Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Α' Κατηγορία) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/09 17:30 Αναγέννηση Πατρών 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/09 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/09 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/09 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/09 17:30 Ακράτα 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/09 17:30 Δόξα Παραλίας 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 12/09 17:30 Αχαΐκή 3-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/09 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/09 17:00 Θύελλα Πατρών 5-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/09 17:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 26/09 17:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/09 17:00 Άρης Πατρών 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 26/09 17:00 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/09 17:00 Αχαΐκή 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/10 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/10 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/10 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/10 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 03/10 16:30 Ακράτα 0-6 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 10/10 16:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/10 16:30 Άρης Πατρών 3-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 10/10 16:30 Λέων Α. Αλισσού 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/10 16:30 Ατρόμητος Πατρών 5-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 10/10 16:30 Αχαΐκή 5-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/10 16:30 Δόξα Παραλίας 3-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 10/10 16:30 Ακράτα 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/10 16:30 Άρης Πατρών 4-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/10 16:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/10 16:30 Θύελλα Πατρών 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/10 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/10 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/10 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/10 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/10 16:30 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/10 16:30 Ατρόμητος Πατρών 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 24/10 16:30 Αχαΐκή 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/10 16:30 Δόξα Παραλίας 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 24/10 16:30 Ακράτα 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/10 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/10 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/10 15:00 Άρης Πατρών 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 31/10 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/10 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 31/10 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/10 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/10 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/11 15:00 Αχαΐκή 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 07/11 15:00 Ακράτα 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 07/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 14/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/11 15:00 Άρης Πατρών 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 14/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/11 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/11 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/11 15:00 Δόξα Παραλίας 3-8 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/11 15:00 Ακράτα 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 21/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/11 15:00 Θύελλα Πατρών 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 28/11 15:00 Αχαΐκή 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/11 15:00 Άρης Πατρών 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 28/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 02/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/12 15:00 Δόξα Παραλίας 6-0 Ακράτα διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 05/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-5 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/12 15:00 Θύελλα Πατρών 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 05/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/12 15:00 Ακράτα 1-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/12 15:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 12/12 15:00 Αχαΐκή 4-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 12/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-3 Άρης Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/12 15:00 Θύελλα Πατρών 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/12 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/12 15:00 Άρης Πατρών 4-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 19/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/01 15:00 Ακράτα 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/01 15:00 Δόξα Παραλίας 0-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 09/01 15:00 Αχαΐκή 4-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/01 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/01 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 16/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/01 15:00 Άρης Πατρών 4-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 16/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 5-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 23/01 15:00 Ακράτα 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/01 15:00 Δόξα Παραλίας 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Αχαΐκή διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/01 15:00 Θύελλα Πατρών 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 30/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/01 15:00 Άρης Πατρών 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 30/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 30/01 15:00 Αχαΐκή 5-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/01 15:00 Δόξα Παραλίας 3-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/02 15:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/02 15:00 Θύελλα Πατρών 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/02 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/02 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/02 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/02 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 06/02 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/02 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Ακράτα διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/02 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 3-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 4-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/02 15:30 Αχαΐκή 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/02 15:30 Ακράτα 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/02 15:30 Δόξα Παραλίας 3-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/02 15:30 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/02 15:30 Άρης Πατρών 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 20/02 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/02 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/02 15:30 Θύελλα Πατρών 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/02 15:30 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 5-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 27/02 15:30 Αχαΐκή 3-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 27/02 15:30 Δόξα Παραλίας 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 27/02 15:30 Ακράτα 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/03 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 05/03 15:30 Λέων Α. Αλισσού 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 15:30 Άρης Πατρών 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 05/03 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 5-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 15:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/03 15:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/03 15:30 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/03 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/03 16:00 Αχαΐκή 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 19/03 16:00 Δόξα Παραλίας 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/03 16:00 Ακράτα 2-4 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 19/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 19/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/03 16:00 Αχαΐκή 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 6-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/03 16:00 Λέων Α. Αλισσού 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 16:00 Άρης Πατρών 0-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/03 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/03 16:00 Ακράτα 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/03 16:00 Θύελλα Πατρών 0-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/03 16:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/04 17:30 Ακράτα 1-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/04 17:30 Δόξα Παραλίας 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 02/04 17:30 Αχαΐκή 6-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 3-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 02/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 17:30 Άρης Πατρών 2-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/04 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 7-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/04 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/04 17:30 Θύελλα Πατρών 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 09/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/04 17:30 Άρης Πατρών 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/04 17:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/04 17:30 Ακράτα 1-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 16/04 17:30 Δόξα Παραλίας 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 16/04 17:30 Αχαΐκή 1-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/04 17:30 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/04 17:30 Θύελλα Πατρών 3-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/04 17:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 9-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/04 17:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/04 17:30 Άρης Πατρών 1-6 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 1-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/04 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/04 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές