Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο (Κύπελλο) - Πρόγραμμα


1ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/09 16:30 Καμίνια 3-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/09 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 7-6 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 08/09 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 10-11 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/09 16:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 08/09 16:30 Παναχαϊκός 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 08/09 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/09 16:30 Φαραικός 3-4 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/09 16:30 Αίας Πατρών 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/09 16:30 Τριταιικός 5-6 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/09 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/09 16:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 5-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/09 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/09 16:30 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/09 18:30 Νίκη Προαστείου 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 15/09 16:30 Βουπράσιο 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/09 16:30 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 15/09 16:30 Αιγεύς-Άρης 2-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/09 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-0 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/09 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 5-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/09 16:30 Ψηλαλώνια 1-5 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/09 16:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/09 16:30 Αναγέννηση Πατρών 5-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 28/09 15:30 Γαλήνη 1-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/09 13:30 Σπάρτακος 5-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 29/09 15:30 Καλάβρυτα 0-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 29/09 15:30 Απόλλων Βίδοβας 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 29/09 15:30 Κρίνος 1-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 29/09 15:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λουσικών 29/09 15:30 Νίκη Λουσικών 3-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 29/09 15:30 Πείρος Ισώματος 0-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 02/10 15:30 Δρέπανο 1-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/10 15:30 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/10 15:30 Αετός Ρίου 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 02/10 15:30 Άνω Καστρίτσι 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/10 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 3-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/10 18:30 Ποσειδών Δρέπανου 2-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/10 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/10 15:30 Άρης Κουνινάς 1-6 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/10 15:30 Πατραϊκή 1-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/10 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-6 Θέα διαιτητές

2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/10 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/10 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/10 15:30 Δόξα Ελαιώνος 3-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/10 15:30 Αίας Πατρών 2-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/10 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/10 15:30 Θέα 0-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/10 15:30 Ακάδημος Λαρισσού 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 23/10 15:30 Βουπράσιο 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 23/10 15:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 23/10 15:30 Κρίνος 3-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/10 14:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 30/10 14:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 30/10 14:30 Θύελλα Σκιαδά 6-9 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/10 14:30 Άρης Πατρών 5-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/10 14:30 Αετός Πατρών 3-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/10 14:30 Πετεινοί 2-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/10 14:30 ΑΕ Ροϊτίκων 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/10 14:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 6-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 30/10 14:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/10 14:30 Σπάρτακος 1-9 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

3ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/11 14:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-4 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/11 14:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/11 14:30 Δόξα Ελαιώνος 1-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 14:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

4ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/11 14:30 Λιμνοχώρι 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/11 14:30 Αετός Πατρών 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/11 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 6-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/11 14:30 Άρης Πατρών 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/11 14:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 27/11 14:30 Κρίνος 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/11 14:30 Αναγέννηση Πατρών 7-6 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/12 17:30 Πατρεύς 3-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

5ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/12 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/12 14:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-6 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/12 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-5 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/12 19:30 Πατρεύς 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

6ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/01 15:00 Άρης Πατρών 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

7ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/03 15:30 Άρης Πατρών 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές