Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο - Πρόγραμμα


1ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/09 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/09 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 4-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/09 15:30 Ψηλαλώνια 3-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/09 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/09 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/09 15:30 Σταροχώρι 1-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 15:30 Πήγασος Πατρών 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 27/09 15:30 Ακράτα 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/09 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 27/09 15:30 Τριταιικός 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/10 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 6-7 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 04/10 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/10 15:00 Δόξα Ελαιώνος 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 04/10 15:00 Απόλλων Βίδοβας 5-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/10 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 04/10 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/10 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 7-5 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/10 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 04/10 15:00 Ρωμανός 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/10 15:00 Γαλήνη 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/10 17:30 Αργυρά Πατρών 2-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/10 14:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-7 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 14:30 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/10 14:30 Μέγας Δικέφαλος 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/10 17:30 A.E. Δρέπανου 4-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές

2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/10 14:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 14:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 14:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 18/10 14:30 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Λάππα 18/10 14:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 18/10 14:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/10 14:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 14:30 Πολύτεκνος 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/10 14:30 Ακράτα 3-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/10 14:30 Καμίνια 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/10 14:30 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/10 17:30 Αργυρά Πατρών 4-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 14:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 5-6 Δρέπανο διαιτητές

3ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/10 14:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/10 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/10 14:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 25/10 14:30 Ακράτα 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 25/10 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 5-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/10 14:30 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/10 14:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/10 16:30 Σκεπαστό 1-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/10 17:30 Αετός Πατρών 2-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 28/10 14:00 Αχαΐκή 3-0 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/11 14:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 6-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 01/11 14:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/11 14:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/11 14:30 Καμίνια 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 14:30 Δόξα Ελαιώνος 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 01/11 14:30 Δόξα Παραλίας 3-5 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/11 18:30 Δρέπανο 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

4ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/11 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Αχαΐκή διαιτητές

5ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/11 14:30 Άρης Πατρών 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 14:30 Δίας Σαραβαλίου 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/11 14:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/11 14:30 Ακράτα 2-6 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/11 14:30 Εθνικός Σαγεΐκων 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/11 14:30 Πολύτεκνος 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/11 18:30 Δρέπανο 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/11 14:30 Αναγέννηση Πατρών 3-2 Παναιγιάλειος διαιτητές

6ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 14:30 Ατρόμητος Πατρών 4-5 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/01 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 5-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 15:00 Πολύτεκνος 0-6 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/01 14:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

7ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/01 15:00 Αχαΐκή 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/02 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

8ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 14/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές