Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Κύπελλο - Πρόγραμμα


1ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/09 16:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/09 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 21/09 16:30 Πείρος Ισώματος 2-4 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 21/09 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/09 16:30 Λιμνοχώρι 0-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/09 16:30 Πρωτέας 0-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 21/09 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/09 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 21/09 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-8 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/09 16:30 Πολύτεκνος 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/09 16:30 Αετός Πατρών 0-5 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/09 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/09 19:00 Νίκη Προαστείου 5-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/09 16:30 Παναχαΐς 0-4 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 28/09 16:00 Κρίνος 3-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/09 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/09 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-3 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/09 16:00 Δίας Σαραβαλίου 7-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/09 16:00 Ωλενιακός 4-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 16:00 Ψηλαλώνια 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 18:30 Ακάδημος Λαρισσού 1-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/10 16:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 05/10 16:00 Καλάβρυτα 2-5 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/10 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 2-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/10 16:00 A.E. Δρέπανου 2-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/10 16:00 Δάφνη Πατρών 2-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/10 16:00 Φαραικός 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/10 20:00 Δαβουρλής K. 92 4-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

2ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 15:30 Αετός Ρίου 3-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/10 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 26/10 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 4-5 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 26/10 15:30 Απόλλων Βίδοβας 1-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 26/10 15:30 Κρίνος 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 02/11 14:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 02/11 14:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/11 14:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/11 14:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 14:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/11 16:30 Περιβόλα 3-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/11 14:30 Δαβουρλής K. 92 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/11 14:30 Ωλενιακός 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/11 14:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

3ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/11 14:30 Δρέπανο 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

4ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 14:30 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/12 14:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 14:30 Νίκη Προαστείου 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/12 14:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/12 14:30 Θύελλα Πατρών 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/12 14:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 14:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 14:30 Αετός Ρίου 4-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

5ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/01 14:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/01 14:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/01 14:30 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 15:00 Αετός Ρίου 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

6ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 15:30 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 08/03 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

7ος Γύρος
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 25/03 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές