Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (Β' Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 12:00 Αρόης Α.Ε. 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 06/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/11 15:00 Ηρακλής Πατρών 3-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/11 15:00 Αετός Ρίου 4-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/11 15:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 1-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/11 16:00 Καλάβρυτα 4-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 13/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Αρόης Α.Ε. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 0-5 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 1-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/11 15:00 Αργυρά Πατρών 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/11 15:00 Αετός Ρίου 4-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/11 15:00 Ηρακλής Πατρών 3-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/11 15:00 Αρόης Α.Ε. 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/11 12:30 Ηρακλής Πατρών 0-1 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 27/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Αετός Ρίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/12 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/12 16:00 Καλάβρυτα 9-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 04/12 12:30 Αρόης Α.Ε. 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/12 15:00 Αργυρά Πατρών 2-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 1-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/12 15:00 Αετός Ρίου 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/12 15:00 Αργυρά Πατρών 0-3 Αρόης Α.Ε. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-6 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/12 15:00 Αιγίου ΑΕ 4-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/12 16:00 Καλάβρυτα 3-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/12 15:00 Αρόης Α.Ε. 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 28/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/01 12:30 Ηρακλής Πατρών 4-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 6-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/01 15:00 Αετός Ρίου 5-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/01 15:00 Αργυρά Πατρών 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-2 Αρόης Α.Ε. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-7 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/01 15:00 Αρόης Α.Ε. 2-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/01 16:00 Καλάβρυτα 3-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/01 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 14/01 16:00 Καλάβρυτα 5-0 Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/01 15:00 Αετός Ρίου 6-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/01 15:00 Αργυρά Πατρών 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-2 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/01 11:00 Αρόης Α.Ε. 2-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/01 15:00 Αετός Ρίου 3-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/01 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/01 16:00 Καλάβρυτα 5-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/01 15:00 Αργυρά Πατρών 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/01 15:00 Φοινικας Ζήριας 0-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Αρόης Α.Ε. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/02 15:30 Αετός Ρίου - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/02 15:30 Ηρακλής Πατρών - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/02 18:00 Αρόης Α.Ε. - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/02 15:30 Φοινικας Ζήριας - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/02 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/02 15:30 Αιγίου ΑΕ - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/02 17:00 Καλάβρυτα - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/02 15:00 Αστήρ Τέμενης - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/02 15:30 Άνω Καστρίτσι - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών - Αρόης Α.Ε. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/02 13:00 Αρόης Α.Ε. - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/02 15:30 Φοινικας Ζήριας - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/02 15:30 Αργυρά Πατρών - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/02 15:30 Αετός Ρίου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/02 15:30 Ηρακλής Πατρών - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/03 16:30 Άνω Καστρίτσι - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/03 16:30 Αχιλλέας Καμαρών - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/03 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/03 17:00 Καλάβρυτα - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/03 16:30 Αστήρ Τέμενης - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/03 16:30 Φλόγα Ρόδιας - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/03 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Αρόης Α.Ε. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/03 16:30 Αιγίου ΑΕ - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/03 16:30 Δαβουρλής K. 92 - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/03 17:00 Καλάβρυτα - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 16:30 Αργυρά Πατρών - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/03 16:30 Αετός Ρίου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/03 16:30 Φοινικας Ζήριας - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/03 16:30 Αρόης Α.Ε. - Ηρακλής Πατρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 15/03 16:00 Ηρακλής Πατρών - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/03 16:30 Αστήρ Τέμενης - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/03 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/03 16:30 Αχιλλέας Καμαρών - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/03 16:30 Φλόγα Ρόδιας - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/03 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 16:30 Αετός Ρίου - Αρόης Α.Ε. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόης Α.Ε. - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Πατρών - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόης Α.Ε. - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Ηρακλής Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Πατρών - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Αρόης Α.Ε. διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόης Α.Ε. - Καλάβρυτα διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Πατρών - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Αρόης Α.Ε. διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ηρακλής Πατρών - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αρόης Α.Ε. - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοινικας Ζήριας - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αιγίου ΑΕ - Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Αρόης Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αργυρά Πατρών - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές