Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/10 10:00 Παναχαϊκός 0-8 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/10 10:30 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 1-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 10:30 Αετός Ρίου 0-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/10 11:30 Παμ/κός - Ομόνοια 7-0 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/10 12:00 Πατραϊκή - Καστρίτσι 1-2 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/10 08:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 9-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Φλόγα Ρόδιας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 8-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 10:00 Δίας - Αχαϊός 0-3 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 10:30 Φλόγα Ρόδιας 8-0 Πατραϊκή - Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/11 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-2 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 1-1 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/11 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Αετός Ρίου διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 1- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 15/11 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/11 10:00 Πατραϊκή - Καστρίτσι 2-8 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/11 11:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 0-7 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/11 11:30 Αετός Ρίου 1-2 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 13:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 4-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/11 09:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 11-0 Πατραϊκή - Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 10:00 Δίας - Αχαϊός 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/11 11:00 Παμ/κός - Ομόνοια 3-0 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 11:00 Α.Ε. Αρόης 2-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 30/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/12 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-4 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/12 10:30 Αετός Ρίου 1-6 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/12 10:30 Α.Ε. Αρόης 5-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/12 12:00 Παναχαϊκός 0-11 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/01 11:00 Παμ/κός - Ομόνοια 5-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/01 11:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/01 11:30 Δίας - Αχαϊός 5-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/01 13:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 0-1 Αετός Ρίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/01 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/01 10:30 Α.Ε. Αρόης 1-4 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/01 12:30 Πατραϊκή - Καστρίτσι 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/02 09:45 Φλόγα Ρόδιας 3-2 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/02 13:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 2-9 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/02 10:00 Αετός Ρίου 3-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/02 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 12-0 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/02 12:00 Πατραϊκή - Καστρίτσι 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/02 12:00 Παμ/κός - Ομόνοια 3-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 13:30 Δίας - Αχαϊός 1-6 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/02 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 09:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 5-2 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/02 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-1 Πατραϊκή - Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/03 10:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 0-12 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/03 11:30 Δίας - Αχαϊός 3-2 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 11:00 Πατραϊκή - Καστρίτσι 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/03 10:00 Αετός Ρίου 0-11 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/03 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 28/03 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 1-4 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/04 08:30 Παμ/κός - Ομόνοια 2-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/04 10:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 3-4 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/04 10:45 Δίας - Αχαϊός 7-0 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/04 13:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 5-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές