Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Παίδων 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 10:00 Α.Ε. Αρόης 4-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 28/09 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/09 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 19-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/09 12:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/09 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Ακράτα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 10:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/10 10:30 Φλόγα Ρόδιας 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 12/10 11:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/10 11:00 Αστήρ Τέμενης 0-7 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/10 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-5 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/10 12:15 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 0-9 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/10 10:30 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/10 11:00 Ακράτα 6-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/10 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/10 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/10 16:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 9-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/11 09:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/11 11:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 09/11 11:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/11 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/11 11:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/11 10:00 Ακράτα 2-0 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/11 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 12:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 1-0 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/11 12:15 Θύελλα - Ωλενιακός 1 10-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-5 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/12 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/12 10:30 Α.Ε. Αρόης 6-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/12 10:30 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 1-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/12 11:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 9-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 08/12 11:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας - Ακράτα 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 21/12 10:00 Αστήρ Τέμενης 3-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 10:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-3 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/12 11:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/12 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-4 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/01 10:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 2-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 10:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/01 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/01 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-6 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/01 11:00 Ακράτα 1-0 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης - Αστήρ Τέμενης 0-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 10:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/02 10:30 Φλόγα Ρόδιας 0-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/02 10:30 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 7-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/02 11:00 Α.Ε. Αρόης 9-0 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης - Αστήρ Τέμενης 0-3 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/02 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/02 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 6-0 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 22/02 11:00 Ακράτα 4-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/02 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/03 10:00 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 1-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/03 10:30 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 5-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 11:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/03 11:45 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 7-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης - Αστήρ Τέμενης 0-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/03 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/03 11:00 Ακράτα 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/03 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 7-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/03 11:15 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-7 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 16/03 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-2 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Α.Ε. Αρόης 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/03 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-13 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/03 10:30 Λύκοι / Απόλλων Αιγιαλείας 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/03 12:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 2-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/03 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές