Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο - Ομάδες

Α/ΑΟΜΑΔΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1    A.E. Δρέπανου Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
2    Α.Π.Ο. Αρόη Προσφυγικών Πετεινών
3    ΑΕ Ροϊτίκων Ροιτίκων Δεν έχει οριστεί
4    Αετός Πατρών Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
5    Αετός Ρίου Ρίου Δεν έχει οριστεί
6    Ακράτα Ακράτας Αιγείρας
7    Αναγέννηση Πατρών Ζαρουχλεΐκων Ζαρουχλεΐκων
8    Αναγέννηση Ψαθόπυργου Ψαθόπυργου Κάτω Καστριτσίου
9    Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. Αβύθου Δημητροπουλου
10    Απόλλων Βίδοβας Λιμνοχωρίου Νιφορεΐκων
11    Απόλλων Εγλυκάδος Πετεινών Δεν έχει οριστεί
12    Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου Ροδιάς Δεν έχει οριστεί
13    Αργυρά Πατρών Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
14    Άρης Πατρών Ντα Λουζ Οβρυάς Δεν έχει οριστεί
15 Αστέρας Μιντιλογλίου Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Μετοχίου
16    Αστέρας Τσουκαλεΐκων Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
17    Αστήρ Τέμενης Τέμενης Δεν έχει οριστεί
18    Ατρόμητος Λάππα 2015 Μετοχίου Δεν έχει οριστεί
19    Ατρόμητος Πατρών Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
20    Αυτόνομη Π.Ο. Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
21    Αχαΐκή Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
22 Αχαϊκός Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
23    Αχαιός Σαραβαλίου Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Δεν έχει οριστεί
24    Αχιλλέας Καμαρών Καμαρών Δεν έχει οριστεί
25 Γαλήνη Ζαρουχλεΐκων Δεν έχει οριστεί
26    Δαβουρλής K. 92 Νίκης Προαστίου Δεν έχει οριστεί
27 Δάφνη Πατρών Δεν έχει οριστεί ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
28    Δήμος Διακοπτού Α.Ο. Ροδιάς Δεν έχει οριστεί
29 Διαγόρας 2010 Βραχνεΐκων Δεν έχει οριστεί
30    Διαγόρας Βραχνεΐκων Βραχνεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
31    Δίας Σαραβαλίου Δεν έχει οριστεί Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
32    Δόξα Ελαιώνος Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
33    Δόξα Παραλίας Παραλίας Βραχνεΐκων
34 Δόξα Χαλανδρίτσας ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Δεν έχει οριστεί
35    Δρέπανο Δρεπάνου Ψαθόπυργου
36    Εθνικός Σαγεΐκων Σαγεΐκων Λιμνοχωρίου
37 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Δεν έχει οριστεί
38 Ζήρια-ΤΑΔ'93 Ζήριας Καλαβρύτων
39    Θύελλα Αιγείρας Αιγείρας Δεν έχει οριστεί
40    Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Αβύθου Δημοτικό Στ. Αιγίου
41    Θύελλα Πατρών Θύελλας (Χώμα) Δεν έχει οριστεί
42    Ικαρος Πετρωτού Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πετεινών
43    Καλάβρυτα Καλαβρύτων Σκεπαστού
44    Καλλιθέα Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
45    Καμίνια Βραχνεΐκων Καλαβρύτων
46 Κεραυνός 2016 Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
47    Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Δεν έχει οριστεί
48    Λέων Α. Αλισσού Άνω Αλισσού Δημοτικό Κ. Αχαΐας
49    Λιμνοχώρι Λιμνοχωρίου Δεν έχει οριστεί
50    Μέγας Δικέφαλος Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
51    Νίκη Προαστείου Νίκης Προαστίου Δεν έχει οριστεί
52    Ολυμπιακός Πατρών Προσφυγικών Δεν έχει οριστεί
53 Παναιγιάλειος Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
54    Παναχαϊκή Κ20 Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
55    Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) Νίκης Προαστίου Ρίου
56    Πανμοβριακός Ριόλου Ριόλου Δεν έχει οριστεί
57    Πάτρα 2005 A.E. Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
58    Πάτραι Α.Π.Σ. Ντα Λουζ Οβρυάς Δεν έχει οριστεί
59    Πείρος Ισώματος Δεν έχει οριστεί Θύελλας (Χώμα)
60    Πήγασος Μπεγουλακίου Δεν έχει οριστεί Πετεινών
61 Πήγασος Πατρών Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
62 Πολύτεκνος Δεν έχει οριστεί Ντα Λουζ Οβρυάς
63 Ρωμανός Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
64 Σκεπαστό Σκεπαστού Καλαβρύτων
65 Σταροχώρι Σταροχωρίου Τέμενης
66    Τριταιικός ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Δεν έχει οριστεί
67    Φαραικός Πρέβεδου Δεν έχει οριστεί
68 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
69 Φλόγα Ρόδιας Ροδιάς Δεν έχει οριστεί
70    Φοίνικας Σαλμενίκου Δεν έχει οριστεί Δεν έχει οριστεί
71    Φωστήρ Οβρυάς Οβρυάς Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
72    Ψηλαλώνια Δεν έχει οριστεί Μετοχίου
73 Ωλενιακός Μαζαρακίου Δεν έχει οριστεί