Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/09 17:00 Καμίνια 0-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/09 11:00 Καλλιθέα 2-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/09 11:00 Αχαϊκός 2-2 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/09 14:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/09 17:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/09 17:00 Πολύτεκνος 0-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 29/09 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/09 17:00 Σταροχώρι 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 05/10 16:30 Λέων Αλισσού 6-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/10 10:30 Περιβόλα 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 06/10 13:00 Παναχαϊκός 1-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/10 13:00 Πετεινοί 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 13:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 06/10 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/10 16:30 Σταροχώρι 6-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Λάππα 06/10 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/10 16:30 Φαραικός 2-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 16:30 Καμίνια 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 12/10 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/10 10:30 Αχαϊκός 0-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 10:30 Πολύτεκνος 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/10 13:00 Περιβόλα 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 13:00 Καλλιθέα 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 16:30 Δάφνη Πατρών 0-2 Λέων Αλισσού διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 19/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 10:15 Παναχαϊκός 3-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/10 11:00 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 13:00 Πετεινοί 2-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/10 16:00 Λέων Αλισσού 3-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-2 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/10 16:00 Σταροχώρι 4-1 Καμίνια διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/10 16:00 Καμίνια 0-6 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 16:00 Φαραικός 2-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 10:00 Καλλιθέα 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/10 12:15 Πετεινοί 2-2 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/10 15:00 Περιβόλα 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/10 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 15:00 Δάφνη Πατρών 1-4 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/10 15:00 Πολύτεκνος 7-1 Αχαϊκός διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/11 15:00 Καμίνια 0-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 10:00 Αχαϊκός 2-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/11 11:00 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 12:15 Παναχαϊκός 0-2 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 03/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/11 15:00 Σταροχώρι 3-2 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 5-1 Φαραικός διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/11 15:00 Φαραικός 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Λάππα 09/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 09/11 15:00 Λέων Αλισσού 0-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/11 10:00 Πετεινοί 3-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 11:00 Δάφνη Πατρών 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 12:15 Πολύτεκνος 2-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/11 12:15 Παναχαϊκός 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 19:30 Περιβόλα 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/11 15:00 Φαραικός 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/11 12:15 Αχαϊκός 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 12:15 Καλλιθέα 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 15:00 Καμίνια 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/11 15:00 Σταροχώρι 1-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 23/11 15:00 Λέων Αλισσού 5-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 15:00 Περιβόλα 1-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 4-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/11 15:00 Πολύτεκνος 4-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/11 11:00 Παναχαϊκός 0-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 12:15 Πετεινοί 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 24/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-2 Σταροχώρι διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 4-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 30/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/11 15:00 Καμίνια 0-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/11 15:00 Φαραικός 1-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Λάππα 30/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 12:15 Καλλιθέα 0-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 15:00 Δάφνη Πατρών 0-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 18:00 Αχαϊκός 2-3 Παναχαϊκός διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 07/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 07/12 15:00 Λέων Αλισσού 0-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 15:00 Πολύτεκνος 5-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 08/12 10:00 Παναχαϊκός 4-4 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 12:15 Αστραπή Ψαροφαΐου 4-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 08/12 12:15 Πετεινοί 2-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/12 15:00 Σταροχώρι 3-2 Αχαϊκός διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/12 15:00 Καλλιθέα 0-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/12 15:00 Φαραικός 1-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 14/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 09:45 Δάφνη Πατρών 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 15/12 12:15 Περιβόλα 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 15/12 15:00 Λέων Αλισσού 0-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/12 15:00 Καμίνια 0-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 18:00 Αχαϊκός 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 21/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 5-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/12 15:00 Πολύτεκνος 2-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/12 18:00 Αχαϊκός 1-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/12 12:00 Σταροχώρι 4-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 22/12 12:15 Παναχαϊκός 0-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/12 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Λέων Αλισσού διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 15:00 Καλλιθέα 0-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 15:00 Φαραικός 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 11/01 15:00 Περιβόλα 1-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 11/01 15:00 Λέων Αλισσού 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 12/01 11:00 Πετεινοί 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 12/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 15:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Πολύτεκνος διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/01 15:00 Καμίνια 2-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 18/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/01 15:00 Πολύτεκνος 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/01 12:00 Αχαϊκός 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 12:00 Καλλιθέα 1-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/01 15:00 Σταροχώρι 2-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/01 15:00 Περιβόλα 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 25/01 15:00 Παναχαϊκός 1-6 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 25/01 15:00 Λέων Αλισσού 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 11:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/01 12:00 Πετεινοί 2-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 12:00 Φαραικός 4-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 26/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Λάππα 26/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-3 Καλλιθέα διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/02 15:00 Πολύτεκνος - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 12:15 Αχαϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 12:15 Καλλιθέα - Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 15:00 Δάφνη Πατρών - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/02 15:00 Φαραικός - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 02/02 15:00 Καμίνια - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 02/02 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/02 15:00 Ικαρος Πετρωτού - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 08/02 15:30 Ικαρος Πετρωτού - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Πολύτεκνος διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Καμίνια διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Πολύτεκνος διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Φαραικός διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Πολύτεκνος διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Πολύτεκνος διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Λέων Αλισσού διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλλιθέα - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Πολύτεκνος διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καμίνια - Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Φαραικός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σταροχώρι - Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστραπή Ψαροφαΐου - Λέων Αλισσού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνη Πατρών - Καμίνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Λάππα 2015 - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Περιβόλα - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λέων Αλισσού - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πετεινοί - Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Μιντιλογλίου - Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαϊκός - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φαραικός - Καλλιθέα διαιτητές