Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/10 10:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/10 13:00 ΠΑΟΚ Πατρών 0-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/10 13:00 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/10 13:00 Περιβόλα 3-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 15/10 16:00 Παναχαϊκός 5-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
Άνω Καστρίτσι- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/10 16:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/10 16:00 Προοδευτική Πατρών 1-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/10 13:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-5 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/10 13:00 Άνω Καστρίτσι 5-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 22/10 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Δόξα Ελαιώνος- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/10 10:00 ΠΑΟΚ Πατρών 1-6 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/10 12:30 Δόξα Ελαιώνος 0-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 12:30 Περιβόλα 0-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/10 12:30 Προοδευτική Πατρών 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/10 15:00 Σπάρτακος 1-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 04/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 3-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 10:00 Άνω Καστρίτσι 2-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 12:30 Α.Ε. Αρόης 1-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 05/11 15:00 Παναχαϊκός 1-1 Περιβόλα διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/11 18:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 10:00 Προοδευτική Πατρών 0-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 10:00 ΠΑΟΚ Πατρών 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 15:00 Σπάρτακος 1-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 12/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Λύκοι Αιγιάλειας- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/11 15:00 Περιβόλα 2-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/11 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/11 12:00 Άνω Καστρίτσι 5-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/11 12:30 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 19/11 15:00 Παναχαϊκός 4-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/11 10:00 ΠΑΟΚ Πατρών 1-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/11 12:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-7 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/11 15:00 Σπάρτακος 1-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-1 Περιβόλα διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/12 12:30 Δόξα Ελαιώνος 5-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 15:00 Προοδευτική Πατρών 0-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 03/12 15:00 Παναχαϊκός 0-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/12 16:00 Σπάρτακος 2-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
Περιβόλα- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/12 10:00 Άνω Καστρίτσι 4-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 0-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/12 12:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 12:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-6 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 10/12 15:00 Παναχαϊκός 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
Προοδευτική Πατρών- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 10:00 Προοδευτική Πατρών 1-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 12:30 Περιβόλα 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/12 12:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/12 15:00 Σπάρτακος 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/01 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
Κεραυνός Σελιανιτίκων- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 4-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/01 12:30 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 12:30 Περιβόλα 0-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 07/01 15:00 Παναχαϊκός 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
ΠΑΟΚ Πατρών- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/01 15:00 Σπάρτακος 0-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 1-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 10:00 Προοδευτική Πατρών 1-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/01 12:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
Άνω Καστρίτσι- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 15:00 Περιβόλα 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/01 10:00 Σπάρτακος 0-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/01 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-6 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 12:30 ΠΑΟΚ Πατρών 1-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 31/01 15:30 Παναχαϊκός 5-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Δόξα Ελαιώνος- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 28/01 12:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/01 12:30 Άνω Καστρίτσι 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/01 12:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 28/01 15:00 Παναχαϊκός 3-1 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/02 15:30 Περιβόλα 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/02 13:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 15:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/02 18:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/02 18:00 Προοδευτική Πατρών 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/02 13:00 Δόξα Ελαιώνος 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/02 15:30 Παναχαϊκός 2-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/02 16:00 Περιβόλα 2-2 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/02 16:00 Α.Ε. Αρόης 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 6-2 Σπάρτακος διαιτητές
Λύκοι Αιγιάλειας- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/02 10:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 25/02 12:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/02 13:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/02 13:00 Σπάρτακος 0-5 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/02 15:30 Προοδευτική Πατρών 0-3 Περιβόλα διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/03 10:00 Προοδευτική Πατρών 1-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/03 11:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/03 12:00 Περιβόλα 2-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/03 13:00 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/03 16:00 ΠΑΟΚ Πατρών 4-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/03 13:00 Άνω Καστρίτσι 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/03 13:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 11/03 13:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 5-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/03 16:00 Α.Ε. Αρόης 1-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
Περιβόλα- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς - Σπάρτακος 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/03 16:30 Περιβόλα 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/03 13:30 Δόξα Ελαιώνος 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/03 16:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 18/03 16:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 5-1 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
Προοδευτική Πατρών- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - ΠΑΟΚ Πατρών 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/03 16:30 Άνω Καστρίτσι 2-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/03 14:00 Δόξα Ελαιώνος 4-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/03 15:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 25/03 17:30 Παναχαϊκός 4-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Κεραυνός Σελιανιτίκων- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/03 17:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/04 11:00 Σπάρτακος 2-4 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 13:00 Προοδευτική Πατρών 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/04 14:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 01/04 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
ΠΑΟΚ Πατρών- ρεπό