Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 05/10 16:00 Φλόγα Καλαμακίου 0-4 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/10 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/10 13:30 Θέα 0-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 06/10 16:00 Λέων Α. Αλισσού 1-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/10 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 3-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 12/10 16:00 Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/10 12:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/10 13:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Άρλας 13/10 16:00 Άρλα 2-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 13/10 16:00 Κρίνος 4-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/10 16:00 Πρωτέας 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Άρης Κάτω Αχαΐας- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 10:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 10:00 Θέα 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 20/10 16:00 Άρλα 2-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/10 16:00 Απόλλων Βίδοβας 0-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/10 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-2 Πρωτέας διαιτητές
Λέων Α. Αλισσού- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 10:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 12:30 Πρωτέας 0-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/10 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/10 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 27/10 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 2-4 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 27/10 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Απόλλων Βίδοβας- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άρλας 02/11 15:00 Άρλα 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 02/11 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 4-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 10:00 Θέα 3-1 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 03/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-5 Πρωτέας διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 09/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 12:30 Πρωτέας 0-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 10/11 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 0-8 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 10/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
ΑΕ Ροϊτίκων- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-4 Θέα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 16/11 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 17/11 15:00 Κρίνος 3-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 17/11 15:00 Άρλα 4-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 17/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 15:00 Πρωτέας 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 12:30 Θέα 2-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 24/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 3-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 24/11 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 04/12 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
Φλόγα Καλαμακίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 30/11 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 6-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 01/12 12:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 01/12 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 2-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 01/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 01/12 15:00 Κρίνος 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/12 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 08/12 15:00 Άρλα 2-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 08/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 08/12 15:00 Κρίνος 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/12 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
Θέα- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 10:00 Πρωτέας 4-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 15/12 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/12 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 15/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 15/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-7 Κρίνος διαιτητές
Άρλα- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 21/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 21/12 15:00 Άρλα 5-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 10:00 Θέα 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 22/12 15:00 Κρίνος 0-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 22/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 22/12 15:00 Λέων Α. Αλισσού 3-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
Ακάδημος Λαρισσού- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου - Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/01 15:00 Πρωτέας 3-4 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/01 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 15:00 Θέα 0-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 18/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 3-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 18/01 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 3-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 18/01 15:00 Άρλα 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 19/01 15:00 Κρίνος 3-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 19/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου - Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 25/01 15:00 Λέων Α. Αλισσού 6-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 26/01 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 15:00 Θέα 0-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 18:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-1 Πρωτέας διαιτητές
Άρης Κάτω Αχαΐας- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 01/02 15:30 Ακάδημος Λαρισσού 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 12:30 Πρωτέας 3-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 02/02 12:30 Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 02/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 02/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 02/02 15:30 Κρίνος 2-2 Άρλα διαιτητές
Λέων Α. Αλισσού- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρλας 08/02 15:30 Άρλα 4-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/02 10:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/02 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 3-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 09/02 12:30 Λέων Α. Αλισσού 4-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 09/02 15:30 Κρίνος 1-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/02 15:30 Θέα 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Απόλλων Βίδοβας- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 22/02 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 22/02 16:00 Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/02 16:00 Πρωτέας 3-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 22/02 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/02 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Άρλα διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρλας - Άρλα 3-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 08/03 16:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 16:00 Θέα 1-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 09/03 16:00 Κρίνος 6-1 Πρωτέας διαιτητές
ΑΕ Ροϊτίκων- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου - Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/03 10:00 Θέα 1-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/03 12:30 Πρωτέας 5-4 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/03 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 16/03 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 16/03 16:00 Λέων Α. Αλισσού 3-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 22/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 5-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 22/03 16:00 Ακάδημος Λαρισσού 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 22/03 16:00 Κρίνος 3-0 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Άρλας 22/03 16:00 Άρλα 6-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/03 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Πρωτέας διαιτητές
Φλόγα Καλαμακίου- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Πρωτέας 3-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 05/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 05/04 17:30 Άρλα 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 12:00 Θέα 1-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 06/04 17:30 Απόλλων Βίδοβας 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/04 17:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου - Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/04 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λάππα 12/04 17:30 Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 12/04 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 6-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/04 14:30 Πρωτέας 4-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 13/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
Θέα- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου 26/04 17:30 Κρίνος 5-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/04 17:30 Απόλλων Βίδοβας 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/04 12:00 Θέα 2-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/04 17:30 Ακάδημος Λαρισσού 3-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 27/04 17:30 Λέων Α. Αλισσού 3-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 27/04 17:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
Άρλα- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου - Φλόγα Καλαμακίου 0-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/05 17:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-4 Λέων Α. Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/05 17:30 Πρωτέας 2-5 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 03/05 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/05 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 04/05 17:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 6-0 Θέα διαιτητές
Ακάδημος Λαρισσού- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κρίνου - Κρίνος - Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 11/05 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 0-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 11/05 17:30 Ακάδημος Λαρισσού 3-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 11/05 17:30 Άρλα 2-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/05 17:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 11/05 17:30 Λέων Α. Αλισσού 7-1 Θέα διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό