Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/10 12:30 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 3-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/12 12:00 Άτλας - Πάτρα 2005 0-7 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/04 11:00 Πατραϊκή 0-5 Παναιγιάλειος - ΕθνικόςΑιγίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 12:00 Αετός Ρίου 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/11 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 0-1 Παναιγιάλειος - ΕθνικόςΑιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 12:30 Άτλας - Πάτρα 2005 0-6 Ακράτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 12:00 Πατραϊκή 4-2 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/12 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 9-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/01 13:00 Πατραϊκή 2-4 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/02 12:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 7-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/01 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 8-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 11:30 Άτλας - Πάτρα 2005 0-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 12:00 Αετός Ρίου 2-3 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/01 15:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-0 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/02 15:00 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 5-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/02 11:30 Πατραϊκή 0-5 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/02 15:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 8-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 15:30 Δίας Σαραβαλίου 0-3 Παναιγιάλειος - ΕθνικόςΑιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 12:00 Άτλας - Πάτρα 2005 0-9 Παναιγιάλειος - ΕθνικόςΑιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/03 13:00 Αετός Ρίου 0-2 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/03 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 2-3 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/03 10:00 Δίας Σαραβαλίου 9-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/03 12:00 Αετός Ρίου 4-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/04 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-5 Παναιγιάλειος - ΕθνικόςΑιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/04 11:00 Πατραϊκή 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/04 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 6-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/04 16:00 Φλόγα Ρόδιας 2-3 Κερ Αγ Βασιλείου - Κεραυνός 2016 διαιτητές