. Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 6η 15:00-Ρίου Αετός Ρίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 12:30-Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Σταροχώρι Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 15:00-Χαλανδρίτσας Πείρος Ισώματος-Φαραικός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 4η 15:00-Λακκόπετρας Ικαρος Λακκόπετρας-Καμίνια Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 12:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-A.E. Δρέπανου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 12:30-Αγυιάς Αυτόνομη Π.Ο.-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 15:00-Αβύθου Άβυθος Αιγιάλειας-Αιγίου ΑΕ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 15:00-Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 15:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Φοινικας Ζήριας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 4η 15:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Πετεινοί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 09:30-Πετρωτού Παναχαϊκός-Α.Ε.Κ. Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 10:00-Αγυιάς Σπάρτακος-Ολυμπιακός Καμαρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 10:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ε. Αρόης-Αίας Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 15:00-Καλαβρύτων Σκεπαστό-Ρωμανός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Κανονική Περίοδος- 1η 13:30-Νίκης Προαστίου Α.Σ. Νίκη Προαστείου-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -