Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Β' κατηγορία (Playoff B3) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 14/04 | 17:30 | Αετός Ρίου | 4-1 | Φλόγα Ρόδιας | ||||
Νίκης Προαστίου | 14/04 | 17:30 | Αργυρά Πατρών | 0-2 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ακράτας | 21/04 | 17:30 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | 1-0 | Αετός Ρίου | ||||
Ροδιάς | 21/04 | 17:30 | Φλόγα Ρόδιας | 1-1 | Αργυρά Πατρών |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νίκης Προαστίου | 05/05 | 17:30 | Αργυρά Πατρών | 4-3 | Αετός Ρίου | ||||
Ροδιάς | 05/05 | 17:30 | Φλόγα Ρόδιας | 0-1 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 08/05 | 17:30 | Αετός Ρίου | 0-2 | Αργυρά Πατρών | ||||
Ακράτας | 08/05 | 17:30 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | 6-2 | Φλόγα Ρόδιας |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ροδιάς | 12/05 | 17:30 | Φλόγα Ρόδιας | 5-2 | Αετός Ρίου | ||||
Ακράτας | 12/05 | 17:30 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | 2-0 | Αργυρά Πατρών |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 19/05 | 17:30 | Αετός Ρίου | 1-1 | Αιγείρας Ακράτας ΑΕ | ||||
Νίκης Προαστίου | 19/05 | 17:30 | Αργυρά Πατρών | 2-1 | Φλόγα Ρόδιας |