Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Α' Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/11 15:00 Θύελλα Πατρών 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/11 16:00 Λιμνοχώρι 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/11 15:00 Αχαΐκή 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/11 15:00 Θύελλα Πατρών 6-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 20/11 15:00 Αχαΐκή 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 20/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/11 15:00 Δόξα Παραλίας 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Ατρόμητος Λάππα 2015- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/12 15:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 03/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 04/12 15:00 Αχαΐκή 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 04/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 10/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 10/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 11/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/12 15:00 Θύελλα Πατρών 3-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 17/12 15:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 18/12 15:00 Αχαΐκή 1-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 18/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 21/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 21/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 4-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Λιμνοχώρι- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/01 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 07/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 07/01 15:00 Δόξα Παραλίας 5-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/01 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 14/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 15/01 15:00 Αχαΐκή 2-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 15/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 0-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
Δόξα Νιφορεΐκων- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 21/01 15:00 Δόξα Παραλίας 6-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/01 15:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 28/01 15:00 Δόξα Παραλίας 0-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 0-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 28/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 29/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 29/01 15:00 Αχαΐκή 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 04/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/02 15:30 Λιμνοχώρι - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/02 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
Θύελλα Πατρών- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 11/02 15:30 Δόξα Παραλίας - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 12/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 12/02 15:30 Αχαΐκή - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 12/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 18/02 15:30 Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/02 15:30 Θύελλα Πατρών - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/02 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 19/02 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 19/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αχαΐκή διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 22/02 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 22/02 16:00 Δόξα Παραλίας - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 22/02 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/02 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/02 16:00 Λιμνοχώρι - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/02 18:30 Δίας Σαραβαλίου - Αχαΐκή διαιτητές
Ικαρος Λακκόπετρας- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/03 16:30 Θύελλα Πατρών - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 04/03 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/03 16:30 Δίας Σαραβαλίου - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 05/03 16:30 Αχαΐκή - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 05/03 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Λιμνοχώρι διαιτητές
Ατρόμητος Λάππα 2015- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/03 16:30 Λιμνοχώρι - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 11/03 16:30 Δόξα Παραλίας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/03 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/03 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/03 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Θύελλα Πατρών διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 18/03 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/03 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/03 16:30 Θύελλα Πατρών - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 19/03 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/03 16:30 Αχαΐκή - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/03 16:30 Δίας Σαραβαλίου - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/03 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/03 16:30 Λιμνοχώρι - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/03 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 22/03 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 22/03 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων - Θύελλα Πατρών διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 25/03 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/03 16:30 Δόξα Παραλίας - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 25/03 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/03 16:30 Θύελλα Πατρών - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/03 16:30 Δίας Σαραβαλίου - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/03 16:30 Αχαΐκή - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
Λιμνοχώρι- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 01/04 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 02/04 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 02/04 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 02/04 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 02/04 16:30 Αχαΐκή - Θύελλα Πατρών διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/04 16:30 Λιμνοχώρι - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/04 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 05/04 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 05/04 16:30 Δόξα Παραλίας - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 05/04 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/04 16:30 Θύελλα Πατρών - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Δόξα Νιφορεΐκων- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Θύελλα Πατρών διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Διαγόρας Βραχνεΐκων - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Πατρών - Δόξα Παραλίας διαιτητές
Αστέρας Τσουκαλεΐκων- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαΐκή - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
Θύελλα Πατρών- ρεπό