Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/02 12:00 Ίκαρος Πετρωτού 4-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 13:00 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 16:00 Αχαΐκός Α.Ο. 5-1 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/03 10:00 Παναιγιάλειος 2-0 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/03 10:00 Πετεινοί/Πυρσός 2-7 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/03 13:30 Ίκαρος Πετρωτού 3-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/03 12:30 Δόξα Παραλίας 4-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 24/03 11:30 Αχαϊκή Α.Ε. 1-1 Παναιγιάλειος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/03 10:30 Παναιγιάλειος 0-1 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/03 12:00 Αχαΐκός Α.Ο. 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/04 15:30 Α.Ε. Αρόης 2-6 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/04 17:30 Φλόγα Ροδιάς 3-1 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/04 15:15 Α.Ε. Αρόης 1-2 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/05 17:30 Φλόγα Ροδιάς 1-0 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/05 09:45 Ίκαρος Πετρωτού 2-0 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/05 11:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Παναιγιάλειος διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/05 11:00 Πετεινοί/Πυρσός 0-2 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 22/05 18:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 25/05 12:00 Α.Ε. Αρόης 0-4 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 25/05 12:00 Αχαϊκή Α.Ε. 1-5 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/12 23:59 Φλόγα Ροδιάς 0-3 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 18/05 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/05 09:45 Αχαΐκός Α.Ο. 4-1 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/05 17:00 Παναιγιάλειος 0-3 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/06 10:00 Πετεινοί/Πυρσός 3-0 Φλόγα Ροδιάς διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/06 18:30 Δόξα Παραλίας 2-4 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 08/06 11:00 Αχαϊκή Α.Ε. 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 08/06 18:00 Ίκαρος Πετρωτού 1-2 Παναιγιάλειος διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/12 23:59 Παναιγιάλειος 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 31/12 23:59 Φλόγα Ροδιάς 0-3 Αχαϊκή Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/06 19:00 Αχαΐκός Α.Ο. 2-3 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές