Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ορισμοί Διαιτητών

Αγώνες του Σαββάτου 02-12-2023
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-A' Όμιλος- 12η 15:00-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Θύελλα Πατρών ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-A' Όμιλος- 12η 15:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-A' Όμιλος- 12η 15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Νιφορεΐκων ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος- 12η 15:00-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Πήγασος Μπεγουλακίου ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος- 12η 15:00-Πλαστήρα Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος- 12η 15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πάτραι Α.Π.Σ. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος- 12η 15:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Αχαϊκός ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος- 12η 15:00-Ρίου Αετός Ρίου-Άρης Πατρών ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος- 12η 18:00-Προσφυγικών Εθνικός - Πολύτεκνος-Καλάβρυτα ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ημ/νια:02-12-2023
Ώρα:15:00
Δ:ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Β1:ΣΑΚΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Β2:ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Παρ. Διαιτ:-">Στοιχεία Αναμέτρησης
Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 15:00-Δημ. Βραχνεΐκων "Δ. Σιορώκος" Αστέρας Μιντιλογλίου-Πυρσός Πατρών ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 15:00-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Σταροχώρι ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 15:00-Χαλανδρίτσας Φαραικός-Άτλας Α.Σ. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 15:00-Ζήριας Φοινικας Ζήριας-Άβυθος Αιγιάλειας ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος- 6η 15:00-Προσφυγικών Ψηλαλώνια-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 4η 11:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ-ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Όμιλος Γ'- 3η 10:00-Προσφυγικών Ολυμπιακός Πατρών - Πάτρα 2005-Ίκαρος Πετρωτού ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 3η 09:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Πάτρα 2005-ΔΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 3η 12:15-Αγυιάς Δαβουρλής Κ 92-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 3η 13:00-Νίκης Προαστίου ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-Παναχαϊκή 2014 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Β'- 3η 10:00-Αγυιάς ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ /ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Β'- 3η 12:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ε. Αρόης-Δαβουρλής Κ.92 2 ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Β'- 3η 12:30-Πλαστήρα ΑΟ ΑΙΓΙΟΥ 2019-ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 2 ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'- 3η 12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος Μπεγουλακίου-Άτλας 2 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite- 3η 18:30-FAIR PLAY( ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ) Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ-Άτλας ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Β'- 2η 12:00-Παναχαϊκής Παναχαϊκή/Ωριών Α.Ο.Π.-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Αιγίου- 3η 10:45-Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Αιγίου- 3η 12:00-Σκεπαστού ΣΚΕΠΑΣΤΟ-ΑΕ ΑΙΓΙΟΥ 1 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Ημ/νια:02-12-2023
Ώρα:11:30
Δ:ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Β1:Δεν έχει ορισθεί
Β2:Δεν έχει ορισθεί
Παρ. Διαιτ:-">Στοιχεία Αναμέτρησης
Τζουνιορ-Όμιλος Γ'- 2η 11:30-Δημ. Βραχνεΐκων "Δ. Σιορώκος" Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αετός Ρίου ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 10:00-Αρόης (7Χ7) Α.Ε. ΑΡΟΗ 2-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 16:30-Δία Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3-Αχαϊκή 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 10:00-Ρίου ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2-Ίκαρος Πετρωτού 2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'- 3η 17:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 2-Αετός Ρίου 3 ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'- 3η 18:15-Δία ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 3η 09:00-Πλαστήρα Θύελλα Αιγίου 2-Αστέρας Τεμένης ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 3η 10:30-Αβύθου Α.Ε.ΑΙΓΙΟΥ 2-Άβυθος ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Ημ/νια:02-12-2023
Ώρα:10:30
Δ:ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Β1:Δεν έχει ορισθεί
Β2:Δεν έχει ορισθεί
Παρ. Διαιτ:-">Στοιχεία Αναμέτρησης
Προτζουνιορ-Όμιλος Γ'- 2η 10:30-Δημ. Βραχνεΐκων "Δ. Σιορώκος" Διαγόρας Βραχνείκων-Πάτραι Α.Π.Σ. 2 ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 12:30-Αρόης (7Χ7) ΑΕ Αρόης 2-Άτλας 3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 11:00-Ρίου ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ 2-Ίκαρος Πετρωτου 2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 16:45-Δία Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 18:15-Δία Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 5-ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Α'- 2η 09:30-Βασιλείου 5Χ5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1-Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 1 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 3η 10:30-Βασιλείου 5Χ5 Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 3η 12:00-Αβύθου Άβυθος 2-Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ 4 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Β'- 3η 12:00-Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τεμένης ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Ημ/νια:02-12-2023
Ώρα:12:30
Δ:ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Β1:Δεν έχει ορισθεί
Β2:Δεν έχει ορισθεί
Παρ. Διαιτ:-">Στοιχεία Αναμέτρησης
Αστεράκια-Όμιλος Β'- 2η 12:30-Δημ. Βραχνεΐκων "Δ. Σιορώκος" Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναχαϊκή 2014 2 ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Όμιλος Γ'- 2η 10:30-Ντα Λουζ Οβρυάς ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Β'- 2η 12:00-Παναχαϊκής Παναχαϊκή/Ωριών Α.Ο.Π.-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 03-12-2023
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-A' Όμιλος- 12η 15:00-Ροιτίκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ατρόμητος Πατρών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-A' Όμιλος- 12η 15:00-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαΐκή-Ροϊτίκων ΑΕ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-A' Όμιλος- 12η 15:00-Λάππα Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 15:00-Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-Δίας Σαραβαλίου ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός"-Παναχαϊκός ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 15:00-Λακκόπετρας Ικαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος- 9η 18:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Δάφνη Πατρών-Κρίνος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 12:00-Πλαστήρα Αιγίου ΑΕ-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 12:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αστέρας Λεοντίου-Αστήρ Τέμενης ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 12:00-Αγυιάς Αίας Πατρών-Πετεινοί ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 15:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αχιλλέας Καμαρών ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 A.E.-Ηρακλής Πατρών ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος- 9η 15:00-Προσφυγικών Αρόης Α.Ε.-Απόλλων Εγλυκάδος ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος- 7η 12:00-Προσφυγικών Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Περιβόλα ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος- 7η 12:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Α.Ε.Κ. Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος- 7η 12:00-Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αρόη Α.Π.Ο. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος- 7η 18:00-Προσφυγικών Πείρος Ισώματος-Ρομαϊκός Α.Σ. ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος- 6η 12:00-Ρίου Αυτόνομη Π.Ο.-Φλόγα Ρόδιας ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος- 6η 15:00-Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αργυρά Πατρών ΞΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος- 6η 15:15-Νίκης Προαστίου Φοίνικας Αγυιάς-ΑΟ Αιγίου 2019 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Α- 4η 14:30-Νιφορεΐκων ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 4η 13:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου/Αργυρά-Θύελλα Αιγίου ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Β- 4η 18:00-Αγυιάς Δαβουρλής Κ. 92-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Elite- 3η 10:00-Προσφυγικών Άτλας-Απόλλων Εγλυκάδος/Ωλενιακός ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-Όμιλος Γ'- 3η 09:45-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Ίκαρος Πετρωτού-Α.Ε. Πάτρα 2005 2 ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-9Χ9 - Όμιλος Elite- 3η 10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) ΔΙΑΣ/ΕΡΜΗΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Β'- 2η 12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος 1-Παναχαϊκή 2014 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 10:00-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 4-Πανμοβριακός Ριόλου ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 11:00-Rossoneri MFC ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2-Παναχαϊκή 2014 2 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 11:15-Rossoneri MFC ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2-Δαβουρλής K 92. 3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος ΣΤ'- 3η 10:30-Άτλαντα ΑΤΛΑΣ Α.Σ. 3-Πήγασος 2 ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Β'- 2η 13:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος 1-Παναχαϊκή 2014 1 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 10:00-Rossoneri MFC ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΑΧΑΙΚΟΣ 2-Πανιώνιος Αχιλλέας ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Δ'- 3η 12:15-Δία Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 3-ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 11:30-Άτλαντα Άτλας 4-Πήγασος 2 ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Όμιλος Α'- 2η 12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Πήγασος-Παναχαϊκή 2014 1 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Όμιλος Β'- 2η 13:00-Άτλαντα Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 2-Άτλας 2 ΦΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Δευτέρας 04-12-2023
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Ε'- 3η 16:15-Θύελλας Πατρών Θύελλα Πατρών/ Ωλενιακός 2-Δίας/Ερμής Σαραβαλίου 4 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Τρίτης 05-12-2023
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης ΝΕΩΝ Κ19 ΟΜΙΛΟΣ Α- 4η 16:00-Ριόλου ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ/ΠΕΤΕΙΝΟΙ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Τετάρτης 06-12-2023
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β Φάση- 1η 14:30-Ακράτας Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Καλάβρυτα Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β Φάση- 1η 14:30-Προσφυγικών Αρόης Α.Ε.-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β Φάση- 1η 14:30-Αγυιάς Ηρακλής Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β Φάση- 1η 14:30-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ικαρος Λακκόπετρας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Β Φάση- 1η 14:30-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Αναγέννηση Πατρών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -