Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/10 16:30 Αιγίου ΑΕ 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/10 19:00 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/10 13:00 A.E. Δρέπανου 4-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/10 13:00 Πετεινοί 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/10 16:30 Φλόγα Ρόδιας 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 10/10 16:30 Φοινικας Ζήριας 8-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
Άβυθος Αιγιάλειας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/10 19:00 Απόλλων Εγλυκάδος 5-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/10 13:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-5 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/10 16:30 Αργυρά Πατρών 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/10 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/10 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/10 16:30 Άβυθος Αιγιάλειας 1-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/10 12:30 A.E. Δρέπανου 0-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/10 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 5-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 1-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/10 16:00 Πετεινοί 2-4 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/10 16:00 Φοινικας Ζήριας 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/10 18:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
Αιγίου ΑΕ- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/10 18:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/10 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 2-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/10 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-8 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/10 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 31/10 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 31/10 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-2 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/10 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 06/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 4-0 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/11 11:30 A.E. Δρέπανου 4-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 07/11 12:30 Πετεινοί 2-7 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 5-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 4-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
Αργυρά Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/11 15:00 Αιγίου ΑΕ 2-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/11 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 3-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/11 13:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 14/11 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-3 Πετεινοί διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/11 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/11 12:00 A.E. Δρέπανου 7-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/11 15:00 Αργυρά Πατρών 2-2 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 21/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
Απόλλων Εγλυκάδος- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/11 15:15 Αιγίου ΑΕ 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/11 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 08/12 15:30 Πετεινοί 2-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/12 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/12 15:00 Φοινικας Ζήριας 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/12 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-2 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/12 12:00 A.E. Δρέπανου 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 6-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/12 15:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/12 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-5 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/12 15:00 Αιγίου ΑΕ 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 18/12 15:00 Πετεινοί 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/12 12:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 7-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/12 15:00 Αργυρά Πατρών 0-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 16:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
Φοινικας Ζήριας- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/01 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/01 11:30 A.E. Δρέπανου 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-2 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/01 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
Πετεινοί- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/01 15:30 Αιγίου ΑΕ 0-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/01 12:30 Πετεινοί 2-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/01 15:30 Αργυρά Πατρών 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/01 15:30 Αστήρ Τέμενης 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/01 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/01 15:30 Φοινικας Ζήριας 5-0 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/01 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
Φλόγα Ρόδιας- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/01 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 7-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 12:15 A.E. Δρέπανου 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/01 13:00 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 30/01 15:30 Φοινικας Ζήριας 1-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/01 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 30/01 15:30 Άβυθος Αιγιάλειας 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/02 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/02 12:30 Πετεινοί 3-3 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/02 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 1-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 0-1 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/02 15:30 Αργυρά Πατρών 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/02 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/02 15:30 Αιγίου ΑΕ 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/02 18:00 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/02 12:30 Άβυθος Αιγιάλειας 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/02 15:30 Πετεινοί 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 13/02 15:30 Φοινικας Ζήριας 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-4 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
A.E. Δρέπανου- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/02 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/02 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/02 16:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/02 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-6 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
Άβυθος Αιγιάλειας- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/02 15:30 Αιγίου ΑΕ 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 27/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/02 15:30 Πετεινοί 4-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 6-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/03 16:00 A.E. Δρέπανου 3-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 16/03 16:00 Φοινικας Ζήριας 1-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/03 18:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/03 16:00 Αργυρά Πατρών 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/03 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-0 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/03 18:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
Αιγίου ΑΕ- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/03 16:00 Αιγίου ΑΕ 0-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 12:30 A.E. Δρέπανου 3-0 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/03 12:30 Πετεινοί 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 20/03 16:00 Φοινικας Ζήριας 0-5 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/03 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 6-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/03 16:00 Αργυρά Πατρών 0-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 0-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/03 16:00 Φοινικας Ζήριας 0-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/03 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 16:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 3-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/03 18:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 18:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
Αργυρά Πατρών- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 13:15 Πετεινοί 2-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/03 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/03 16:00 Αργυρά Πατρών 0-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 0-6 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 27/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 3-2 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/03 16:00 A.E. Δρέπανου 6-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/04 17:00 Αιγίου ΑΕ 5-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/04 13:00 Πετεινοί 1-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/04 14:00 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/04 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 5-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/04 17:00 Άβυθος Αιγιάλειας 5-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/04 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 03/04 17:00 Φοινικας Ζήριας 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
Απόλλων Εγλυκάδος- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 18:30 Απόλλων Εγλυκάδος 3-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 13:00 A.E. Δρέπανου 5-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 17:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/04 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/04 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/04 17:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/04 19:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-4 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/04 17:00 Αιγίου ΑΕ 14-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 13:00 Πετεινοί 1-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/04 17:00 Φλόγα Ρόδιας 1-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/04 17:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 17/04 17:00 Φοινικας Ζήριας 4-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/04 17:00 Αστήρ Τέμενης 4-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 18:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 18:30 Απόλλων Εγλυκάδος 3-1 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/05 13:00 A.E. Δρέπανου 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 01/05 17:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/05 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-4 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 01/05 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/05 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/05 19:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
Φοινικας Ζήριας- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/05 17:00 Αιγίου ΑΕ 6-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/05 18:00 Αργυρά Πατρών 9-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/05 17:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/05 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 08/05 17:00 Φοινικας Ζήριας 1-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 08/05 17:00 Αστήρ Τέμενης 1-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/05 18:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 1-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
Πετεινοί- ρεπό

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/05 17:00 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 2-1 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/05 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 6-2 Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 11/05 17:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/05 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/05 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 6-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/05 17:00 A.E. Δρέπανου 9-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/05 19:30 Απόλλων Εγλυκάδος 4-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
Φλόγα Ρόδιας- ρεπό

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/05 17:00 Αιγίου ΑΕ 0-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/05 14:00 Πετεινοί 0-4 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/05 17:00 Αστήρ Τέμενης 3-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/05 17:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/05 17:00 Αργυρά Πατρών 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/05 17:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-7 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/05 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-5 A.E. Δρέπανου διαιτητές
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ- ρεπό

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 21/05 17:00 Αιγίου ΑΕ 4-5 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/05 11:30 Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 4-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/05 17:00 Φοινικας Ζήριας 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/05 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/05 17:00 Άβυθος Αιγιάλειας 4-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/05 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 5-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/05 17:00 A.E. Δρέπανου 2-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/05 20:00 Απόλλων Εγλυκάδος - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/05 17:30 Αχιλλέας Καμαρών - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/05 17:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ - Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/05 17:30 Αργυρά Πατρών - Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/05 17:30 Φλόγα Ρόδιας - Αιγίου ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/05 17:30 Αστήρ Τέμενης - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/05 20:00 Αυτόνομη Π.Ο. - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
A.E. Δρέπανου- ρεπό