Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Κανονική Περίοδος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/09 17:00 Λιμνοχώρι 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/09 17:00 Αετός Πατρών 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/09 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/09 17:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/09 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/09 17:00 Αναγέννηση Πατρών 4-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/09 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/09 16:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/09 16:30 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 30/09 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 30/09 16:30 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/09 16:30 Άρης Πατρών 4-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 30/09 16:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/09 16:30 Νίκη Προαστείου 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 30/09 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/10 16:30 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/10 16:30 Αετός Πατρών 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 07/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/10 16:30 Δόξα Παραλίας 1-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/10 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/10 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/10 16:30 Λιμνοχώρι 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 14/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 14/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/10 16:00 Άρης Πατρών 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 14/10 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/10 16:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Λιμνοχώρι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 21/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 2-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/10 16:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/10 16:00 Αετός Πατρών 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/10 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/10 16:00 Δόξα Παραλίας 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/10 16:00 Λιμνοχώρι 0-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/10 16:00 Άρης Πατρών 3-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 28/10 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/10 16:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 28/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-6 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 28/10 16:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 04/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 04/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 04/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/11 15:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/11 15:00 Αετός Πατρών 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 04/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 5-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 11/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/11 15:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 18/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/11 15:00 Άρης Πατρών 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 18/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/11 15:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 18/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 7-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 25/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/11 15:00 Αετός Πατρών 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/11 15:00 Θύελλα Πατρών 6-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/12 15:00 Άρης Πατρών 1-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 02/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-5 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 02/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 02/12 15:00 Λιμνοχώρι 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/12 15:00 Δόξα Παραλίας 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 6-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/12 15:00 Αετός Πατρών 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/12 15:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 09/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-2 Λιμνοχώρι διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/12 15:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 16/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/12 15:00 Άρης Πατρών 2-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 16/12 15:00 Λιμνοχώρι 3-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 6-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 15:00 Αετός Πατρών 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/12 15:00 Θύελλα Πατρών 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 5-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 20/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/12 15:00 Άρης Πατρών 4-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 06/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/01 15:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 5-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/01 15:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 06/01 15:00 Λιμνοχώρι 0-4 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 13/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 13/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 5-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 15:00 Άρης Πατρών 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/01 15:00 Θύελλα Πατρών 0-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/01 16:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/01 15:00 Αετός Πατρών 0-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 5-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/01 15:00 Δόξα Παραλίας 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 3-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/01 15:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 27/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/01 15:00 Άρης Πατρών 3-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 27/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 17:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/02 15:30 Θύελλα Πατρών 3-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/02 15:30 Αετός Πατρών 0-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 03/02 15:30 Δόξα Παραλίας 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 4-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/02 15:30 Λιμνοχώρι 0-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 3-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 10/02 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 14/02 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/02 15:30 Άρης Πατρών 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/02 16:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/02 15:30 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 24/02 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/02 15:30 Θύελλα Πατρών 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/02 15:30 Αετός Πατρών 5-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/02 15:30 Λιμνοχώρι 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/03 16:00 Άρης Πατρών 3-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 16:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 4-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 03/03 16:00 Δόξα Παραλίας 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 10/03 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/03 16:00 Άρης Πατρών 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 10/03 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 10/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/03 16:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/03 16:00 Αετός Πατρών 2-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 10/03 16:00 Λιμνοχώρι 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/03 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/03 16:30 Αναγέννηση Πατρών 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/03 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/03 16:30 Δαβουρλής K. 92 1-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/03 16:30 Δόξα Παραλίας 2-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/03 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/03 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/03 16:30 Αετός Πατρών 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/03 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 16:30 Νίκη Προαστείου 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 24/03 16:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/03 16:30 Άρης Πατρών 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/03 16:30 Λέων Α. Αλισσού 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 24/03 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 16:30 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/03 16:30 Λιμνοχώρι 0-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/03 17:30 Δαβουρλής K. 92 4-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 31/03 17:30 Δόξα Παραλίας 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 31/03 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/03 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/03 17:30 Αετός Πατρών 4-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 31/03 17:30 Θύελλα Πατρών 5-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/03 17:30 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/04 17:30 Νίκη Προαστείου 2-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 14/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/04 17:30 Άρης Πατρών 3-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 14/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 1-5 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/04 17:30 Λιμνοχώρι 3-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/04 17:30 Δόξα Παραλίας 5-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/04 17:30 Αετός Πατρών 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/04 17:30 Θύελλα Πατρών 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 21/04 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 21/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 4-2 Λιμνοχώρι διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/04 17:30 Δόξα Παραλίας 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 2-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/04 17:30 Νίκη Προαστείου 3-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/04 17:30 Λιμνοχώρι 1-4 Άρης Πατρών διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/04 18:00 Αετός Πατρών 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/04 18:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/04 18:00 Ατρόμητος Πατρών 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 28/04 18:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 28/04 18:00 Λέων Α. Αλισσού 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/04 18:00 Άρης Πατρών 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 28/04 18:00 Εθνικός Σαγεΐκων 6-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/04 18:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές