Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (Κανονική Περίοδος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/10 16:00 Κρίνος 1-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/10 10:30 Α.Ε. Αρόης 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 21/10 16:00 Μετόχι 0-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/10 16:00 Δάφνη Πατρών 0-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 21/10 16:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-1 Σπάρτακος διαιτητές
Καλλιθέα- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 12:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 12:15 Σπάρτακος 0-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 12:15 Καλλιθέα 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/10 15:00 Σκεπαστό 1-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-6 Μετόχι διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/11 10:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/11 10:00 Δάφνη Πατρών 4-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-1 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 04/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/11 15:00 Κρίνος 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
Μετόχι- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 15:00 Καλλιθέα 3-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 10:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 2-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 12:15 Σπάρτακος 1-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-2 Σκεπαστό διαιτητές
Αστραπή Ψαροφαΐου- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 10:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/11 15:00 Κρίνος 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 18/11 15:00 Μετόχι 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 15:00 Δάφνη Πατρών 2-6 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/11 18:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/12 15:15 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 24/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 10:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 4-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/11 12:15 Α.Ε. Αρόης 0-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/11 15:00 Καλλιθέα 3-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/11 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 25/11 15:00 Μετόχι 0-2 Κρίνος διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 4-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/12 10:00 Σπάρτακος 2-4 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/12 12:15 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-6 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/12 15:00 Σκεπαστό 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/12 15:00 Κρίνος 0-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 10:00 Α.Ε. Αρόης 6-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 12:15 Καλλιθέα 4-0 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 12:15 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 09/12 15:00 Μετόχι 4-4 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 09/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 5-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 15:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Άβυθος Αιγιάλειας- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 18:00 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 1-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 11:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-4 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 12:15 Σπάρτακος 2-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/12 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 2-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/12 15:00 Σκεπαστό 0-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/12 15:00 Κρίνος 0-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Δόξα Νιφορεΐκων- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 6-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 5-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/12 15:15 Μετόχι 3-2 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/12 18:00 Α.Ε. Αρόης 0-1 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/12 15:00 Σκεπαστό 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 23/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-1 Καλλιθέα διαιτητές
Δάφνη Πατρών- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/01 11:00 Καλλιθέα 0-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 06/01 15:00 Κρίνος 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 15:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας 0-6 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/01 15:15 Σπάρτακος - Σκεπαστό διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 31/12 23:59 Σκεπαστό - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 12/01 15:00 Μετόχι 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/01 10:00 Δάφνη Πατρών 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/01 12:00 Σπάρτακος 0-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-0 Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/01 15:15 Αχιλλέας Καμαρών - Καλλιθέα διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 15:00 Α.Ε. Αρόης - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 10:00 Καλλιθέα - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/01 12:15 Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/01 15:00 Άβυθος Αιγιάλειας - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 20/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 15:00 Δάφνη Πατρών - Μετόχι διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Κρίνος διαιτητές
Καλλιθέα- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Καλλιθέα διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Κρίνος διαιτητές
Μετόχι- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Αστραπή Ψαροφαΐου- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Κρίνος διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Μετόχι διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Κρίνος διαιτητές
Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
Άβυθος Αιγιάλειας- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Κρίνος διαιτητές
Δόξα Νιφορεΐκων- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Σκεπαστό διαιτητές
Δάφνη Πατρών- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Κρίνος διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε. Αρόης - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άβυθος Αιγιάλειας - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Σπάρτακος διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Άβυθος Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Α.Ε.Κ. Πατρών - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σπάρτακος - Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας διαιτητές
Κρίνος- ρεπό