Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (Κανονική Περίοδος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/10 16:00 Κρίνος 1-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/10 10:30 Α.Ε. Αρόης 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 21/10 16:00 Μετόχι 0-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/10 16:00 Δάφνη Πατρών 0-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 21/10 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-1 Σπάρτακος διαιτητές
Καλλιθέα- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 12:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 12:15 Σπάρτακος 0-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 12:15 Καλλιθέα 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/10 15:00 Σκεπαστό 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-6 Μετόχι διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/11 10:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/11 10:00 Δάφνη Πατρών 4-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 04/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/11 15:00 Κρίνος 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
Μετόχι- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 15:00 Καλλιθέα 3-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 10:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 2-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 12:15 Σπάρτακος 1-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-2 Σκεπαστό διαιτητές
Αστραπή Ψαροφαΐου- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 10:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 18/11 15:00 Μετόχι 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 15:00 Δάφνη Πατρών 2-6 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/11 15:00 Κρίνος 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/11 18:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/12 15:15 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 10:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 4-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/11 12:15 Α.Ε. Αρόης 0-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/11 15:00 Καλλιθέα 3-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 25/11 15:00 Μετόχι 0-2 Κρίνος διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 4-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/12 10:00 Σπάρτακος 2-4 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/12 12:15 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-6 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/12 15:00 Σκεπαστό 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/12 15:00 Κρίνος 0-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 10:00 Α.Ε. Αρόης 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 12:15 Καλλιθέα 4-0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 12:15 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 09/12 15:00 Μετόχι 4-4 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 09/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 5-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 15:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Άβυθος Αιγιάλειας- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 18:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 11:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 12:15 Σπάρτακος 2-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/12 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/12 15:00 Σκεπαστό 0-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/12 15:00 Κρίνος 0-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Δόξα Νιφορεΐκων- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 6-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 5-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/12 15:15 Μετόχι 3-2 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/12 18:00 Α.Ε. Αρόης 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 23/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/12 15:00 Σκεπαστό 1-2 Κρίνος διαιτητές
Δάφνη Πατρών- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/01 11:00 Καλλιθέα 0-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 06/01 15:00 Κρίνος 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 15:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-6 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/01 15:15 Σπάρτακος 3-2 Σκεπαστό διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 12/01 15:00 Μετόχι 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/01 10:00 Δάφνη Πατρών 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/01 12:00 Σπάρτακος 0-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/01 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/03 17:00 Σκεπαστό 2-3 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 0-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 10:00 Καλλιθέα 6-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/01 12:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 6-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 15:00 Δάφνη Πατρών 2-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/02 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 12:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 3-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/01 15:00 Σκεπαστό 0-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/01 18:00 Σπάρτακος 3-4 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
Καλλιθέα- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 15:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/02 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 0-2 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 7-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 03/02 15:30 Μετόχι 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 15:30 Δάφνη Πατρών 4-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/02 15:30 Κρίνος 0-1 Καλλιθέα διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/02 15:30 Άβυθος Αιγιάλειας 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/02 16:15 Σκεπαστό 1-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/02 18:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/02 10:00 Καλλιθέα 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/02 10:00 Σπάρτακος 1-8 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/02 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-4 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
Μετόχι- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/02 17:30 Σκεπαστό 4-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 17/02 15:30 Μετόχι 3-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 2-2 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 17/02 15:45 Κρίνος 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/02 15:45 Δάφνη Πατρών 0-0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
Αστραπή Ψαροφαΐου- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/02 10:00 Σπάρτακος 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/02 11:00 Καλλιθέα 1-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/02 12:30 Α.Ε. Αρόης 3-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/02 15:30 Άβυθος Αιγιάλειας 3-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 5-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/04 17:30 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/03 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-3 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 12:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/03 16:00 Κρίνος 2-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/03 16:00 Σκεπαστό 2-3 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 16:00 Δάφνη Πατρών 0-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/03 10:00 Καλλιθέα 6-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/03 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 7-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 17/03 16:00 Μετόχι 0-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/03 16:00 Δάφνη Πατρών 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/05 18:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Σκεπαστό διαιτητές
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/03 15:00 Σκεπαστό 3-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/03 10:30 Σπάρτακος 3-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/03 13:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/03 16:00 Κρίνος 0-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/04 18:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 2-3 Καλλιθέα διαιτητές
Άβυθος Αιγιάλειας- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 30/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/03 16:00 Καλλιθέα 1-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/03 19:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/03 10:00 Δάφνη Πατρών 6-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/03 11:00 Α.Ε. Αρόης 1-3 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 31/03 17:00 Μετόχι 3-4 Σπάρτακος διαιτητές
Δόξα Νιφορεΐκων- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 06/04 17:00 Κρίνος 2-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/04 14:45 Καλλιθέα 2-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/04 15:00 Σπάρτακος 1-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 07/04 17:30 Άβυθος Αιγιάλειας 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 17:45 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 3-0 Μετόχι διαιτητές
Δάφνη Πατρών- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 13/04 15:00 Σκεπαστό 1-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 13/04 17:30 Μετόχι 2-3 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 17:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-4 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/04 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/04 12:30 Δάφνη Πατρών 0-6 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/04 15:00 Α.Ε. Αρόης 0-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/04 17:30 Άβυθος Αιγιάλειας 0-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/04 15:30 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 5-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/04 16:00 Κρίνος 7-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/04 15:00 Καλλιθέα 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/04 15:00 Α.Ε. Αρόης 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 21/04 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 5-0 Μετόχι διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/05 15:00 Σκεπαστό 2-6 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/05 17:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/05 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-6 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/05 18:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/05 20:00 Σπάρτακος 2-4 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 12/05 17:30 Μετόχι 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
Κρίνος- ρεπό