Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/10 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/10 10:30 Σπάρτακος 5-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 04/10 16:30 Αβύθου Α,Ο. 2-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 04/10 16:30 Θύελλα Αιγείρας 2-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 04/10 16:30 Άρης Κουνινάς 2-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 04/10 16:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-5 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/10 16:30 Φλόγα Ρόδιας 0-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 11/10 14:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 11/10 16:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 11/10 16:30 Σκεπαστό 1-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/10 16:30 Δάφνες Αιγιαλείας 0-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/10 16:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/10 16:30 Αργυρά Πατρών 5-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 11/10 16:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/10 16:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 18/10 16:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/10 16:30 Φλόγα Ρόδιας 7-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/10 16:30 Άρης Κουνινάς 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 18/10 16:30 Θύελλα Αιγείρας 4-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/10 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/10 16:30 Σπάρτακος 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/10 16:30 Δάφνες Αιγιαλείας 4-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 25/10 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 25/10 15:30 Θύελλα Αιγείρας 0-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/10 15:30 Αβύθου Α,Ο. 4-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/10 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 6-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/10 15:30 Αργυρά Πατρών 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 25/10 15:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-3 Σπάρτακος διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 31/10 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 31/10 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 3-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 12:30 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 01/11 15:00 Σκεπαστό 1-5 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 01/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 01/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/11 15:00 Σπάρτακος 2-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 07/11 15:00 Σπάρτακος 0-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 8-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/11 15:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 08/11 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 2-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/11 15:00 Αβύθου Α,Ο. 0-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 08/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 2-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/11 15:00 Άρης Κουνινάς 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/11 12:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 6-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 15/11 15:00 Σκεπαστό 1-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 15/11 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/11 12:00 Σπάρτακος 2-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 22/11 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 22/11 15:00 Αβύθου Α,Ο. 0-4 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 22/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 4-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/11 15:00 Άρης Κουνινάς 2-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 29/11 12:00 Αβύθου Α,Ο. 5-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/11 12:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 6-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 29/11 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/11 13:30 Αργυρά Πατρών 5-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 29/11 15:00 Σκεπαστό 1-4 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 09:30 Σπάρτακος 0-6 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 06/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 2-0 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 06/12 15:00 Άρης Κουνινάς 2-2 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 06/12 15:00 Σκεπαστό 0-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 9-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 13/12 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/12 12:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/12 13:30 Αργυρά Πατρών 1-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/12 15:00 Άρης Κουνινάς 1-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/12 15:00 Αβύθου Α,Ο. 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 13/12 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/12 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 20/12 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/12 12:00 Σπάρτακος 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 20/12 15:00 Σκεπαστό 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/01 13:00 Αργυρά Πατρών 8-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/01 15:00 Άρης Κουνινάς 3-6 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 10/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 10-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/01 15:00 Αβύθου Α,Ο. 5-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 11/01 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/01 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 17/01 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-5 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/01 16:00 Αργυρά Πατρών 0-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 27/01 15:00 Σκεπαστό 1-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 24/01 12:00 Σπάρτακος 1-4 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/01 15:00 Αβύθου Α,Ο. 1-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/01 15:00 Άρης Κουνινάς 1-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 25/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 30/01 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 31/01 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/01 13:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 31/01 15:00 Σκεπαστό 1-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 31/01 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-5 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 31/01 15:00 Αβύθου Α,Ο. 2-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/02 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 09:30 Σπάρτακος 3-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 07/02 15:00 Σκεπαστό 6-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 07/02 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 4-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/02 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/02 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/02 15:00 Άρης Κουνινάς 0-2 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 14/02 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/02 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 5-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/02 15:30 Αργυρά Πατρών 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 14/02 15:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-4 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 14/02 15:30 Αβύθου Α,Ο. 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 14/02 15:30 Θύελλα Αιγείρας 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/02 15:30 Άρης Κουνινάς 0-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/02 15:30 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/02 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 21/02 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 4-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/02 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 21/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-3 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 21/02 15:30 Σκεπαστό 2-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 10:00 Σπάρτακος 0-7 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 28/02 11:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 5-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 13:30 Αργυρά Πατρών 4-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 28/02 15:30 Θύελλα Αιγείρας 2-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 28/02 15:30 Αβύθου Α,Ο. 4-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/02 15:30 Άρης Κουνινάς 2-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 3-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/03 15:30 Δάφνες Αιγιαλείας 3-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/03 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 06/03 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/03 12:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-3 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/03 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 06/03 15:30 Σκεπαστό 0-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/03 16:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 13:00 Σπάρτακος 2-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 20/03 16:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-6 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 20/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 1-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/03 16:00 Άρης Κουνινάς 0-4 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/03 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 5-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/03 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 27/03 14:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-7 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/03 14:00 Αργυρά Πατρών 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/03 17:00 Αβύθου Α,Ο. 0-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 27/03 17:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/03 17:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 27/03 17:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/03 17:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-0 Σκεπαστό διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/04 17:30 Δάφνες Αιγιαλείας 1-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/04 12:00 Σπάρτακος 1-4 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 03/04 17:30 Θύελλα Αιγείρας 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/04 17:30 Φλόγα Ρόδιας 9-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/04 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 03/04 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 03/04 17:30 Σκεπαστό 2-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/04 17:30 Άρης Κουνινάς 1-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 10/04 17:30 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/04 17:30 Αβύθου Α,Ο. 1-7 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 17:30 Αργυρά Πατρών 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/04 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/04 17:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/04 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 5-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/04 13:30 Δάφνες Αιγιαλείας 1-2 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 17/04 14:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 2-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/04 14:30 Σπάρτακος 3-9 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 17/04 17:30 Σκεπαστό 2-2 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/04 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/04 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 5-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές