Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

Αγώνες της Τετάρτης 24-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου-6η 18:30 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Ικαρος Πετρωτού-Πείρος Ισώματος - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Ημιτελική Φάση-1η 19:00 Προσφυγικών Εθνικός - Πολύτεκνος-Θύελλα Πατρών - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
Αγώνες του Σαββάτου 27-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Πλαστήρα Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Ροϊτίκων ΑΕ - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Ακράτας Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Δόξα Παραλίας - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Λάππα 2015 - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Ρίου Αετός Ρίου-Αχαιός Σαραβαλίου - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Προσφυγικών Εθνικός - Πολύτεκνος-Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Αχαΐκή - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αναγέννηση Πατρών - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT-8η 17:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων - Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Κυριακής 28-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου-6η 17:00 Ρίου Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Φλόγα Ρόδιας - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου-6η 17:00 Νίκης Προαστίου Αργυρά Πατρών-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου-6η 00:00 Προσφυγικών Ρομαϊκός Α.Σ.-Α.Ε.Κ. Πατρών - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου-1η 17:00 Αγυιάς Ηρακλής Πατρών-Πάτρα 2005 A.E. - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOFF Β' Ομίλου-1η 17:00 Καμαρών Αχιλλέας Καμαρών-Αιγίου ΑΕ - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου-1η 17:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Άτλας Α.Σ.-Πυρσός Πατρών - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOFF Α' Ομίλου-1η 17:00 Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOUT Α' ΟΜΙΛΟΥ-1η 17:00 Χαλανδρίτσας Φαραικός-Νεάπολη ΑΕ - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOUT Α' ΟΜΙΛΟΥ-1η 17:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παναχαϊκός-Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ-1η 17:00 Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Άβυθος Αιγιάλειας - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-PLAYOUT Β' ΟΜΙΛΟΥ-1η 17:00 Προσφυγικών Αρόης Α.Ε.-Αστήρ Τέμενης - Δεν έχει ορισθεί