Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο - Πίνακας Αποτελεσμάτων


1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
11-10-201717:30Νίκης ΠροαστίουA.E. Δρέπανου -Δάφνη Πατρών4 - 0  στατιστικάΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-10-201715:00ΡοιτίκωνΑΕ Ροϊτίκων -Αστέρας Μιντιλογλίου0 - 3  στατιστικάΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201717:30Νίκης ΠροαστίουΑετός Πατρών -Διαγόρας Βραχνεΐκων2 - 3  στατιστικάΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
25-10-201714:30ΑκράταςΑκράτα -Αργυρά Πατρών2 - 0  στατιστικάΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27-09-201715:30ΑκράταςΑκράτα -Καλάβρυτα1 - 0  στατιστικάΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22-11-201714:30ΑκράταςΑκράτα -Πανμοβριακός Ριόλου2 - 6  στατιστικάΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΑκράταςΑκράτα -Ψηλαλώνια3 - 2  στατιστικάΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201714:30ΖαρουχλεΐκωνΑναγέννηση Πατρών -Νίκη Προαστείου2 - 1  στατιστικάΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29-11-201714:30ΖαρουχλεΐκωνΑναγέννηση Πατρών -Παναιγιάλειος3 - 2  στατιστικάΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01-11-201714:30ΡίουΑναγέννηση Ψαθόπυργου -Αστέρας Μιντιλογλίου6 - 0  στατιστικάΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΡίουΑναγέννηση Ψαθόπυργου -Φοίνικας Σαλμενίκου2 - 1  στατιστικάΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
11-10-201714:30ΑβύθουΑναγέννηση-Αίας Συμπολ. -Φλόγα Ρόδιας3 - 7  στατιστικάΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΛιμνοχωρίουΑπόλλων Βίδοβας -Αυτόνομη Π.Ο.1 - 2  στατιστικάΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04-10-201715:00ΛιμνοχωρίουΑπόλλων Βίδοβας -Διαγόρας 20105 - 3  στατιστικάΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201717:30Νίκης ΠροαστίουΑργυρά Πατρών -Καλλιθέα4 - 2  στατιστικάΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04-10-201717:30Νίκης ΠροαστίουΑργυρά Πατρών -Κεραυνός 20162 - 1  στατιστικάΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15-11-201714:30Ντα Λουζ ΟβρυάςΆρης Πατρών -Δαβουρλής K. 922 - 3  στατιστικάΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΜιντιλογλίουΑστέρας Μιντιλογλίου -Αετός Ρίου2 - 1  στατιστικάΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25-10-201714:30ΒραχνεΐκωνΑστέρας Τσουκαλεΐκων -Δρέπανο5 - 6  στατιστικάΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27-09-201715:30ΒραχνεΐκωνΑστέρας Τσουκαλεΐκων -Φαραικός4 - 2  στατιστικάΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
27-09-201715:30ΡιόλουΑτρόμητος Λάππα 2015 -Πείρος Ισώματος3 - 1  στατιστικάΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01-11-201714:30ΛάππαΑτρόμητος Λάππα 2015 -Πολύτεκνος1 - 2  στατιστικάΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΛάππαΑτρόμητος Λάππα 2015 -Τριταιικός2 - 0  στατιστικάΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
06-12-201714:30ΖαρουχλεΐκωνΑτρόμητος Πατρών -Αχαΐκή4 - 5  στατιστικάΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04-10-201715:00ΑγυιάςΑυτόνομη Π.Ο. -Α.Π.Ο. Αρόη7 - 5  στατιστικάΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201714:30ΑγυιάςΑυτόνομη Π.Ο. -Δαβουρλής K. 920 - 5  στατιστικάΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29-01-201815:00Θύελλας (Χόρτο)Αχαΐκή -Διαγόρας Βραχνεΐκων0 - 1  στατιστικάΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
28-10-201714:00Δημοτικό Κ. ΑχαΐαςΑχαΐκή -Παναχαϊκή Κ203 - 0  στατιστικάΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04-10-201715:00ΚαμαρώνΑχιλλέας Καμαρών -Φοίνικας Σαλμενίκου6 - 7  στατιστικάΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-10-201715:00ΖαρουχλεΐκωνΓαλήνη -Αετός Ρίου1 - 3  στατιστικάΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
24-01-201814:30ΡοδιάςΔήμος Διακοπτού Α.Ο. -Δαβουρλής K. 923 - 0  στατιστικάΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27-09-201715:30ΡοδιάςΔήμος Διακοπτού Α.Ο. -Θύελλα Αιγείρας2 - 0  στατιστικάΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22-11-201714:30ΡοδιάςΔήμος Διακοπτού Α.Ο. -Πήγασος Μπεγουλακίου2 - 1  στατιστικάΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201714:30ΡοδιάςΔήμος Διακοπτού Α.Ο. -Φωστήρ Οβρυάς3 - 1  στατιστικάΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15-11-201714:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Δίας Σαραβαλίου -Ατρόμητος Πατρών0 - 3  στατιστικάΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
11-10-201714:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Δίας Σαραβαλίου -Ολυμπιακός Πατρών3 - 1  στατιστικάΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
04-10-201715:00ΡοδιάςΔόξα Ελαιώνος -Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου2 - 1  στατιστικάΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01-11-201714:30ΡοδιάςΔόξα Ελαιώνος -Δίας Σαραβαλίου0 - 1  στατιστικάΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΡοδιάςΔόξα Ελαιώνος -Μέγας Δικέφαλος1 - 0  στατιστικάΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01-11-201714:30ΠαραλίαςΔόξα Παραλίας -Παναιγιάλειος3 - 5  στατιστικάΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22-11-201718:30Νίκης ΠροαστίουΔρέπανο -Αχαΐκή0 - 1  στατιστικάΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01-11-201718:30Νίκης ΠροαστίουΔρέπανο -Κεραυνός Αγίου Βασιλείου2 - 1  στατιστικάΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22-11-201714:30ΣαγεΐκωνΕθνικός Σαγεΐκων -Διαγόρας Βραχνεΐκων1 - 2  στατιστικάΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201714:30ΣαγεΐκωνΕθνικός Σαγεΐκων -Λέων Α. Αλισσού2 - 0  στατιστικάΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27-09-201715:30ΑγυιάςΖαβλάνι-Αίας ΑΠΣ -Αναγέννηση Ψαθόπυργου0 - 2  στατιστικάΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04-10-201715:00ΖήριαςΖήρια-ΤΑΔ'93 -Αστήρ Τέμενης1 - 0  στατιστικάΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΖήριαςΖήρια-ΤΑΔ'93 -Δίας Σαραβαλίου0 - 2  στατιστικάΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15-11-201714:30ΤέμενηςΘύελλα Γ.Σ. Αιγίου -Αχαΐκή1 - 2  στατιστικάΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201714:30Θύελλας (Χόρτο)Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου -Θύελλα Πατρών4 - 1  στατιστικάΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
01-11-201714:30ΒραχνεΐκωνΚαμίνια -Άρης Πατρών0 - 2  στατιστικάΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΒραχνεΐκωνΚαμίνια -Αχαιός Σαραβαλίου3 - 0  στατιστικάΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
11-10-201714:30ΡίουΜέγας Δικέφαλος -Ικαρος Πετρωτού2 - 1  στατιστικάΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10-01-201814:30ΡιόλουΠανμοβριακός Ριόλου -Αναγέννηση Πατρών5 - 0  στατιστικάΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21-02-201816:00Νίκης ΠροαστίουΠανμοβριακός Ριόλου -Δήμος Διακοπτού Α.Ο.3 - 1  στατιστικάΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

8ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14-03-201816:00Δημοτικό Κ. ΑχαΐαςΠανμοβριακός Ριόλου -Διαγόρας Βραχνεΐκων0 - 4  στατιστικάΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201714:30ΡιόλουΠανμοβριακός Ριόλου -Λιμνοχώρι5 - 1  στατιστικάΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πάτρα 2005 A.E. -Δήμος Διακοπτού Α.Ο.0 - 1  στατιστικάΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04-10-201715:00Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πάτρα 2005 A.E. -Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)4 - 3  στατιστικάΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30Ντα Λουζ ΟβρυάςΠάτραι Α.Π.Σ. -Απόλλων Εγλυκάδος2 - 0  στατιστικάΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01-11-201714:30Ντα Λουζ ΟβρυάςΠάτραι Α.Π.Σ. -Ατρόμητος Πατρών3 - 4  στατιστικάΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27-09-201715:30Ντα Λουζ ΟβρυάςΠάτραι Α.Π.Σ. -Ωλενιακός4 - 0  στατιστικάΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27-09-201715:30Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)Πήγασος Πατρών -Αχαιός Σαραβαλίου0 - 1  στατιστικάΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22-11-201714:30ΖαρουχλεΐκωνΠολύτεκνος -Αναγέννηση Ψαθόπυργου2 - 1  στατιστικάΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10-01-201815:00ΒραχνεΐκωνΠολύτεκνος -Διαγόρας Βραχνεΐκων0 - 6  στατιστικάΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
18-10-201714:30ΖαρουχλεΐκωνΠολύτεκνος -Φλόγα Ρόδιας2 - 1  στατιστικάΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04-10-201715:00Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)Ρωμανός -Απόλλων Εγλυκάδος0 - 3  στατιστικάΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25-10-201716:30ΚαλαβρύτωνΣκεπαστό -Πήγασος Μπεγουλακίου1 - 4  στατιστικάΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ος Γύρος
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ-ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27-09-201715:30ΧαλανδρίτσαςΣταροχώρι -Καμίνια1 - 3  στατιστικάΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27-09-201715:30ΣταυροδρομίουΤριταιικός -Δόξα Χαλανδρίτσας3 - 0  στατιστικάΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-10-201715:00ΡίουΦλόγα Κάτω Καστριτσίου -Πολύτεκνος1 - 2  στατιστικάΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27-09-201715:30ΖαρουχλεΐκωνΨηλαλώνια -Αχαϊκός3 - 0  στατιστικάΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ