Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Β) - Πρόγραμμα


2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/10 15:30 Σταροχώρι 5-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/10 15:30 Λέων Αλισσού 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/10 15:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/10 15:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/10 15:30 Δόξα Παραλίας 6-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 23/10 15:30 Φοινικας Ζήριας 1-4 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/10 15:30 Αετός Ρίου 1-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/10 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/10 15:30 Ηρακλής Πατρών 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/10 14:30 Περιβόλα 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/10 14:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 30/10 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/10 14:30 Γαλήνη 2-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 30/10 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 30/10 14:30 Δόξα Νιφορεΐκων 4-5 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/10 18:30 Αργυρά Πατρών 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/11 14:30 Αχαϊκός 1-2 Παναχαϊκή Γ.Ε. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/11 14:30 Φλόγα Ρόδιας 0-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/11 14:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/11 14:30 Ικαρος Λακκόπετρας 0-7 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/11 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/11 18:30 Άρης Πατρών - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/11 18:30 Πάτραι Α.Π.Σ. - Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές