Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αναμέτρηση
Γ' Κατηγορία 4ος Όμιλος - 10η αγωνιστική | |
---|---|
06-12-2014 - 15:00 | |
Ζήριας | |
ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | |
ΚΟΨΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
Το Φιλμ της Αναμέτρησης
Δείτε Ακόμα
Ζήρια-ΤΑΔ'93 | Κεραυνός Σελιανιτίκων |
---|
Αρχική Σύνθεση | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1 | ΓΕΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 75(αυτ) | |||||||||
48 | ΚΑΡΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | 2 | ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ | 52 | ||||||||
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | 3 | ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ||||||||||
ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 4 | ΚΙΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ | ||||||||||
ΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 5 | ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | ||||||||||
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 6 | ΦΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | ||||||||||
ΦΟΥΚΗ ΝΤΡΙΤΑΝ | 7 | ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 82 | |||||||||
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 8 | ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ||||||||||
27,58 | ΣΕΡΒΕΣ ΗΛΙΑΣ | 9 | ΞΗΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | 56 | ||||||||
85 | ΠΑΓΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | 10 | ΝΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 54 | ||||||||
58 | ΓΚΟΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 11 | ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Αναπληρωματικοί | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ονοματεπώνυμο | Ονοματεπώνυμο | |||||||||||
ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1 | ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | 54 | |||||||||
85 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ | 2 | ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | 82 | ||||||||
48 | 62 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ | 3 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | ||||||||
ΤΣΟΥΡΕΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 4 | ΣΑΡΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ||||||||||
58 | LULJA VILSON | 5 | ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 52 | ||||||||
ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | 6 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ||||||||||
ΤΖΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 7 | ΧΗΤΗΡΗΣ Τ |