Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Άμεσα Αποτελέσματα

error:
Αγώνες του Σαββάτου 28-01-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Λακκόπετρας Ικαρος Λακκόπετρας-Διαγόρας Βραχνεΐκων0 - 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Νιφορεΐκων Δόξα Νιφορεΐκων-Αχαιός Σαραβαλίου1 - 2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Ροιτίκων Δόξα Παραλίας-Θύελλα Πατρών0 - 5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Ζαρουχλεΐκων Ατρόμητος Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος1 - 0 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου0 - 0 ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Μπεγουλακίου-Εθνικός - Πολύτεκνος0 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 18:00 Προσφυγικών Άρης Πατρών-Πάτρα 2005 A.E.4 - 0 ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Χαλανδρίτσας Φαραικός-Ροϊτίκων ΑΕ1 - 1 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 18:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Άτλας Α.Σ.-Αστέρας Λεοντίου3 - 0 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Ρίου Άνω Καστρίτσι-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ1 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Ηρακλής Πατρών1 - 3 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Πλαστήρα Αιγίου ΑΕ-Φλόγα Ρόδιας2 - 0 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 16:00 Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αχιλλέας Καμαρών5 - 0 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος-9η 15:00 Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων4 - 0 ΒΕΛΙΟΥ ΑΡΜΙΡ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος-9η 15:00 Προσφυγικών Προοδευτική Πατρών-Βασιλικό2 - 2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος-9η 15:00 Δημητροπουλου Άβυθος Αιγιάλειας-Αυτόνομη Π.Ο.2 - 0 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Αγώνες της Κυριακής 29-01-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Λάππα Ατρόμητος Λάππα 2015-Λιμνοχώρι - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαΐκή-Αστέρας Μιντιλογλίου - ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δίας Σαραβαλίου-Πανμοβριακός Ριόλου - ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Ακράτας Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Αετός Πατρών - ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Παναιγιάλειος - ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 12:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παναχαϊκός-Κρίνος - ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Προσφυγικών Αρόη Α.Π.Ο.-Ικαρος Πετρωτού - ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Χαλανδρίτσας Πείρος Ισώματος-Αχαϊκός - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Τριταίας ΑΟ - "Ο Τριταιικός" - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Α' Όμιλος-12η 15:00 ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Σταροχώρι - ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Αρόης Α.Ε. - ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Νίκης Προαστίου Αργυρά Πατρών-Αετός Ρίου - ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-Β' Όμιλος-12η 15:00 Καμαρών Φοινικας Ζήριας-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος-9η 10:00 Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-Πυρσός Πατρών - ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος-9η 12:30 Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών - ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Α' Όμιλος-9η 17:30 Προσφυγικών Ωλενιακός-Ρομαϊκός Α.Σ. - ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος-9η 12:00 Προσφυγικών Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Α.Ε.Κ. Πατρών - ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος-9η 15:00 Ρίου Φοίνικας Αγυιάς-Πετεινοί - ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Β' Όμιλος-9η 16:00 Καλαβρύτων Σκεπαστό-Ψηλαλώνια - ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αγώνες της Δευτέρας 30-01-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες της Τετάρτης 01-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση-1η 14:30 Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Πατρών - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση-1η 15:00 Ρίου Αετός Ρίου-Ικαρος Λακκόπετρας - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση-1η 15:00 Ροιτίκων Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πάτραι Α.Π.Σ. - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση-1η 15:00 Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση-1η 17:00 Προσφυγικών Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Δεν έχει ορισθεί