Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κύπελλο (Κύπελλο) - Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Πρόγραμμα | Ομάδες | Στατιστικά |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-09-2014 | 18:30 | Νίκης Προαστίου | A.E. Δρέπανου | - | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 0 - 4 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
06-09-2014 | 16:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Α.Ε.Κ. Πατρών | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 1 - 3 | ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ |
6ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
04-03-2015 | 15:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Α.Ο. Πάτραι 2008 | - | Ατρόμητος Πατρών | 1 - 2 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-01-2015 | 14:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Α.Ο. Πάτραι 2008 | - | Λιμνοχώρι | 2 - 1 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-10-2014 | 16:30 | Νίκης Προαστίου | Αετός Πατρών | - | Νίκη Προαστείου | 0 - 1 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Ρίου | Αετός Ρίου | - | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 0 - 5 | ΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
15-10-2014 | 15:00 | Ρίου | Αίας Πατρών | - | Θέα | 5 - 3 | ΓΙΑΝΝEΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
05-11-2014 | 14:30 | Ρίου | Αίας Πατρών | - | Φαραικός | 0 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Τέμενης | Αιγεύς-Άρης | - | Αχιλλέας Καμαρών | 1 - 4 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Ακράτας | Ακράτα | - | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 3 - 1 | ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 17:30 | Νίκης Προαστίου | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | - | Πανμοβριακός Ριόλου | 1 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Αβύθου | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | - | Μελίσσια | 1 - 3 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Λιμνοχωρίου | Απόλλων Βίδοβας | - | Αυτόνομη Π.Ο. | 1 - 2 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
10-12-2014 | 14:30 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | - | Λιμνοχώρι | 0 - 1 | ΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Ροδιάς | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | - | Παναιγιάλειος | 3 - 2 | ΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
03-12-2014 | 14:30 | Νίκης Προαστίου | Αργυρά Πατρών | - | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 8 - 6 | ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-01-2015 | 14:30 | Νίκης Προαστίου | Αργυρά Πατρών | - | Άρης Πατρών | 1 - 2 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-10-2014 | 17:30 | Νίκης Προαστίου | Αργυρά Πατρών | - | Παναχαϊκός | 2 - 1 | ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Θύελλας | Άρης Κάτω Αχαΐας | - | Ωλενιακός | 3 - 2 | ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ |
10-09-2014 | 16:00 | Άρλας | Άρλα | - | Λιμνοχώρι | 1 - 3 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
10-09-2014 | 16:00 | Μιντιλογλίου | Αστέρας Μιντιλογλίου | - | Αετός Πατρών | 0 - 4 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Αστέρας Τσουκαλεΐκων | - | Αίας Πατρών | 1 - 3 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
06-09-2014 | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Αστραπή Ψαροφαΐου | - | Α.Ο. Πάτραι 2008 | 0 - 5 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-01-2015 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ατρόμητος Πατρών | - | Ακράτα | 3 - 0 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
7ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
11-03-2015 | 16:00 | Παμπελοποννησιακό | Ατρόμητος Πατρών | - | Άρης Πατρών | 0 - 2 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
10-12-2014 | 14:30 | Ζαρουχλεΐκων | Ατρόμητος Πατρών | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 1 - 0 | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-09-2014 | 16:00 | Δημητροπουλου | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | - | Άρης Κουνινάς | 1 - 0 | ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Δημητροπουλου | Ατρόμητος Σταφιδαλώνων | - | Ολυμπιακός Πατρών | 1 - 2 | ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
07-10-2014 | 15:00 | Ρίου | Αυτόνομη Π.Ο. | - | Λιμνοχώρι | 1 - 4 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Αχαϊκός | - | Αχαιός Σαραβαλίου | 1 - 3 | ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
14-09-2014 | 16:00 | ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | Αχαϊκός | - | Πετεινοί | 2 - 0 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου | - | Θύελλα Πατρών | 3 - 2 | ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
12-11-2014 | 14:30 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Αχαιός Σαραβαλίου | - | Παναχαϊκή Κ20 | 0 - 4 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
12-11-2014 | 14:30 | Καμαρών | Αχιλλέας Καμαρών | - | Α.Ο. Πάτραι 2008 | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-09-2014 | 11:00 | Ζαρουχλεΐκων | Γαλήνη | - | Δάφνη Πατρών | 1 - 3 | ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
14-09-2014 | 16:00 | Νίκης Προαστίου | Δαβουρλής K. 92 | - | Απόλλων Εγλυκάδος | 2 - 0 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Ζαρουχλεΐκων | Δάφνη Πατρών | - | Αναγέννηση Πατρών | 0 - 5 | ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Ροδιάς | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | - | Δόξα Ελαιώνος | 1 - 3 | ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
10-12-2014 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Διαγόρας Βραχνεΐκων | - | Α.Ο. Πάτραι 2008 | 2 - 5 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-10-2014 | 15:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Δίας Σαραβαλίου | - | Άρης Πατρών | 3 - 4 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Ροδιάς | Δόξα Ελαιώνος | - | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 0 - 6 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Νιφορεΐκων | Δόξα Νιφορεΐκων | - | Ακράτα | 0 - 1 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
10-09-2014 | 16:00 | Νιφορεΐκων | Δόξα Νιφορεΐκων | - | Βουπράσιο | 3 - 0 | ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ 2ου |
21-09-2014 | 16:00 | Πέττα | Δόξα Πεττα | - | Άρης Άνω Σουδενεΐκων | 3 - 1 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Πέττα | Δόξα Πεττα | - | Ατρόμητος Πατρών | 0 - 2 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
24-09-2014 | 16:00 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Δρέπανο | - | Κρίνος | 2 - 4 | ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Εθνικός - Πολύτεκνος | - | Αναγέννηση Πατρών | 1 - 2 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Ζήριας | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | - | Άρης Κάτω Αχαΐας | 3 - 2 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
24-09-2014 | 16:00 | Ζήριας | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | - | Θύελλα Αιγείρας | 3 - 0 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
03-12-2014 | 14:30 | Ζήριας | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | - | Λέων Αλισσού | 0 - 2 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
24-09-2014 | 16:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Θέα | - | Ικαρος Πετρωτού | 2 - 1 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Σταυροδρομίου | Θύελλα Σκιαδά | - | Κεραυνός Μιτόπολης | 0 - 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Καλαβρύτων | Καλάβρυτα | - | Παναχαϊκή Κ20 | 1 - 2 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Καμίνια | - | Παναχαϊκή Κ20 | 2 - 3 | ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
05-11-2014 | 14:30 | Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | - | Νίκη Προαστείου | 3 - 1 | ΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Μαζαρακίου | Κεραυνός Μιτόπολης | - | Α.Ο. Πάτραι 2008 | 0 - 3 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
3ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
05-11-2014 | 14:30 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού | - | Αναγέννηση Πατρών | 2 - 1 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
6ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
04-03-2015 | 15:30 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού | - | Άρης Πατρών | 0 - 1 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού | - | Δαβουρλής K. 92 | 1 - 0 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
5ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-01-2015 | 14:30 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού | - | Παναχαϊκή Κ20 | 2 - 0 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Άνω Αλισσού | Λέων Αλισσού | - | Τριταιικός | 2 - 0 | ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Μέγας Δικέφαλος | - | Δίας Σαραβαλίου | 1 - 3 | ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-10-2014 | 15:00 | Μελισσίων | Μελίσσια | - | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 3 - 4 | ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
06-09-2014 | 16:00 | Μετοχίου | Μετόχι | - | Πανμοβριακός Ριόλου | 0 - 1 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Νίκης Προαστίου | Νίκη Προαστείου | - | Δόξα Παραλίας | 2 - 0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
09-12-2014 | 14:30 | Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | Ολυμπιακός Πατρών | - | Ακράτα | 2 - 4 | ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Σουλίου | Παναχαϊκός | - | Δόξα Χαλανδρίτσας | 5 - 2 | ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
10-09-2014 | 16:00 | Ζαρουχλεΐκων | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | - | Ατρόμητος Πατρών | 0 - 5 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
20-09-2014 | 16:00 | Ρίου | Πατραϊκή | - | Αετός Ρίου | 0 - 1 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
09-09-2014 | 16:00 | Ρίου | Πατρεύς | - | Διαγόρας Βραχνεΐκων | 1 - 7 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
06-09-2014 | 16:00 | Χαλανδρίτσας | Πήγασος Μπεγουλακίου | - | Άρης Πατρών | 2 - 3 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
21-09-2014 | 11:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Πήγασος Πατρών | - | Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων | 3 - 1 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) | Πήγασος Πατρών | - | Φαραικός | 1 - 4 | ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
03-12-2014 | 14:30 | Ροιτίκων | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Άρης Πατρών | 1 - 4 | ΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
08-10-2014 | 15:00 | Ροιτίκων | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Κρίνος | 1 - 0 | ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
20-09-2014 | 16:00 | Ροιτίκων | Ροϊτίκων ΑΕ | - | Νίκη Λουσικών | 5 - 2 | ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
07-09-2014 | 16:00 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Φαραικός | - | Εθνικός Σαγεΐκων | 2 - 1 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
03-12-2014 | 14:30 | Ντα Λουζ Οβρυάς | Φαραικός | - | Παναχαϊκή Κ20 | 1 - 3 | ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
2ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
15-10-2014 | 15:00 | Ροδιάς | Φλόγα Ρόδιας | - | Αχιλλέας Καμαρών | 0 - 4 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
1ος Γύρος | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | - | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
21-09-2014 | 16:00 | Καμαρών | Φοίνικας Σαλμενίκου | - | Καλάβρυτα | 6 - 8 | ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
14-09-2014 | 16:00 | Οβρυάς | Φωστήρ Οβρυάς | - | Ολυμπιακός Πατρών | 1 - 2 | ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |