Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (Β' Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 30/09 17:00 Αιγίου ΑΕ 0-3 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/10 12:30 Πετεινοί 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 01/10 17:00 Φοινικας Ζήριας 4-3 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 01/10 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/10 17:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/10 17:00 Ηρακλής Πατρών 3-2 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/10 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/10 16:30 Άβυθος Αιγιάλειας 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/10 16:30 Αρόης Α.Ε. 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 16:30 Αστέρας Λεοντίου 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/10 16:30 Αίας Πατρών 1-5 Αιγίου ΑΕ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/10 12:30 Πετεινοί 2-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/10 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-10 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/10 16:00 Ηρακλής Πατρών 7-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/10 16:00 Φοινικας Ζήριας 1-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/10 16:00 Αίας Πατρών 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 18:30 Πετεινοί 0-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 12:30 Αστέρας Λεοντίου 3-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/10 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 29/10 15:00 Αιγίου ΑΕ 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/11 15:00 Αρόης Α.Ε. 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/11 15:00 Ηρακλής Πατρών 0-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-2 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 12:30 Πετεινοί 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 15:00 Αίας Πατρών 2-6 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 4-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 15:00 Αστέρας Λεοντίου 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/11 15:00 Αρόης Α.Ε. 5-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 19/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 29/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 3-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/11 12:00 Πετεινοί 0-2 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/11 12:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/11 15:00 Ηρακλής Πατρών 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 26/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-2 Αρόης Α.Ε. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 1-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/12 12:00 Αιγίου ΑΕ 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 12:00 Αστέρας Λεοντίου 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 12:00 Αίας Πατρών 1-6 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/12 15:00 Αρόης Α.Ε. 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 12:00 Πετεινοί 1-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/12 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 5-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 6-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-3 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/12 18:00 Αρόης Α.Ε. 1-4 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 16/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 3-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/12 12:00 Αστέρας Λεοντίου 3-2 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/12 15:00 Αιγίου ΑΕ 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/12 15:00 Αίας Πατρών 1-6 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/01 18:00 Αστέρας Λεοντίου 0-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/01 10:30 Άβυθος Αιγιάλειας 0-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/01 15:00 Αρόης Α.Ε. 4-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/01 15:00 Αιγίου ΑΕ 6-1 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/01 15:00 Αίας Πατρών 1-2 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 13/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 18:00 Πετεινοί 1-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 5-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 21/01 12:00 Αρόης Α.Ε. 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/01 12:00 Αίας Πατρών 0-3 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 12:30 Αστέρας Λεοντίου 3-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 27/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/01 15:00 Αιγίου ΑΕ 5-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-0 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 28/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 2-0 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/01 15:30 Πετεινοί 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/02 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 15:00 Αίας Πατρών 0-6 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/02 12:00 Αρόης Α.Ε. 1-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/02 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 04/02 15:00 Αστέρας Λεοντίου 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/02 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 10/02 15:30 Φοινικας Ζήριας 4-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/02 15:30 Άβυθος Αιγιάλειας 1-2 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/02 15:30 Αρόης Α.Ε. 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 6-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/02 15:30 Ηρακλής Πατρών 2-3 Αιγίου ΑΕ διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/02 15:30 Αιγίου ΑΕ 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/02 15:30 Ηρακλής Πατρών 0-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 18:30 Αστέρας Λεοντίου 0-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/02 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-1 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/02 12:30 Πετεινοί 0-4 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/02 15:30 Αίας Πατρών 1-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/02 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-4 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/02 16:00 Φοινικας Ζήριας 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 13:00 Αστέρας Λεοντίου 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 25/02 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/02 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 5-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 25/02 16:00 Αρόης Α.Ε. 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/02 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/03 16:00 Αιγίου ΑΕ - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/03 16:00 Πετεινοί - Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/03 16:00 Ηρακλής Πατρών - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/03 16:00 Αστήρ Τέμενης - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 16:00 Αίας Πατρών - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 31/12 23:59 Αρόης Α.Ε. - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 09/03 16:00 Φοινικας Ζήριας - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/03 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 13:00 Αστέρας Λεοντίου - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/03 16:00 Αίας Πατρών - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Ηρακλής Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Πατρών - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Φοινικας Ζήριας διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίας Πατρών - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Αρόης Α.Ε. διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόης Α.Ε. - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Φοινικας Ζήριας διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Πατρών - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίας Πατρών - Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Εγλυκάδος - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόης Α.Ε. - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές