Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο - Πρόγραμμα


1ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/09 17:00 Αίας Πατρών 1-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/09 17:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-6 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/09 17:00 Παναχαϊκός 1-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/09 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/09 17:00 Φλόγα Ρόδιας 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/09 17:00 Καμίνια 1-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/09 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 16/09 17:00 Λιμνοχώρι 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 16/09 17:00 Αχαΐκή 2-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/09 17:00 Ποσειδών Δρέπανου 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 16/09 17:00 Πείρος Ισώματος 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/09 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 16/09 17:00 Παναχαΐς 0-3 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 16/09 17:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/09 17:00 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 16/09 17:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/09 17:00 Πολύτεκνος 2-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/09 17:00 Αετός Ρίου 0-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/09 17:00 Ωλενιακός 3-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/09 16:30 Πυρσός Πατρών 4-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/09 16:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/09 16:30 Θέα 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/09 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/09 16:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/09 16:30 Δόξα Ελαιώνος 3-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/09 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/09 16:30 Πρωτέας 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/09 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/09 16:30 Ατρόμητος Πατρών 3-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/09 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/09 16:30 Φαραικός 1-4 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 23/09 16:30 Κρίνος 5-0 Αίολος Κάτω Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/09 19:00 Δρέπανο 1-4 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/09 20:00 Μέγας Δικέφαλος 3-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/10 15:30 Πυρσός Πατρών 2-6 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/10 15:30 Αετός Πατρών 4-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 21/10 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/10 15:30 Ακράτα 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/10 15:30 Δόξα Ελαιώνος 1-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/10 15:30 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 21/10 15:30 Κρίνος 3-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/10 15:30 Λιμνοχώρι 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 21/10 15:30 Άρλα 1-6 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/10 15:30 Τριταιικός 4-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 21/10 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-6 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/10 18:30 Νίκη Προαστείου 5-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/10 14:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/10 14:30 Απόλλων Βίδοβας 1-4 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/10 14:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 14:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/10 14:30 Μέγας Δικέφαλος 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

3ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/11 14:30 Αετός Πατρών 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/11 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 18/11 14:30 Κρίνος 4-6 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/11 14:30 Αχιλλέας Καμαρών 4-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/11 14:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/11 14:30 Λέων Α. Αλισσού 5-6 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 14:30 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 14:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 18/11 14:30 Λιμνοχώρι 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

4ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/12 14:30 Αετός Πατρών 1-5 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 14:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές

5ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 14:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-5 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/01 14:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-4 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 14:30 Φωστήρ Οβρυάς 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 14:30 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Αχαΐκή διαιτητές

6ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/02 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Παναχαϊκή Κ20 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/02 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

7ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/02 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές