Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 4-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/09 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 14:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/09 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/09 17:00 Δόξα Ελαιώνος 0-7 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/09 17:00 Πολύτεκνος 0-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/09 17:00 A.E. Δρέπανου 0-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/10 16:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/10 16:30 Αστήρ Τέμενης 3-5 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/10 20:00 Μέγας Δικέφαλος 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/10 16:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/10 16:30 Καλάβρυτα 6-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/10 16:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
A.E. Δρέπανου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 5-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/10 16:30 Νίκη Προαστείου 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/10 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/10 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/10 16:30 Αετός Πατρών 2-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 16:30 Πολύτεκνος 2-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/10 16:30 A.E. Δρέπανου 5-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
Δόξα Ελαιώνος- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/10 16:30 Αστήρ Τέμενης 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 14:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/10 16:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/10 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/10 16:30 Μέγας Δικέφαλος 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/10 16:30 A.E. Δρέπανου 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Αετός Πατρών- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/10 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/10 16:30 Δόξα Ελαιώνος 1-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/10 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/10 16:30 Νίκη Προαστείου 4-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/10 15:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-3 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/10 15:30 Αετός Πατρών 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
Καλάβρυτα- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 31/10 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 31/10 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/11 15:00 A.E. Δρέπανου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/11 15:00 Πολύτεκνος 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 0-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Μέγας Δικέφαλος- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 07/11 15:00 Καλάβρυτα 2-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/11 15:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/11 15:00 Μέγας Δικέφαλος 0-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/11 12:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/11 15:00 Αετός Πατρών 1-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 14/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/11 15:00 Πολύτεκνος 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/11 15:00 A.E. Δρέπανου 2-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/11 15:00 Αετός Πατρών 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 15:30 Δαβουρλής K. 92 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 15:00 Μέγας Δικέφαλος 3-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/11 15:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/11 15:00 Καλάβρυτα 3-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/11 09:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-5 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
Δαβουρλής K. 92- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/11 15:00 Καλάβρυτα 2-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 5-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/11 15:00 A.E. Δρέπανου 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/11 16:00 Αετός Πατρών 6-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
Πολύτεκνος- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/12 15:00 Μέγας Δικέφαλος 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 6-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/12 15:00 Καλάβρυτα 4-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/12 15:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/12 15:00 Μέγας Δικέφαλος 3-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/12 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/12 15:00 Πολύτεκνος 2-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/12 16:00 Αετός Πατρών 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/12 15:00 Πολύτεκνος 5-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/12 15:00 A.E. Δρέπανου 2-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/01 15:00 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/01 15:00 Νίκη Προαστείου 8-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/01 15:00 Καλάβρυτα 2-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/01 16:00 Αετός Πατρών 3-0 Πολύτεκνος διαιτητές
Α.Ο. Πάτραι 2008- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 5-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/01 12:00 A.E. Δρέπανου 2-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 4-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 15:00 Πολύτεκνος 2-2 Καλάβρυτα διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/01 15:00 Νίκη Προαστείου 2-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/01 15:00 Καλάβρυτα 0-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/01 18:00 Μέγας Δικέφαλος 3-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/01 12:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-4 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/01 12:30 Αετός Πατρών 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 30/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/01 12:00 Πολύτεκνος 5-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/01 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/01 16:00 Αετός Πατρών 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
A.E. Δρέπανου- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/02 15:00 Δαβουρλής K. 92 6-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/02 15:00 Αστήρ Τέμενης 2-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/02 18:00 Μέγας Δικέφαλος 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/02 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/02 15:00 Καλάβρυτα 0-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Δόξα Ελαιώνος- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 13/02 15:30 Καλάβρυτα 2-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/02 15:30 Δόξα Ελαιώνος 1-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/02 15:30 Νίκη Προαστείου 4-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-4 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 15:30 Πολύτεκνος 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
Αετός Πατρών- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 3-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/02 18:30 Μέγας Δικέφαλος 0-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 21/02 12:30 A.E. Δρέπανου 1-2 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 21/02 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/02 15:30 Πολύτεκνος 2-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Καλάβρυτα- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/02 15:30 Καλάβρυτα 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/02 15:30 Νίκη Προαστείου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/02 12:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/02 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 16:00 Αετός Πατρών 1-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
Μέγας Δικέφαλος- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/03 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/03 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/03 15:30 Δαβουρλής K. 92 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/03 12:30 A.E. Δρέπανου 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/03 15:30 Πολύτεκνος 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/03 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 2-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/03 15:30 Δόξα Ελαιώνος 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/03 16:00 Καλάβρυτα 0-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/03 16:00 Νίκη Προαστείου 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 1-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 18:30 Μέγας Δικέφαλος 1-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/03 12:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
Αχαιός Σαραβαλίου- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/03 16:00 Δόξα Ελαιώνος 2-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/03 14:00 A.E. Δρέπανου 2-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/03 17:00 Αετός Πατρών 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/03 17:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/03 17:00 Πολύτεκνος 7-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/03 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/03 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Δαβουρλής K. 92- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 0-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-2 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/04 17:30 Νίκη Προαστείου 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/04 17:00 Μέγας Δικέφαλος 1-4 Αετός Πατρών διαιτητές
Πολύτεκνος- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/04 17:30 Νίκη Προαστείου 7-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/04 17:30 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/04 18:00 Καλάβρυτα 1-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/04 14:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 14:30 Αετός Πατρών 5-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 17:30 Πολύτεκνος 3-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/04 17:30 A.E. Δρέπανου 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)- ρεπό

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 17:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/04 17:30 A.E. Δρέπανου 3-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 3-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-5 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/04 17:30 Αστήρ Τέμενης 2-3 Καλάβρυτα διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/04 14:00 Δόξα Ελαιώνος 2-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/04 14:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/04 14:00 Αετός Πατρών 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/04 14:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/04 14:00 Καλάβρυτα 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/04 14:00 Μέγας Δικέφαλος 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/04 14:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/05 18:00 Δόξα Ελαιώνος 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/05 18:00 Πολύτεκνος 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 08/05 18:00 A.E. Δρέπανου 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/05 18:00 Δαβουρλής K. 92 6-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/05 18:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/05 18:00 Αχαιός Σαραβαλίου 4-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/05 18:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
Α.Ο. Πάτραι 2008- ρεπό

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/05 20:00 Νίκη Προαστείου 3-5 A.E. Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/05 16:00 Μέγας Δικέφαλος 2-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/05 18:00 Αετός Πατρών 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/05 18:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-6 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 22/05 18:00 Καλάβρυτα 3-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/05 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/05 18:00 Αστήρ Τέμενης 3-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
Αχιλλέας Καμαρών- ρεπό