Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Λύκοι Αιγιάλειας 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/10 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/10 11:00 Αετός Ρίου 0-2 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/10 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/10 09:00 Δαβουρλής K. 92 1-0 Παναχαΐς διαιτητές
Φλόγα Ρόδιας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 07/11 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 7-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 07/11 11:30 Καλάβρυτα 0-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/11 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/11 11:00 Παναχαΐς 3-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/11 12:00 Αετός Ρίου 0-8 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/11 13:00 Δαβουρλής K. 92 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/03 15:30 Καλάβρυτα 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
Λύκοι Αιγιάλειας- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/12 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 05/12 10:30 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 2-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/12 11:30 Φλόγα Ρόδιας 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/12 12:00 Αετός Ρίου 0-8 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/12 12:30 Δίας Σαραβαλίου 6-1 Καλάβρυτα διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/12 10:00 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 19/12 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/12 11:00 Καλάβρυτα 3-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/12 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/12 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/01 11:00 Φλόγα Ρόδιας 2-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/01 12:00 Αετός Ρίου 1-7 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/01 14:30 Δαβουρλής K. 92 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 12:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/03 15:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Παναχαΐς 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 16/01 10:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/01 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/01 11:00 Δίας Σαραβαλίου 5-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/01 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 30/01 11:30 Καλάβρυτα 5-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/01 11:30 Παναχαΐς 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 12:30 Αετός Ρίου 0-10 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Δαβουρλής K. 92- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Δίας Σαραβαλίου 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/02 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/02 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-3 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/02 11:30 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/02 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-2 Παναχαΐς διαιτητές
Καλάβρυτα- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/02 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-12 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/02 11:30 Παναχαΐς 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/02 11:30 Καλάβρυτα 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/02 13:00 Δαβουρλής K. 92 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/02 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 05/03 12:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/03 13:00 Δαβουρλής K. 92 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 15:30 Δίας Σαραβαλίου 8-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 10:30 Φλόγα Ρόδιας 5-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/03 12:00 Καλάβρυτα 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό