Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 07/10 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/10 16:00 Άνω Καστρίτσι 1-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/10 16:00 Κεραυνός 2016 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 07/10 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 5-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/10 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/10 13:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου 0-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/10 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/10 16:00 Αργυρά Πατρών 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/10 16:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-5 Κεραυνός 2016 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 3-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/10 16:00 Αετός Ρίου 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/10 16:00 Καλάβρυτα 4-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 21/10 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 21/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/10 16:00 Κεραυνός 2016 1-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/10 16:00 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 27/10 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/10 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 5-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/10 15:00 Κεραυνός 2016 0-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/10 15:00 Αργυρά Πατρών 2-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 03/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/11 12:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/11 15:00 Αετός Ρίου 4-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 04/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/11 17:00 Καλάβρυτα 0-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/11 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 1-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/11 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 11/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/11 15:00 Κεραυνός 2016 1-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 7-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 14/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/11 15:15 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/11 16:00 Καλάβρυτα 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/11 12:15 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/11 15:00 Αργυρά Πατρών 0-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/12 15:00 Αετός Ρίου 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 25/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 5-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 4-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/11 15:00 Κεραυνός 2016 2-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 25/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 25/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/11 16:00 Καλάβρυτα 2-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 17:00 Αργυρά Πατρών 0-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 12:00 Άνω Καστρίτσι 2-4 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/12 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/12 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/12 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/12 12:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/12 15:00 Κεραυνός 2016 3-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 09/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/12 15:00 Καλάβρυτα 3-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/12 15:00 Αετός Ρίου 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 15:00 Αργυρά Πατρών 3-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/12 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/12 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 16/12 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/12 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-4 Καλάβρυτα διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 22/12 17:00 Καλάβρυτα 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/12 12:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 5-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/12 15:00 Αργυρά Πατρών 2-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/12 15:00 Αετός Ρίου 1-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/01 12:00 Δόξα Ελαιώνος 6-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/01 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 1-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 4-6 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/01 15:00 Κεραυνός 2016 1-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 06/01 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 12:15 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 15:00 Αετός Ρίου 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-5 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/01 15:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/01 18:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/01 17:00 Καλάβρυτα 4-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 2-4 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/01 17:00 Καλάβρυτα 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 20/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/01 15:00 Φλόγα Ρόδιας 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/01 15:00 Κεραυνός 2016 1-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 4-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/01 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 7-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 12:15 Άνω Καστρίτσι 3-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/01 12:15 Αυτόνομη Π.Ο. 2-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 12:15 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 13:00 Αργυρά Πατρών 4-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-6 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/02 15:30 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/02 12:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/02 15:30 Αετός Ρίου 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 03/02 15:30 Καλάβρυτα 7-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 03/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 0-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/02 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/02 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/02 15:30 Αργυρά Πατρών 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 10/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/02 15:30 Άνω Καστρίτσι 7-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/02 15:30 Κεραυνός 2016 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/02 15:30 Δόξα Ελαιώνος 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/02 18:30 Αργυρά Πατρών 3-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/02 12:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-3 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/02 15:30 Καλάβρυτα 2-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/02 15:30 Αετός Ρίου 3-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/02 15:30 Φλόγα Ρόδιας 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 24/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/02 18:15 Αυτόνομη Π.Ο. 5-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/02 16:00 Κεραυνός 2016 0-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/02 16:15 Άνω Καστρίτσι 0-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/03 16:00 Δόξα Ελαιώνος 2-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 12:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 16:00 Αετός Ρίου 6-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 18:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 18:30 Αργυρά Πατρών 3-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 17/03 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 4-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/03 16:00 Κεραυνός 2016 3-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 8-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/03 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/03 16:00 Αετός Ρίου 5-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/03 17:30 Καλάβρυτα 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 2-0 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/03 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/03 18:15 Αργυρά Πατρών 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/03 18:15 Αυτόνομη Π.Ο. 1-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/03 16:30 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 17:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/03 13:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-4 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/03 16:00 Αετός Ρίου 5-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/03 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 4-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/03 16:00 Κεραυνός 2016 0-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/03 17:30 Καλάβρυτα 5-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/03 14:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/03 14:00 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/03 17:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 31/03 17:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/03 17:00 Άνω Καστρίτσι 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/03 17:00 Κεραυνός 2016 4-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/03 17:00 Φλόγα Ρόδιας 5-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/04 14:45 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-4 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 07/04 17:30 Καλάβρυτα 3-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/04 17:30 Αετός Ρίου 4-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/04 17:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 17:30 Αργυρά Πατρών 0-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/04 17:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 07/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 4-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές