Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Κύπελλο) - Πρόγραμμα


1ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/09 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-5 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/09 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 06/09 17:00 Μετόχι 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/09 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/09 19:30 Ποσειδών Δρέπανου 0-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/09 17:00 Φαραικός 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/09 17:00 Θύελλα Σκιαδά 0-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/09 17:00 Πολύτεκνος 1-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/09 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-3 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/09 17:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/09 17:00 Καμίνια 2-3 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 07/09 17:00 Ακράτα 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/09 17:00 Αιγεύς-Άρης 1-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 07/09 17:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/09 17:00 Πατρεύς 1-7 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 10/09 17:00 Άρλα 1-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/09 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/09 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-5 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 10/09 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 14/09 17:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/09 17:00 Αχαϊκός 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/09 17:00 Πατραϊκή 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/09 17:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 20/09 17:00 ΑΕ Ροϊτίκων 5-2 Νίκη Λουσικών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/09 12:00 Γαλήνη 1-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/09 12:00 Πήγασος Πατρών 3-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/09 17:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/09 17:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 6-8 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/09 17:00 Μέγας Δικέφαλος 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Πέττα 21/09 17:00 Δόξα Πεττα 3-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 21/09 17:00 Παναχαϊκός 5-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/09 17:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 3-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-3 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/09 17:00 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/09 17:00 Δρέπανο 2-4 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/09 17:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/09 17:00 Θέα 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/10 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/10 17:30 Αετός Πατρών 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 08/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 08/10 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 0-6 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/10 16:00 Δάφνη Πατρών 0-5 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 08/10 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 08/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/10 16:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 08/10 16:00 Καλάβρυτα 1-2 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/10 16:00 Αχαϊκός 1-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Πέττα 08/10 16:00 Δόξα Πεττα 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/10 16:00 Αετός Ρίου 0-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/10 16:00 Πήγασος Πατρών 1-4 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/10 18:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/10 16:00 Δίας Σαραβαλίου 3-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/10 16:00 Αίας Πατρών 5-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 0-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μελισσίων 15/10 16:00 Μελίσσια 3-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/10 18:30 Αργυρά Πατρών 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές

3ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 14:30 Αίας Πατρών 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 05/11 14:30 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/11 14:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 14:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-4 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/11 14:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

4ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 03/12 14:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/12 14:30 Φαραικός 1-3 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 03/12 14:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/12 14:30 Αργυρά Πατρών 8-6 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 2-4 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/12 14:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-5 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 14:30 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/12 14:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

5ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 14:30 Αργυρά Πατρών 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/01 14:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 14:30 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 21/01 14:30 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές

6ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/03 15:30 Λέων Α. Αλισσού 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/03 15:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

7ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παμπελοποννησιακό 11/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές