Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 27/09 17:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-2 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/09 17:00 Άρης Κουνινάς 1-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 28/09 17:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 28/09 17:00 Σκεπαστό 0-7 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 28/09 17:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/09 17:00 Δρέπανο 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/09 17:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/09 17:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/10 16:30 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/10 16:30 Αστήρ Τέμενης 0-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 11/10 16:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/10 16:30 Καλάβρυτα 2-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/10 16:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/10 13:30 Δάφνες Αιγιαλείας 4-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/10 14:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/10 16:30 Θύελλα Αιγείρας 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 3-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 16:00 Άνω Καστρίτσι 7-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 18/10 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 19/10 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 19/10 16:00 Σκεπαστό 1-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/10 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-1 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/10 16:00 Δρέπανο 2-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/10 16:00 Άρης Κουνινάς 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 25/10 16:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 2-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/10 16:00 Καλάβρυτα 4-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 5-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 25/10 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 26/10 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/10 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 4-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/10 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/10 15:00 Δρέπανο 1-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 6-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 01/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 01/11 15:00 Σκεπαστό 2-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 02/11 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/11 15:00 Άρης Κουνινάς 2-0 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 02/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-5 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/11 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/11 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 0-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/11 15:00 Καλάβρυτα 2-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/11 15:00 Δρέπανο 1-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 09/11 15:00 Σκεπαστό 2-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 5-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 3-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 4-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 16/11 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-5 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/11 15:00 Άρης Κουνινάς 0-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/11 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 3-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/11 12:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/11 15:00 Δρέπανο 4-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/11 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 23/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 23/11 15:00 Σκεπαστό 1-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 29/11 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 4-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 5-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 30/11 12:15 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 4-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 30/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 30/11 15:00 Καλάβρυτα 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 30/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/12 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 06/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/12 18:30 Δρέπανο 0-1 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/12 12:15 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/12 15:00 Άρης Κουνινάς 0-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 07/12 15:00 Σκεπαστό 0-5 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 07/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 4-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/12 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 13/12 15:00 Καλάβρυτα 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 14/12 12:15 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 3-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 14/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/12 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 5-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 14/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-0 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 20/12 15:00 Σκεπαστό 1-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/12 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 20/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 4-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/12 12:15 Δόξα Ελαιώνος 8-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 21/12 15:00 Άρης Κουνινάς 1-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 21/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/01 15:00 Δρέπανο 1-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/01 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 11/01 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/01 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/01 15:00 Καλάβρυτα 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 21/01 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 3-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 17/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/01 15:00 Άρης Κουνινάς 2-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 18/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 18/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 18/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 18/01 15:00 Καλάβρυτα 1-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 24/01 15:00 Σκεπαστό 3-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/01 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/01 15:00 Δρέπανο 1-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/01 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 24/01 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/01 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/02 15:00 Θύελλα Αιγείρας 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/02 15:00 Δόξα Ελαιώνος 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 01/02 15:00 Καλάβρυτα 1-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 01/02 15:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 04/02 15:15 Αστήρ Τέμενης 4-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/02 15:15 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/02 15:15 Άνω Καστρίτσι 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 11/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-5 Δρέπανο διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 07/02 15:15 Άνω Καστρίτσι 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/02 15:15 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-1 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 07/02 15:15 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 08/02 12:15 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-3 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/02 15:15 Άρης Κουνινάς 1-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 08/02 15:15 Σκεπαστό - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/02 15:15 Λύκοι Αιγιάλειας 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/02 15:15 Δρέπανο 4-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/02 12:45 Δάφνες Αιγιαλείας 0-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/02 15:30 Θύελλα Αιγείρας 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 3-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/02 15:30 Καλάβρυτα 5-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/02 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/02 15:30 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/02 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/02 16:00 Δόξα Ελαιώνος 4-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 28/02 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-2 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 28/02 16:00 Άνω Καστρίτσι 5-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/02 16:00 Άρης Κουνινάς 0-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 01/03 13:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 01/03 16:00 Σκεπαστό 1-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 01/03 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 5-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/03 16:00 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 4-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/03 14:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 08/03 16:00 Καλάβρυτα 2-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/03 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/03 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/03 16:00 Δρέπανο 4-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/03 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 14/03 16:15 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 14/03 16:15 Άνω Καστρίτσι 1-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/03 16:15 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 15/03 13:15 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 2-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/03 16:15 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/03 16:15 Αστήρ Τέμενης 2-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/03 16:15 Θύελλα Αιγείρας 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/03 16:15 Άρης Κουνινάς 0-4 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 21/03 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 21/03 16:30 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 5-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/03 14:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 22/03 16:30 Καλάβρυτα 7-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/03 16:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/03 16:30 Δρέπανο 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/03 16:30 Λύκοι Αιγιάλειας 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 22/03 16:30 Σκεπαστό 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 28/03 16:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 28/03 16:30 Θύελλα Αιγείρας 7-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/03 14:30 Δόξα Ελαιώνος 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 29/03 14:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 29/03 17:30 Άρης Κουνινάς 1-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/03 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/03 17:30 Αστήρ Τέμενης 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 29/03 18:30 Καλάβρυτα 6-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 04/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 04/04 17:30 Δρέπανο 1-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/04 14:30 Δάφνες Αιγιαλείας 1-2 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/04 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 5-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 05/04 17:30 Λύκοι Αιγιάλειας 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 05/04 17:30 Σκεπαστό 0-5 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/04 17:30 Άρης Κουνινάς 2-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/04 17:30 Άνω Καστρίτσι 4-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 19/04 11:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-5 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/04 14:30 Δόξα Ελαιώνος 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/04 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/04 17:30 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/04 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/04 17:30 Καλάβρυτα 5-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/04 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/04 15:30 Δρέπανο 0-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/04 17:30 Δόξα Ελαιώνος 6-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/04 17:30 Άνω Καστρίτσι 1-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/04 17:30 Λύκοι Αιγιάλειας 2-4 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 26/04 17:30 Σκεπαστό 0-5 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/04 17:30 Άρης Κουνινάς 2-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 26/04 17:30 Θύελλα Αιγείρας 0-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 29/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/05 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 03/05 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/05 14:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 9-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/05 14:30 Δάφνες Αιγιαλείας 0-6 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/05 17:30 Δρέπανο 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/05 17:30 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 1-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/05 17:30 Καλάβρυτα 2-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 03/05 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/05 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 09/05 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/05 17:30 Άνω Καστρίτσι 7-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/05 14:30 Άρης Κουνινάς 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 10/05 17:30 Θύελλα Αιγείρας 3-1 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/05 17:30 Δόξα Ελαιώνος 8-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/05 17:30 Αστήρ Τέμενης 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 10/05 17:30 Σκεπαστό 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/05 18:15 Δρέπανο 4-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 17/05 18:15 Σκεπαστό 0-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/05 18:15 Λύκοι Αιγιάλειας 1-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/05 18:15 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/05 18:15 Δάφνες Αιγιαλείας 0-5 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/05 18:15 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων 2-6 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/05 18:15 Φοίνικας Σαλμενίκου 6-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 17/05 18:15 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-5 Καλάβρυτα διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/05 18:30 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/05 18:30 Αστήρ Τέμενης 5-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/05 18:30 Άνω Καστρίτσι 4-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/05 18:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/05 18:30 Θύελλα Αιγείρας 2-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/05 18:30 Άρης Κουνινάς 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/05 18:15 Καλάβρυτα 5-1 Ατρόμητος Σταφιδαλώνων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 25/05 18:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 4-4 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές