Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/10 09:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 17/10 10:30 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/10 12:00 Αετός Ρίου 0-8 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/10 13:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/10 10:00 Φλόγα Ρόδιας 2-2 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 31/10 11:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 2-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/10 12:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/10 15:30 Δαβουρλής K. 92 8-1 Αετός Ρίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 14/11 10:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 2-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 14/11 10:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 4-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/11 11:30 Αετός Ρίου 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί 14/11 11:30 Δίας - Αχαϊός 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/11 12:00 Νίκη Προαστείου 7-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/11 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-4 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-4 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/12 09:30 Δίας - Αχαϊός 1-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/12 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 5-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/12 12:30 Δαβουρλής K. 92 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/12 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 3-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/01 11:00 Φλόγα Ρόδιας 8-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/01 11:30 Δίας - Αχαϊός 3-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/01 17:30 Νίκη Προαστείου 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 16:00 Αετός Ρίου 1-10 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/01 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-6 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/01 11:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 6-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/01 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 12:30 Δαβουρλής K. 92 1-2 Δίας - Αχαϊός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/02 10:00 Δίας - Αχαϊός 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 06/02 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 0-6 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/02 11:30 Αετός Ρίου 1-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/02 13:00 Νίκη Προαστείου 3-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/02 09:30 Φλόγα Ρόδιας 4-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/02 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/02 12:00 Αετός Ρίου 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/02 13:00 Δαβουρλής K. 92 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές