-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 92 |
2 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 86 |
3 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 71 |
4 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 68 |
5 | ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο. | 60 |
6 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 56 |
7 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 53 |
8 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 32 |
9 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 31 |
10 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 30 |
11 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 29 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 29 |
13 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ / Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ | 21 |
14 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 15 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 21 |
2 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 24 |
3 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 25 |
4 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 27 |
5 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 28 |
6 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 30 |
7 | ΑΒΥΘΟΥ Α,Ο. | 40 |
8 | ΔΑΦΝΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Ο. | 49 |
9 | ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ | 62 |
10 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ | 62 |
11 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 68 |
12 | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ | 70 |
13 | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ / Α.Ε. ΑΙΓΙΟΥ | 74 |
14 | ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ | 93 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
MARKU ADRIAN | Θύελλα Αιγείρας | 2340 |
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2333 |
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 2296 |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Αβύθου Α,Ο. | 2271 |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2266 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 2246 |
ΜΠΑΣΑ ΚΛΑΙΝΤΙ | Φλόγα Ρόδιας | 2206 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2201 |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2186 |
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2148 |
ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2138 |
ΣΑΛΑΙ ΣΠΥΡΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2134 |
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2132 |
ΓΚΛΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2130 |
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 2115 |
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ | Σπάρτακος | 2114 |
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σπάρτακος | 2104 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 2043 |
ΛΙΒΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αργυρά Πατρών | 2027 |
ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Σκεπαστό | 2024 |
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2006 |
ΜΠΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Σκεπαστό | 1981 |
ΣΕΡΒΕΣ ΗΛΙΑΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1979 |
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αβύθου Α,Ο. | 1976 |
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1970 |
ΝΑΚΕΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1969 |
ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αργυρά Πατρών | 1952 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 1940 |
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1937 |
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1928 |
ΜΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού | 1911 |
ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1909 |
ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ | Άρης Κουνινάς | 1903 |
MANE EDISON | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1900 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1900 |
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Άρης Κουνινάς | 1896 |
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 1890 |
ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1884 |
ΜΠΟΥΖΙΝΕΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | Κεραυνός Σελιανιτίκων | 1884 |
ΠΑΠΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Δάφνες Αιγιαλείας | 1860 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1846 |
ΡΟΒΗΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Θύελλα Αιγείρας | 1845 |
MARKU EDUARD | Θύελλα Αιγείρας | 1842 |
ΓΚΟΥΤΣΕ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Άρης Κουνινάς | 1841 |
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1841 |
ΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | Άρης Κουνινάς | 1830 |
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 1822 |
ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αργυρά Πατρών | 1820 |
ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 1807 |
ΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 1801 |
Περισσότεροι |