Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/09 17:00 Άρης Πατρών 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/09 17:00 Δόξα Παραλίας 3-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/09 17:00 Νίκη Προαστείου 5-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/09 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/09 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/09 17:00 Λιμνοχώρι 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/10 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/10 16:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 01/10 16:30 Λέων Α. Αλισσού 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/10 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 01/10 16:30 Λιμνοχώρι 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/10 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/10 16:30 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/10 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 08/10 16:30 Δόξα Παραλίας 4-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/10 16:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 08/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/10 16:30 Άρης Πατρών 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 15/10 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 15/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/10 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/10 16:00 Λιμνοχώρι 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-3 Άρης Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/10 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/10 16:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/10 16:00 Άρης Πατρών 5-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/10 16:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 29/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 0-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/10 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 4-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 29/10 16:00 Λιμνοχώρι 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 29/10 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/10 16:00 Νίκη Προαστείου 2-3 Άρης Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 05/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/11 15:00 Άρης Πατρών 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 12/11 15:00 Λιμνοχώρι 3-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 16:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 19/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 19/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/11 15:00 Άρης Πατρών 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 15:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 03/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 03/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/12 15:00 Άρης Πατρών 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/12 15:00 Δόξα Παραλίας 3-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-4 Άρης Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 6-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/12 15:00 Λιμνοχώρι 1-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 17/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/12 15:00 Άρης Πατρών 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/01 15:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-5 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 15/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/01 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/01 15:00 Δόξα Παραλίας 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 15:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/01 15:00 Άρης Πατρών 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 28/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 28/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 28/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/02 15:30 Δόξα Παραλίας 0-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/02 15:30 Νίκη Προαστείου 2-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/02 15:30 Άρης Πατρών 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 18/02 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/02 15:30 Λέων Α. Αλισσού 0-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/02 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 18/02 15:30 Λιμνοχώρι 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 4-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/03 16:00 Δόξα Παραλίας 1-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/03 16:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/03 16:00 Άρης Πατρών 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 11/03 16:00 Λέων Α. Αλισσού 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/03 16:00 Λιμνοχώρι 5-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 18/03 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 2-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 18/03 16:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/03 16:00 Άρης Πατρών 2-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/03 16:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 29/03 17:00 Λέων Α. Αλισσού 1-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/03 17:00 Αναγέννηση Πατρών 0-4 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 29/03 17:00 Λιμνοχώρι 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/03 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/03 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 29/03 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 29/03 17:00 Δόξα Παραλίας 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 01/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/04 17:30 Άρης Πατρών 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/04 17:30 Λιμνοχώρι 3-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 08/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/04 17:30 Νίκη Προαστείου 4-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 08/04 17:30 Δόξα Παραλίας 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 4-2 Άρης Πατρών διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/04 17:30 Λιμνοχώρι 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 22/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 5-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/04 17:30 Άρης Πατρών 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/04 17:30 Δόξα Παραλίας 2-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/04 18:00 Νίκη Προαστείου 1-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/04 18:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/04 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 29/04 18:00 Λιμνοχώρι 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/04 18:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/04 18:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 29/04 18:00 Λέων Α. Αλισσού 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 29/04 18:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/04 18:00 Άρης Πατρών 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/05 18:00 Νίκη Προαστείου - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/05 18:00 Δόξα Παραλίας - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/05 18:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/05 18:00 Ατρόμητος Πατρών - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/05 18:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/05 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/05 18:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 06/05 18:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Άρης Πατρών διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/05 18:00 Νίκη Προαστείου - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/05 18:00 Πανμοβριακός Ριόλου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/05 18:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/05 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/05 18:00 Λιμνοχώρι - Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/05 18:00 Αναγέννηση Πατρών - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/05 18:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/05 18:00 Άρης Πατρών - Λέων Α. Αλισσού διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/05 18:00 Ατρόμητος Πατρών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/05 18:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/05 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/05 18:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 20/05 18:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/05 18:00 Λέων Α. Αλισσού - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/05 18:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/05 18:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Δόξα Παραλίας διαιτητές