Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/09 17:00 Φλόγα Ρόδιας 1-5 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/09 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/09 17:00 Καλάβρυτα 4-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/09 17:00 Κεραυνός 2016 2-5 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/09 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/09 17:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 24/09 17:00 Ακράτα 1-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 30/09 16:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 30/09 16:30 Αστήρ Τέμενης 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/09 16:30 Κεραυνός 2016 2-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 01/10 16:30 Σκεπαστό 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 01/10 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/10 16:30 A.E. Δρέπανου 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/10 16:30 Θύελλα Αιγείρας 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/10 16:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/10 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/10 16:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 07/10 16:30 Ακράτα 2-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/10 16:30 Αργυρά Πατρών 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 08/10 16:30 Σκεπαστό 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/10 16:30 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/10 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 14/10 16:00 Καλάβρυτα 5-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/10 16:00 Κεραυνός 2016 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/10 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 15/10 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/10 16:00 A.E. Δρέπανου 5-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/10 16:00 Θύελλα Αιγείρας 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/10 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/10 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-0 Ακράτα διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/10 16:00 Ακράτα 4-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/10 16:00 A.E. Δρέπανου 3-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 22/10 16:00 Σκεπαστό 1-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 0-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 0-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/10 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/10 16:00 Καλάβρυτα 1-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 29/10 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/10 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/10 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/10 15:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/11 15:00 Κεραυνός 2016 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 04/11 15:00 Ακράτα 4-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 15:00 A.E. Δρέπανου 0-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 05/11 15:00 Σκεπαστό 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/11 15:00 Καλάβρυτα 1-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/11 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/11 15:00 Κεραυνός 2016 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/11 15:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/11 15:00 Ακράτα 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 19/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 5-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/11 15:00 A.E. Δρέπανου 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 19/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/11 15:00 Σκεπαστό 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 25/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/11 17:00 Καλάβρυτα 1-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/11 14:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/12 18:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/12 15:00 Κεραυνός 2016 3-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/12 15:00 Ακράτα 2-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/12 16:00 Καλάβρυτα 3-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 03/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/12 15:00 A.E. Δρέπανου 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 03/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 15:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 10/12 15:00 Σκεπαστό 1-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-0 Ακράτα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/12 15:00 Κεραυνός 2016 2-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 16/12 15:00 Ακράτα 1-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/12 16:00 Καλάβρυτα 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 17/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/12 15:00 Αργυρά Πατρών 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 5-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/12 17:00 A.E. Δρέπανου 3-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/01 15:00 Σκεπαστό 1-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 06/01 15:00 Ακράτα 1-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/01 15:00 Κεραυνός 2016 2-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-5 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/01 15:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/01 18:00 Καλάβρυτα 0-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 13/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 13/01 15:00 Σκεπαστό 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 14/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 15:00 A.E. Δρέπανου 6-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 14/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/01 15:00 Ακράτα 1-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/01 17:00 Καλάβρυτα 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 15:00 Αργυρά Πατρών 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/01 15:00 Κεραυνός 2016 2-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/01 17:00 Καλάβρυτα 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 28/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 2-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 15:00 A.E. Δρέπανου 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 28/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 28/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Σκεπαστό διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-6 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 03/02 15:30 Ακράτα 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/02 15:30 Αργυρά Πατρών 4-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 04/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 0-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/02 15:30 Σκεπαστό 1-5 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 11/02 15:30 Θύελλα Αιγείρας 2-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/02 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/02 15:30 Αργυρά Πατρών 2-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 21/02 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/02 15:30 Κεραυνός 2016 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 21/02 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/02 17:30 Καλάβρυτα 1-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 28/02 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-6 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/02 15:30 A.E. Δρέπανου 5-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 25/02 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/02 15:30 Σκεπαστό 1-6 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 2-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 25/02 15:30 Ακράτα 4-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/03 16:00 Κεραυνός 2016 2-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/03 18:00 Καλάβρυτα 1-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/03 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/03 16:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 04/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 0-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/03 17:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/03 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 11/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 16:00 A.E. Δρέπανου 4-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 11/03 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/03 16:00 Σκεπαστό 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 0-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 4-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 11/03 16:00 Ακράτα 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/03 16:30 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/03 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/03 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/03 18:00 Καλάβρυτα 0-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/03 16:30 Κεραυνός 2016 0-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/03 16:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/03 16:30 Αργυρά Πατρών 0-5 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/03 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/03 16:30 Κεραυνός 2016 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/03 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/03 16:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/03 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 25/03 17:30 Θύελλα Αιγείρας 0-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/03 17:30 A.E. Δρέπανου 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/03 17:30 Σκεπαστό 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 25/03 17:30 Ακράτα 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 31/03 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/03 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 31/03 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/03 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/04 17:30 Φλόγα Ρόδιας 1-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 1-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/04 17:30 Αργυρά Πατρών 1-4 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 01/04 17:30 Σκεπαστό 0-1 Ακράτα διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 14/04 17:30 Καλάβρυτα 3-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/04 17:30 Κεραυνός 2016 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 14/04 17:30 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 14/04 17:30 Ακράτα 1-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/04 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/04 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/04 17:30 A.E. Δρέπανου 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/04 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/04 17:30 Φλόγα Ρόδιας 4-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 21/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 1-4 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/04 17:30 Σκεπαστό 0-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 21/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/04 17:30 A.E. Δρέπανου 2-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/04 15:00 Κεραυνός 2016 6-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/04 18:00 Αργυρά Πατρών 0-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/04 18:00 Καλάβρυτα 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/04 18:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/04 18:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 28/04 18:00 Ακράτα 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 29/04 18:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/04 18:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/05 18:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/05 18:00 Αστήρ Τέμενης 4-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 06/05 18:00 Σκεπαστό 3-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 06/05 18:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 5-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/05 18:00 A.E. Δρέπανου 3-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 06/05 18:00 Θύελλα Αιγείρας 1-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/05 18:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/05 18:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 6-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές