Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ομάδες

A/AΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1 A.E. Δρέπανου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)
2 Α.Ε. Αρόης Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
3 Α.Ε.Κ. Πατρών Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Σουλίου
4 Α.Π.Ο. Αρόη Α' κατηγορία(2ος Όμιλος) Προσφυγικών Πετεινών
5 Άβυθος Αιγιάλειας Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αβύθου Δεν έχει ορισθεί
6 ΑΕ Ροϊτίκων Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ροιτίκων
7 Αετός Πατρών Α' κατηγορία(Play Off)
8 Αετός Ρίου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ρίου
9 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Α' κατηγορία(Play Out) Αιγείρας Ακράτας
10 Αιγίου ΑΕ Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
11 Αναγέννηση Πατρών Α' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων Ζαρουχλεΐκων
12 Αναγέννηση Ψαθόπυργου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ψαθόπυργου Κάτω Καστριτσίου
13 Άνω Καστρίτσι Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Νίκης Προαστίου Κάτω Καστριτσίου
14 Απόλλων Εγλυκάδος Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Πετεινών
15 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ροδιάς
16 Αργυρά Πατρών Β' κατηγορία(2ος Όμιλος)
17 Άρης Πατρών Α' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς
18 Αστέρας Λεοντίου Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
19 Αστέρας Μιντιλογλίου Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Μετοχίου
20 Αστέρας Τσουκαλεΐκων Α' κατηγορία(1ος Όμιλος)
21 Αστήρ Τέμενης Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Τέμενης
22 Αστραπή Ψαροφαΐου Β' κατηγορία(1ος όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Ζαρουχλεΐκων
23 Άτλας Α.Σ. Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
24 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
25 Ατρόμητος Λάππα 2015 Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Μετοχίου
26 Ατρόμητος Πατρών Α' κατηγορία(Play Off) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
27 Αυτόνομη Π.Ο. Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος)
28 Αχαΐκή Α' κατηγορία(1ος Όμιλος)
29 Αχαϊκός Β' κατηγορία(1ος όμιλος)
30 Αχαιός Σαραβαλίου Α' κατηγορία(1ος Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
31 Αχιλλέας Καμαρών Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Καμαρών
32 Γαλήνη Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων
33 Δαβουρλής K. 92 Α' κατηγορία(Play Out) Νίκης Προαστίου
34 Δάφνη Πατρών Β' κατηγορία(1ος όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
35 Δίας Σαραβαλίου Α' κατηγορία(Play Out) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
36 Δόξα Νιφορεΐκων Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Νιφορεΐκων
37 Δόξα Παραλίας Α' κατηγορία(Play Off) Παραλίας Βραχνεΐκων
38 Δόξα Πατρών Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος)
39 Δόξα Χαλανδρίτσας Α' κατηγορία(Play Out) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
40 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αγυιάς Ντα Λουζ Οβρυάς
41 Ηρακλής Πατρών Α' κατηγορία(2ος Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
42 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Α' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αβύθου Δημοτικό Στ. Αιγίου
43 Ικαρος Λακκόπετρας Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ριόλου Κρίνου
44 Ικαρος Πετρωτού Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πετεινών
45 Καλάβρυτα Α' κατηγορία(Play Out) Καλαβρύτων Σκεπαστού
46 Καλλιθέα Β' κατηγορία(1ος όμιλος)
47 Καμίνια Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Βραχνεΐκων Καλαβρύτων
48 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου Α' κατηγορία(2ος Όμιλος) Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ)
49 Κεραυνός Σελιανιτίκων Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αβύθου
50 Κρίνος Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Κρίνου
51 Λέων Αλισσού Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Άνω Αλισσού Δημοτικό Κ. Αχαΐας
52 Λιμνοχώρι Α' κατηγορία(Play Out) Λιμνοχωρίου
53 Μετόχι Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Μετοχίου Λάππα
54 Νεάπολη ΑΕ Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
55 Νέο Σαλμενίκο Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ζήριας Ντα Λουζ Οβρυάς
56 Νίκη Προαστείου Α' κατηγορία(2ος Όμιλος) Νίκης Προαστίου
57 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος)
58 Ολυμπιακός Πατρών Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Προσφυγικών
59 Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014 Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αγυιάς Ντα Λουζ Οβρυάς
60 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Αγυιάς
61 Παναιγιάλειος Α' κατηγορία(2ος Όμιλος)
62 Παναχαϊκός Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Σουλίου
63 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Νίκης Προαστίου Ρίου
64 Πανμοβριακός Ριόλου Α' κατηγορία(Play Off) Ριόλου
65 Πάτρα 2005 A.E. Α' κατηγορία(1ος Όμιλος)
66 Πάτραι Α.Π.Σ. Α' κατηγορία(Play Out) Ντα Λουζ Οβρυάς
67 Πείρος Ισώματος Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Θύελλας (Χώμα)
68 Περιβόλα Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Προσφυγικών Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού)
69 Πετεινοί Β' κατηγορία(1ος όμιλος)
70 Πήγασος Μπεγουλακίου Α' κατηγορία(Play Out) Πετεινών
71 Πολύτεκνος Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς
72 Προοδευτική Πατρών Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος)
73 Πυρσός Πατρών Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
74 Ρωμανός Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Ζαρουχλεΐκων ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
75 Σκεπαστό Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Σκεπαστού Καλαβρύτων
76 Σπάρτακος Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος)
77 Σταροχώρι Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Σταροχωρίου Τέμενης
78 Φαραικός Β' κατηγορία(1ος όμιλος) Πρέβεδου
79 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου Γ' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ντα Λουζ Οβρυάς Ντα Λουζ Οβρυάς
80 Φλόγα Ρόδιας Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ροδιάς
81 Φοινικας Ζήριας Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ζήριας Δεν έχει ορισθεί
82 Φωστήρ Οβρυάς Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Οβρυάς Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
83 Ωλενιακός Γ' κατηγορία(1ος Όμιλος) Μαζαρακίου