Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 13/10 16:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/10 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 14/10 12:15 Μελίσσια 1-1 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 14/10 16:00 Δρέπανο 0-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/10 16:00 Πετεινοί 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 14/10 16:00 Καλάβρυτα 2-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 14/10 16:30 Άνω Καστρίτσι 4-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 2-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 27/10 16:00 Θύελλα Αιγείρας 2-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 28/10 15:00 Παναχαϊκός 0-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 28/10 15:00 Ηρακλής Αιγίου 3-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/10 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 28/10 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 28/10 15:00 Δρέπανο 2-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 4-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 10:00 Πετεινοί 4-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/11 15:00 Καλάβρυτα 3-3 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 3-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 16/01 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-0 Μελίσσια διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 17/11 15:00 Δρέπανο 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 17/11 15:00 Μελίσσια 0-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 12:00 Πετεινοί 4-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 18/11 15:00 Παναχαϊκός 2-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 18/11 15:00 Ηρακλής Αιγίου 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 18/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 6-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 24/11 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 25/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-1 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 5-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/11 15:00 Καλάβρυτα 1-4 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 25/11 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-5 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 01/12 15:00 Δρέπανο 1-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 01/12 15:00 Μελίσσια 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 5-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 10:00 Πετεινοί 5-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 4-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 02/12 15:00 Παναχαϊκός 2-0 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 08/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 08/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/12 15:00 Παναχαϊκός 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 09/12 15:00 Ηρακλής Αιγίου 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 09/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 2-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/12 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/01 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 15/12 15:00 Δρέπανο 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 15/12 15:00 Μελίσσια 0-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 6-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 12:00 Πετεινοί 2-1 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/12 12:00 Δόξα Ελαιώνος 4-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-5 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/12 15:00 Καλάβρυτα 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/12 15:00 Μελίσσια 2-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 23/12 15:00 Παναχαϊκός 3-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 23/12 15:00 Ηρακλής Αιγίου 2-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/12 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 09/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-5 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 20/02 16:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 05/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/01 10:00 Πετεινοί 2-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-3 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 06/01 15:00 Καλάβρυτα 1-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 06/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 12/01 15:00 Μελίσσια 1-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 13/01 15:00 Ηρακλής Αιγίου 1-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 13/01 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-4 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 13/01 15:00 Δρέπανο 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 13/01 15:00 Παναχαϊκός 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/01 15:00 Καλάβρυτα 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 0-3 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 20/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 20/01 15:00 Ηρακλής Αιγίου 4-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/01 15:00 Μελίσσια 0-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 26/01 15:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-6 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-0 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 27/01 15:00 Δρέπανο 3-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 15:00 Πετεινοί 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/02 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/02 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/02 12:00 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 03/02 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 03/02 15:00 Ηρακλής Αιγίου 0-3 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 03/02 15:00 Παναχαϊκός 2-4 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/02 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 16/02 15:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 16/02 15:30 Μελίσσια 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 15:30 Πετεινοί 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/02 15:30 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/02 15:30 Καλάβρυτα 2-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 17/02 15:30 Άνω Καστρίτσι 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/02 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-1 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 23/02 15:30 Μελίσσια 0-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 23/02 15:30 Δρέπανο 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/02 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/02 15:30 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 24/02 15:30 Ηρακλής Αιγίου 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 24/02 15:30 Παναχαϊκός 3-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/03 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 02/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/03 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 4-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/03 16:00 Καλάβρυτα 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/03 16:00 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 03/03 16:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-1 Πετεινοί διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 09/03 16:00 Ηρακλής Αιγίου 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 09/03 16:00 Δρέπανο 2-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 12:30 Πετεινοί 3-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 10/03 16:00 Παναχαϊκός 6-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/03 16:00 Μελίσσια 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/03 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/03 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-4 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 0-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 23/03 16:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/03 16:00 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/03 16:00 Καλάβρυτα 2-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 24/03 16:00 Ηρακλής Αιγίου 2-2 Παναχαϊκός διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 30/03 16:00 Δρέπανο 0-1 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 30/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 4-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/03 12:30 Πετεινοί 4-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 31/03 12:30 Μελίσσια 0-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 31/03 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 31/03 17:00 Καλάβρυτα 1-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/03 17:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 06/04 17:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 06/04 17:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/04 17:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 07/04 17:00 Παναχαϊκός 3-2 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 07/04 17:00 Ηρακλής Αιγίου 0-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 07/04 17:00 Θύελλα Αιγείρας 4-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/04 17:00 Αστήρ Τέμενης 3-1 Καλάβρυτα διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 10/04 17:00 Δρέπανο 2-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/04 17:00 Πετεινοί 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 10/04 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 10/04 17:00 Άνω Καστρίτσι 2-2 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 10/04 17:00 Καλάβρυτα 1-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/04 17:00 Δόξα Ελαιώνος 0-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 10/04 17:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 13/04 17:00 Δρέπανο 2-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 14/04 17:00 Μελίσσια 3-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 14/04 17:00 Φλόγα Ρόδιας 3-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 14/04 17:00 Παναχαϊκός 3-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 14/04 17:00 Ηρακλής Αιγίου 7-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 14/04 17:00 Θύελλα Αιγείρας 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 14/04 17:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/04 17:00 Άνω Καστρίτσι 1-0 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/04 17:00 Καλάβρυτα 3-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/04 17:00 Δόξα Ελαιώνος 2-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 20/04 17:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-3 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 20/04 17:00 Θύελλα Αιγείρας 4-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 21/04 17:00 Αστήρ Τέμενης 3-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/04 17:00 Πετεινοί 1-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/04 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Δρεπάνου 27/04 17:00 Δρέπανο 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/04 17:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 27/04 17:00 Παναχαϊκός 1-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 27/04 17:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 3-4 Ηρακλής Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/04 17:00 Μελίσσια 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/04 17:00 Πετεινοί 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/05 17:00 Παναχαϊκός 3-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/05 17:00 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/05 17:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 12/05 17:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-1 Μελίσσια διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/05 17:00 Θύελλα Αιγείρας 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 12/05 17:00 Ηρακλής Αιγίου 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 12/05 17:00 Άνω Καστρίτσι 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές