Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/10 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 16-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 11:30 Α.Ε. Αρόης 3-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/10 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-4 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/10 12:00 Πατραϊκή 3-2 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/12 12:00 Αίολος Αγυιάς 2-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/12 12:30 Παναχαΐς 2-6 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 29/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 2-6 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/11 10:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/11 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/12 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/12 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/12 11:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/01 13:00 Φλόγα Ρόδιας 6-0 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/02 10:00 Παναχαΐς 2-6 Πατραϊκή διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/11 10:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-12 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 26/11 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 10-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/11 12:00 Πατραϊκή 6-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/11 12:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 26/11 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 1-7 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/11 12:30 Αίολος Αγυιάς 0-11 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 5-2 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/12 09:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/12 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/12 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-6 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 11:00 Παναχαΐς 0-9 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 4-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 0-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/12 18:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 6-1 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/01 09:30 Φλόγα Ρόδιας 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 11:00 Πατραϊκή 6-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 21/01 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 1-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/01 11:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 6-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/01 13:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-10 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/01 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 3-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/02 10:30 Παναχαΐς 2-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/02 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/02 12:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/02 12:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 9-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/02 13:00 Αίολος Αγυιάς 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 13:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/02 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 09:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 4-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/02 09:00 Φλόγα Ρόδιας 11-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/02 11:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/02 12:00 Πατραϊκή 5-0 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/02 12:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-7 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/02 13:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-7 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/02 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/03 09:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-5 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 11/03 10:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/03 11:00 Παναχαΐς 2-5 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/03 13:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 18:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 18:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 13:00 Αίολος Αγυιάς 0-6 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πατραϊκή 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/05 09:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 8-2 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/05 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/05 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/05 12:00 Φλόγα Ρόδιας 5-2 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/04 09:00 Αίολος Αγυιάς 0-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/04 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 08/04 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/04 13:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/04 15:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 2-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/04 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/04 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-7 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/04 10:00 Παναχαΐς 5-0 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/04 13:00 Αίολος Αγυιάς 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/04 09:00 Πατραϊκή 5-1 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/04 10:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 5-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/04 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/04 19:30 Α.Ε. Αρόης 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/05 18:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Δαβουρλής Κ. 92 2 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/04 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 0-6 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 29/04 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/04 10:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/04 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/04 13:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) - Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/05 10:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 5-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/05 11:30 Πατραϊκή 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/05 11:30 Παναχαΐς 2-2 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/05 15:30 Αίολος Αγυιάς 0-2 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 11:30 Α.Ε. Αρόης 0-8 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές