Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Β) - Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ- ΝΙΗΓ+Γ-Ν ΙΗΓ+Γ-
1   Διαγόρας Βραχνεΐκων 3 1 7 1 0 0 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 7 0 0
2   Αχιλλέας Καμαρών 3 1 5 1 0 0 5 0 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
3   Ατρόμητος Πατρών 3 1 4 1 0 0 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4 0 0
4   Δίας Σαραβαλίου 3 1 3 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0 0
5   Δόξα Παραλίας 3 1 3 1 0 0 6 3 1 0 0 6 3 0 0 0 0 0 0
6   Ικαρος Πετρωτού 3 1 3 1 0 0 5 2 0 0 0 0 0 1 0 0 5 2 0
7   Λέων Αλισσού 3 1 3 1 0 0 4 1 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0
8   Παναιγιάλειος 3 1 3 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 4 1 0
9   Πάτραι Α.Π.Σ. 3 1 3 1 0 0 3 0 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
10   Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
11   Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3 1 2 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 1 0
12   Καλάβρυτα 3 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
13   Πανμοβριακός Ριόλου 3 1 2 1 0 0 2 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
14   Αναγέννηση Πατρών 3 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
15   Άρης Πατρών 3 1 1 1 0 0 2 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
16   Αστραπή Ψαροφαΐου 3 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
17   Αχαΐκή 3 1 1 1 0 0 5 4 0 0 0 0 0 1 0 0 5 4 0
18   Γαλήνη 3 1 1 1 0 0 2 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
19   Ηρακλής Πατρών 3 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20   Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21   Θύελλα Πατρών 3 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
22   Παναχαϊκή Γ.Ε. Πατρών 3 1 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 0
23   Πήγασος Μπεγουλακίου 3 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
24   Σταροχώρι 3 1 1 1 0 0 5 4 1 0 0 5 4 0 0 0 0 0 0
25   Αετός Πατρών 0 1 -1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0
26   Αστέρας Μιντιλογλίου 0 1 -1 0 0 1 4 5 0 0 0 0 0 0 0 1 4 5 0
27   Αχαϊκός 0 1 -1 0 0 1 1 2 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0
28   Αχαιός Σαραβαλίου 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
29   Δαβουρλής K. 92 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
30   Δόξα Νιφορεΐκων 0 1 -1 0 0 1 4 5 0 0 1 4 5 0 0 0 0 0 0
31   Νίκη Προαστείου 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
32   Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
33   Πάτρα 2005 A.E. 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
34   Περιβόλα 0 1 -1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
35   Φαραικός 0 1 -1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0
36   Αετός Ρίου 0 1 -2 0 0 1 1 3 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0 0
37   Αργυρά Πατρών 0 1 -2 0 0 1 0 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
38   Λιμνοχώρι 0 1 -2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0
39   Φλόγα Ρόδιας 0 1 -2 0 0 1 0 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
40   Α.Π.Ο. Αρόη 0 1 -3 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 3 0
41   Απόλλων Εγλυκάδος 0 1 -3 0 0 1 0 3 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0
42   Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0 1 -3 0 0 1 3 6 0 0 0 0 0 0 0 1 3 6 0
43   Αυτόνομη Π.Ο. 0 1 -3 0 0 1 2 5 0 0 1 2 5 0 0 0 0 0 0
44   Δόξα Χαλανδρίτσας 0 1 -3 0 0 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 4 0
45   Φοινικας Ζήριας 0 1 -3 0 0 1 1 4 0 0 1 1 4 0 0 0 0 0 0
46   Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0 1 -4 0 0 1 0 4 0 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0
47   Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0 1 -5 0 0 1 0 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5 0
48   Ικαρος Λακκόπετρας 0 1 -7 0 0 1 0 7 0 0 1 0 7 0 0 0 0 0 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά
Άνοδος απευθείαςΆνοδος υπό προϋποθέσειςΥποβιβασμός απευθείαςΥποβιβασμός υπό προϋποθέσεις