Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Β) - Πρόγραμμα


2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άρης Πατρών 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 17/10 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/10 15:30 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/10 15:30 Φλόγα Ρόδιας 3-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/10 15:30 Ηρακλής Πατρών 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/10 15:30 Θύελλα Πατρών 1-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 17/10 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/10 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/10 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/10 15:30 Αναγέννηση Πατρών 0-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/10 15:30 Λέων Α. Αλισσού 1-5 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/10 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 24/10 15:30 Αχαΐκή 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/10 15:30 Λιμνοχώρι 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/10 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/10 15:30 Αετός Πατρών 1-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/10 18:00 Καλάβρυτα 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 31/10 14:30 Κρίνος 1-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/10 14:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/10 14:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/10 14:30 Αχαιός Σαραβαλίου 4-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 14:30 Πολύτεκνος 4-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/10 14:30 Περιβόλα 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 14:30 Νίκη Προαστείου 2-1 Παναχαΐκή Π.Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 07/11 14:30 Αστήρ Τέμενης 0-3 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 2-3 Προοδευτική Πατρών διαιτητές