- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος όμιλος | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Β' κατηγορία-Α' Όμιλος | Κύπελλο-Α Φάση | Κύπελλο-Β Φάση |
Έδρα: | |||||
Κατηγορία: | Β' κατηγορία 1ος όμιλος | ||||
ΣτατιστικάΟμάδας | |||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
PETROU CHRISTOFOROS
2002-04-08 TSIOLOU DIMOS
FILIPPOS
2003-03-31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2003-11-12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1994-12-21 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-10-21 ΒΕΣΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-04-21 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
2001-05-27 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2004-02-23 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
2001-06-23 ΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999-08-20 ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1986-10-21 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1991-01-08 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1998-04-28 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1989-07-11 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991-02-20 ΜΠΑΚΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1993-05-19 ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1989-07-22 ΜΠΙΤΣΙΚΟΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
1984-07-21 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1990-07-08 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002-11-02 ΝΤΕΡΑΙ ΕΡΑΛΝΤΟ
2004-09-10 ΞΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2006-09-10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΝΑΡΔΟΣ
2005-01-05 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1986-09-19 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
1987-09-02 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ω.
1988-05-24 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2000-09-21 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-08-02 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-09-07 ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2002-10-20 ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1985-08-10 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1984-04-23 ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2000-01-19 ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2004-11-14 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2001-11-30 ΣΤΑΜΠΟΛΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987-08-05 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000-07-11 ΤΣΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
1988-07-14 ΧΟΤΖΑ ΑΣΚΕΡΙ
ΦΑΤΟΣ
1998-10-01 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1992-08-29 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2004-09-28
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
29-09-2019
17:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Φαραικός
1 - 2 2
06-10-2019
16:30
Λάππα
Ατρόμητος Λάππα 2015
-
Δάφνη Πατρών
2 - 0 3
13-10-2019
16:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Λέων Αλισσού
0 - 2 4
20-10-2019
16:00
Μιντιλογλίου
Αστέρας Μιντιλογλίου
-
Δάφνη Πατρών
4 - 0 5
27-10-2019
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αστραπή Ψαροφαΐου
1 - 4 6
03-11-2019
11:00
Πετρωτού
Ικαρος Πετρωτού
-
Δάφνη Πατρών
3 - 0 7
10-11-2019
11:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αχαϊκός
1 - 1 8
17-11-2019
12:15
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Καλλιθέα
-
Δάφνη Πατρών
3 - 0 9
23-11-2019
15:00
Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου)
Εθνικός - Πολύτεκνος
-
Δάφνη Πατρών
4 - 1 10
01-12-2019
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Περιβόλα
0 - 2 11
08-12-2019
12:15
Πετρωτού
Πετεινοί
-
Δάφνη Πατρών
2 - 2 12
15-12-2019
09:45
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Παναχαϊκός
1 - 1 13
22-12-2019
12:00
Χαλανδρίτσας
Σταροχώρι
-
Δάφνη Πατρών
4 - 2 14
12-01-2020
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Δόξα Νιφορεΐκων
1 - 2 15
18-01-2020
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Καμίνια
-
Δάφνη Πατρών
2 - 2 16
26-01-2020
12:00
Ντα Λουζ Οβρυάς
Φαραικός
-
Δάφνη Πατρών
4 - 3 17
02-02-2020
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Ατρόμητος Λάππα 2015
1 - 4 18
08-02-2020
15:30
Άνω Αλισσού
Λέων Αλισσού
-
Δάφνη Πατρών
3 - 0 19
16-02-2020
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Δάφνη Πατρών
-
Αστέρας Μιντιλογλίου
1 - 3 20
23-02-2020
15:30
Ζαρουχλεΐκων
Αστραπή Ψαροφαΐου
-
Δάφνη Πατρών
2 - 1 21
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Ικαρος Πετρωτού
- 22
-
-
-
Αχαϊκός
-
Δάφνη Πατρών
- 23
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Καλλιθέα
- 24
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Εθνικός - Πολύτεκνος
- 25
-
-
-
Περιβόλα
-
Δάφνη Πατρών
- 26
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Πετεινοί
- 27
-
-
-
Παναχαϊκός
-
Δάφνη Πατρών
- 28
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Σταροχώρι
- 29
-
-
-
Δόξα Νιφορεΐκων
-
Δάφνη Πατρών
- 30
-
-
-
Δάφνη Πατρών
-
Καμίνια
-
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων