Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/11 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/02 10:00 Παναχαΐς 2-6 Πατραϊκή διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/11 12:00 Πατραϊκή 6-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 5-2 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 11:00 Παναχαΐς 0-9 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 4-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 0-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/12 18:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 6-1 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/02 10:30 Παναχαΐς 2-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/02 12:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 9-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 09:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 4-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/02 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/03 11:00 Παναχαΐς 2-5 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 18:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 18:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 13:00 Αίολος Αγυιάς 0-6 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/05 08:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 8-2 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/05 09:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/04 14:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 2-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/04 09:00 Παναχαΐς 5-0 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/04 08:00 Πατραϊκή 5-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/04 18:30 Α.Ε. Αρόης 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Δαβουρλής Κ. 92 2 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/04 09:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 0-6 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 29/04 10:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/04 12:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/05 09:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 5-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/05 10:30 Πατραϊκή 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/05 10:30 Παναχαΐς 2-2 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/05 14:30 Αίολος Αγυιάς 0-2 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 10:30 Α.Ε. Αρόης 0-8 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές