-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΑΡΛΑ Α.Ο. | 65 |
2 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 57 |
3 | ΚΡΙΝΟΣ Α.Ε. | 51 |
4 | ΠΡΩΤΕΑΣ Α.Σ. | 49 |
5 | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 46 |
6 | ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 45 |
7 | ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΛΑΡΙΣΣΟΥ | 43 |
8 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 41 |
9 | ΘΕΑ Α.Ο. | 35 |
10 | ΑΡΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ | 34 |
11 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 31 |
12 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 24 |
13 | ΦΛΟΓΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 6 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 13 |
2 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 21 |
3 | ΚΡΙΝΟΣ Α.Ε. | 24 |
4 | ΑΡΛΑ Α.Ο. | 29 |
5 | ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ | 32 |
6 | ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΛΑΡΙΣΣΟΥ | 39 |
7 | ΑΡΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ | 39 |
8 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 44 |
9 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 51 |
10 | ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 52 |
11 | ΠΡΩΤΕΑΣ Α.Σ. | 53 |
12 | ΘΕΑ Α.Ο. | 57 |
13 | ΦΛΟΓΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 73 |
Περισσότεροι |