Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (Β' Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/10 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/10 16:00 Φοίνικας Αγυιάς 2-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/10 12:30 Ψηλαλώνια 0-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 5-0 ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/10 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/10 15:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/11 12:00 ΑΟ Αιγίου 2019 5-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/11 12:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/11 15:00 Φοίνικας Αγυιάς 1-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/11 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 14:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/11 10:00 Ψηλαλώνια 0-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 7-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/11 15:00 Φοίνικας Αγυιάς 0-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/11 15:00 ΑΟ Αιγίου 2019 0-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/11 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 25/11 15:00 ΑΟ Αιγίου 2019 0-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 15:00 Αργυρά Πατρών 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/12 15:00 Ψηλαλώνια 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/12 15:15 Φοίνικας Αγυιάς 1-3 ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ψηλαλώνια 0-3 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/12 15:00 ΑΟ Αιγίου 2019 2-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/12 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 15:00 Αργυρά Πατρών 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αυτόνομη Π.Ο. 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/12 12:00 ΑΟ Αιγίου 2019 3-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/12 15:00 Αργυρά Πατρών 0-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/01 00:00 Ψηλαλώνια 0-3 ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/01 15:00 Φοίνικας Αγυιάς 1-5 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/01 00:00 Ψηλαλώνια 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/01 12:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/01 12:00 ΑΟ Αιγίου 2019 2-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 15:00 Αργυρά Πατρών 5-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 00:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-5 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 7-0 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 15:00 Αργυρά Πατρών 1-2 ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/02 00:00 Ψηλαλώνια 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/02 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-0 ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/02 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 15:30 Φοίνικας Αγυιάς 2-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/02 00:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 25/02 16:00 ΑΟ Αιγίου 2019 0-0 Φοίνικας Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/02 16:00 Αργυρά Πατρών 4-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/02 16:00 Φλόγα Ρόδιας 3-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοίνικας Αγυιάς - Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. - ΑΟ Αιγίου 2019 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας - Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές