Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (PLAYOUT) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 02/03 16:00 Ροϊτίκων ΑΕ 3-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 02/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/03 16:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 02/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/03 16:00 Αχαΐκή 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 03/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/03 16:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 2-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-2 Ροϊτίκων ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 16:00 Αχαϊκός 4-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 16:00 Αετός Ρίου 1-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/03 17:30 Καλάβρυτα 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 10/03 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 23/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/03 16:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 7-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 23/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 24/03 16:00 Ροϊτίκων ΑΕ 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 24/03 16:00 Αχαΐκή 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/03 16:30 Αετός Ρίου 2-6 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 30/03 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/03 16:30 Αχαϊκός 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/03 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 30/03 17:30 Καλάβρυτα 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/03 19:30 Εθνικός - Πολύτεκνος 0-0 Ροϊτίκων ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/03 19:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 31/03 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/04 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Λάππα 06/04 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/04 17:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/04 17:00 Αχαΐκή 6-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 07/04 17:00 Ροϊτίκων ΑΕ 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 07/04 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/04 17:00 Αναγέννηση Πατρών 4-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/04 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-7 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/04 17:00 Αετός Ρίου 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/04 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/04 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-3 Ροϊτίκων ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/04 17:00 Εθνικός - Πολύτεκνος 2-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 13/04 17:00 Καλάβρυτα 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 17:00 Αχαϊκός 4-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 20/04 17:00 Αχαΐκή - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/04 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 20/04 17:00 Ροϊτίκων ΑΕ - Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 20/04 17:00 Δόξα Παραλίας - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 20/04 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/04 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου - Εθνικός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος 20/04 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/04 17:00 Αναγέννηση Πατρών - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/04 17:00 Αχαϊκός - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/04 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Ροϊτίκων ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 27/04 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/04 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/04 17:00 Αετός Ρίου - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/04 17:00 Εθνικός - Πολύτεκνος - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/04 17:00 Καλάβρυτα - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 - Αχαΐκή διαιτητές