Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 05/10 16:00 Δρέπανο 1-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 4-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 8-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/10 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/10 14:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 06/10 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-5 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
Άρης Κουνινάς- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/10 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 7-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/10 12:30 Άρης Κουνινάς 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/10 12:30 Σπάρτακος 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/10 13:30 Αργυρά Πατρών 2-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 13/10 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/10 16:00 Μελίσσια 3-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 19/10 16:00 Δρέπανο 1-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 19/10 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 4-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/10 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-5 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 20/10 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 20/10 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-4 Μελίσσια διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/10 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/10 16:00 Άρης Κουνινάς 1-4 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 4-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/10 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 5-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/10 12:30 Σπάρτακος 3-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 13:30 Αργυρά Πατρών 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 4-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 02/11 15:00 Δρέπανο 1-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 03/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 03/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-5 Αργυρά Πατρών διαιτητές
Μελίσσια- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 09/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/11 15:00 Άρης Κουνινάς 0-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 5-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 13:30 Αργυρά Πατρών 0-5 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 5-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/11 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 16/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-5 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 16/11 15:00 Δρέπανο 1-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 17/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/11 15:00 Μελίσσια 1-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/11 15:00 Σπάρτακος 2-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
Αργυρά Πατρών- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/11 15:00 Άρης Κουνινάς 2-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/11 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/12 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Σπάρτακος διαιτητές
Δόξα Ελαιώνος- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 30/11 15:00 Δρέπανο 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 01/12 15:00 Μελίσσια 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/12 15:00 Αργυρά Πατρών 0-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/12 15:00 Σπάρτακος 1-8 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
Λύκοι Αιγιάλειας- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/12 15:00 Μελίσσια 3-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 08/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/12 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 08/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-5 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
Ζήρια-ΤΑΔ'93- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 14/12 15:00 Δρέπανο 0-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/12 15:00 Δόξα Ελαιώνος 3-4 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 15/12 15:00 Σπάρτακος 0-4 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/12 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/12 15:00 Άρης Κουνινάς 1-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 16:00 Αργυρά Πατρών 3-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
Δήμος Διακοπτού Α.Ο.- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 21/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-4 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 21/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 22/12 12:00 Σπάρτακος 2-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/12 15:00 Μελίσσια 7-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 11/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/01 18:00 Αργυρά Πατρών 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 6-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/01 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-4 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/01 15:00 Άρης Κουνινάς 0-5 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
Δρέπανο- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 18/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 18/01 15:00 Σπάρτακος 0-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/01 18:00 Αργυρά Πατρών 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/01 12:30 Μελίσσια 2-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
Άρης Κουνινάς- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 25/01 15:00 Δρέπανο 2-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 25/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-4 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 6-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/01 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 5-1 Σπάρτακος διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/02 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/02 15:30 Μελίσσια 4-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/02 15:30 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/02 15:30 Άρης Κουνινάς 0-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/02 15:30 Αργυρά Πατρών 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 15:30 Σπάρτακος 1-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/02 15:30 Μελίσσια 1-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 15/02 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 2-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/02 15:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 15/02 15:30 Δρέπανο 1-6 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/02 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-4 Σπάρτακος διαιτητές
Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/02 16:00 Δόξα Ελαιώνος 5-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 12:30 Σπάρτακος 2-5 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 23/02 16:00 Άρης Κουνινάς 2-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/02 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/02 19:00 Αργυρά Πατρών 5-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
Μελίσσια- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/03 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/03 16:00 Μελίσσια 3-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 08/03 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-5 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 08/03 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 08/03 16:00 Δρέπανο 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/03 15:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 15/03 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/03 16:00 Άρης Κουνινάς 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/03 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/03 16:00 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/03 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 4-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 16/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 3-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
Αργυρά Πατρών- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 22/03 16:00 Δρέπανο 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 22/03 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-7 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 22/03 16:00 Μελίσσια 5-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/03 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-4 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 12:30 Αργυρά Πατρών 2-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 23/03 16:00 Σπάρτακος 2-9 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Δόξα Ελαιώνος- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 05/04 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 05/04 17:30 Άρης Κουνινάς 0-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 14:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/04 17:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Μελίσσια διαιτητές
Λύκοι Αιγιάλειας- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 12/04 17:30 Δρέπανο 0-5 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 11-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/04 17:30 Άρης Κουνινάς 2-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/04 12:30 Σπάρτακος 3-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/04 13:00 Αργυρά Πατρών 2-4 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/04 17:30 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Ζήρια-ΤΑΔ'93- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/04 17:30 Μελίσσια 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 26/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 26/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/04 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 6-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/04 17:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
Δήμος Διακοπτού Α.Ο.- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/05 17:30 Δόξα Ελαιώνος 3-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 03/05 17:30 Δρέπανο 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/05 12:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/05 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 04/05 17:30 Άρης Κουνινάς 6-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/05 17:30 Λύκοι Αιγιάλειας 4-6 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/05 17:30 Σπάρτακος 1-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/05 17:30 Αστήρ Τέμενης 3-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/05 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/05 17:30 Μελίσσια 2-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 11/05 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-5 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/05 17:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
Δρέπανο- ρεπό