Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/10 10:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/10 10:00 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης 6-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/10 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 10:15 Πυρσός Πατρών 1-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/10 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 5-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 12:15 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/10 20:00 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 3-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
Δίας - Αχαϊός- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/10 09:00 Παναχαϊκός 3-8 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 25/10 10:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 6-0 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 10:30 Δίας - Αχαϊός 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/10 11:00 Αετός Ρίου 0-9 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/10 11:00 Ωλενιακός 6-0 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/11 10:00 Φλόγα Ρόδιας 2-2 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 08/11 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-5 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/11 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 3-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-6 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 11:45 Πάτρα 2005 A.E. 7-3 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/11 12:00 Πυρσός Πατρών 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/11 12:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 8-1 Παναχαϊκός διαιτητές
Δαβουρλής - Αμπελόκηποι- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 10:00 Δίας - Αχαϊός 4-0 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/11 11:00 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης 2-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/11 11:30 Αετός Ρίου 2-3 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/11 12:00 Παναχαϊκός 0-10 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/11 10:00 Παναιγιάλειος 4-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/12 10:00 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/12 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 2-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/12 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-6 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 12:00 Πυρσός Πατρών 3-2 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/12 12:00 Παναχαϊκός 0-7 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/12 13:00 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 9-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/12 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/12 10:30 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης 1-6 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 12:30 Αετός Ρίου 7-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 13:00 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/01 12:00 Ωλενιακός 9-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/01 12:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/02 10:30 Παναχαϊκός 0-8 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/01 09:00 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 09:15 Πάτρα 2005 A.E. 4-3 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/01 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 11:15 Πυρσός Πατρών 2-5 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 12:45 Δίας - Αχαϊός 9-0 Αετός Ρίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/01 11:00 Αετός Ρίου 9-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/02 10:30 Ωλενιακός 6-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 09:30 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 7-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/02 10:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 4-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/02 11:15 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 11:15 Πυρσός Πατρών 9-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/02 13:00 Ωλενιακός 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/02 10:00 Αετός Ρίου 4-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/02 10:00 Παναχαϊκός 0-3 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 11:30 Δίας - Αχαϊός 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 10:30 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 5-1 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/02 11:15 Πάτρα 2005 A.E. 10-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/02 11:15 Πυρσός Πατρών 1-7 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/02 12:00 Ωλενιακός 7-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 09/03 15:30 Παναιγιάλειος 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/03 10:30 Δίας - Αχαϊός 4-1 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/03 11:00 Αετός Ρίου 3-5 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/03 15:30 Μ. Αλέξανδρος - Αστήρ Τεμένης 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/03 16:15 Αχιλλέας Καμαρών 2-8 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/03 16:30 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 1-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/03 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/03 11:15 Πυρσός Πατρών 2-2 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/03 11:15 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 14/03 12:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 10-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/03 12:00 Αετός Ρίου 1-8 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/03 09:00 Δαβουρλής - Αμπελόκηποι 5-1 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/03 11:15 Πυρσός Πατρών 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/03 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-3 Ωλενιακός διαιτητές