-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Κύπελλο - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 19 |
2 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 12 |
3 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ | 11 |
4 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 11 |
5 | ΑΧΑΪΚΗ | 11 |
6 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 9 |
7 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 8 |
8 | ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ | 8 |
9 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 6 |
10 | ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 6 |
11 | ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. | 6 |
12 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 5 |
13 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 5 |
14 | ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ Α.Ο. | 5 |
15 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 4 |
16 | ΤΡΙΤΑΙΙΚΟΣ | 3 |
17 | ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ | 2 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ | 2 |
2 | ΤΡΙΤΑΙΙΚΟΣ | 2 |
3 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ | 3 |
4 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 3 |
5 | ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. | 3 |
6 | ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ Α.Ο. | 3 |
7 | ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 4 |
8 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 5 |
9 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 5 |
10 | ΑΧΑΪΚΗ | 6 |
11 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 7 |
12 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 7 |
13 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 8 |
14 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 8 |
15 | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 8 |
16 | ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ | 10 |
17 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 11 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 570 |
ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 570 |
ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 562 |
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 533 |
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 531 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 529 |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 524 |
ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 450 |
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ | Αχαΐκή | 450 |
ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | Πανμοβριακός Ριόλου | 450 |
ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 426 |
ΠΑΤΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αχαΐκή | 404 |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Αχαΐκή | 404 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 404 |
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 372 |
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 362 |
ΑΙΣΩΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 360 |
ΑΡΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 360 |
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 360 |
ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 360 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | Αχαΐκή | 360 |
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Αναγέννηση Πατρών | 360 |
ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δίας Σαραβαλίου | 360 |
ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | A.E. Δρέπανου | 360 |
ΤΣΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | A.E. Δρέπανου | 360 |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | Αχαΐκή | 358 |
ΝΙΦΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 355 |
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 348 |
ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 339 |
ΣΕΡΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Ακράτα | 334 |
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 333 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 332 |
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 331 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | A.E. Δρέπανου | 330 |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 330 |
ΚΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ακράτα | 328 |
ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Ακράτα | 328 |
ΝΤΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | A.E. Δρέπανου | 327 |
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 325 |
ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 325 |
ΜΠΑΡΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 324 |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 319 |
ΤΣΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 318 |
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΡΗΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 316 |
ΝΤΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 316 |
ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΛΚΗΣ | Ακράτα | 315 |
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 314 |
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | A.E. Δρέπανου | 308 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | A.E. Δρέπανου | 301 |
NDOJ EMANUEL | Δόξα Ελαιώνος | 300 |
Περισσότεροι |