Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Super B (Super B) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/09 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 15/09 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 15/09 17:00 Δόξα Παραλίας 6-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 15/09 17:00 Μετόχι 3-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/09 17:00 Ωλενιακός 2-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/09 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/09 17:00 Καμίνια 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-7 Άρης Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/09 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 22/09 17:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/09 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/09 17:00 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/09 17:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/09 17:00 Άρης Πατρών 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 23/09 17:00 Φαραικός 2-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/09 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/09 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-1 Ωλενιακός διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/09 16:30 Αιγεύς-Άρης 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 29/09 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/09 16:30 Καμίνια 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/09 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 29/09 16:30 Μετόχι 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/09 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/09 16:30 Δόξα Παραλίας 3-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/09 16:30 Ολυμπιακός Πατρών 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/09 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-1 Ωλενιακός διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/10 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 06/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/10 16:00 Φαραικός 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/10 16:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 4-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/10 16:00 Ωλενιακός 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/10 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/10 16:00 Αιγεύς-Άρης 4-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 13/10 16:00 Μετόχι 4-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/10 16:00 Καμίνια 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/10 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-6 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 14/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 14/10 16:00 Φαραικός 0-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/10 16:00 Άρης Πατρών 1-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 14/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 16:00 Καμίνια 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 27/10 16:00 Δόξα Παραλίας 4-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/10 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/10 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 27/10 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 12:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/10 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/10 15:00 Ωλενιακός 0-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/10 14:45 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/10 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/10 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 31/10 15:00 Φαραικός 0-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 31/10 15:00 Άρης Πατρών 2-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 31/10 15:00 Αιγεύς-Άρης 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 31/10 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 31/10 15:00 Μετόχι 0-5 Καμίνια διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/11 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 15:00 Καμίνια 0-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 10/11 15:00 Μετόχι 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 11/11 15:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/11 15:00 Ωλενιακός 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 17/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 17/11 15:00 Φαραικός 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/11 15:00 Αιγεύς-Άρης 4-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/11 15:00 Άρης Πατρών 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/11 15:00 Ωλενιακός 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 15:00 Καμίνια 0-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 24/11 15:00 Μετόχι 0-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/11 15:00 Αιγεύς-Άρης 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 25/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 01/12 15:00 Φαραικός 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 01/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 02/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/12 15:00 Άρης Πατρών 5-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 08/12 15:00 Μετόχι 1-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/12 15:00 Αιγεύς-Άρης 3-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 15:00 Καμίνια 1-5 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 08/12 18:00 Άρης Πατρών 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/12 15:00 Ωλενιακός 3-5 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/12 15:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Φαραικός διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/12 14:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/12 17:30 Ωλενιακός 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 15/12 15:00 Μετόχι 0-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 15/12 15:00 Άρης Πατρών 1-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 15/12 15:00 Φαραικός 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/12 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/12 15:00 Αιγεύς-Άρης 0-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 16/12 15:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Καμίνια διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 22/12 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 22/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/12 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 22/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 17:30 Ωλενιακός 2-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/12 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/12 15:00 Καμίνια 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 05/01 15:00 Φαραικός 1-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 05/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/01 15:00 Αιγεύς-Άρης 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/01 12:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/01 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/01 15:00 Άρης Πατρών 1-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 12/01 15:00 Μετόχι 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 15:00 Καμίνια 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/01 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/01 15:00 Ωλενιακός 0-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 13/01 15:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 13/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/01 18:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Φαραικός διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 19/01 15:00 Άρης Πατρών 4-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 19/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 4-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 15:00 Αιγεύς-Άρης 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 19/01 15:00 Φαραικός 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/01 12:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/01 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 20/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/01 15:00 Αιγεύς-Άρης 6-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/01 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 26/01 15:00 Μετόχι 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 26/01 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 17:30 Ωλενιακός 1-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 15:00 Καμίνια 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 31/01 15:30 Δόξα Παραλίας 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/02 15:00 Άρης Πατρών 5-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/02 15:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 02/02 15:00 Φαραικός 1-3 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 18:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/02 12:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 03/02 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 03/02 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 6-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/02 18:00 Ωλενιακός 0-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/04 21:15 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 16/02 15:30 Άρης Πατρών 2-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 15:30 Καμίνια 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-5 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 16/02 15:30 Μετόχι 1-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 16/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/02 15:30 Αιγεύς-Άρης 2-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/02 12:30 Δόξα Παραλίας 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 15:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/02 15:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 15:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 23/02 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 18:00 Ωλενιακός 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 24/02 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/02 12:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-2 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/02 15:30 Ικαρος Πετρωτού 0-0 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 24/02 15:30 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/02 15:30 Δόξα Παραλίας 3-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 02/03 16:00 Μετόχι 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/03 16:00 Άρης Πατρών 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/03 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 03/03 16:00 Φαραικός 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 16:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 03/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/03 16:00 Αιγεύς-Άρης 3-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 06/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/03 16:00 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 06/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-3 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/03 16:00 Ωλενιακός 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/03 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/03 16:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/03 16:00 Καμίνια 4-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 09/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 09/03 16:00 Φαραικός 4-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/03 16:00 Άρης Πατρών 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/03 16:00 Αιγεύς-Άρης 2-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/03 11:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/03 12:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/03 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/03 16:00 Καμίνια 1-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 23/03 16:00 Μετόχι 1-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/03 16:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/03 16:00 Ωλενιακός 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 30/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 30/03 16:00 Άρης Πατρών 1-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/03 16:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/03 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/03 14:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 17:00 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/03 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 31/03 17:00 Φαραικός 4-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/03 17:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/04 17:00 Ωλενιακός 0-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/04 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/04 17:00 Καμίνια 2-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/04 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-5 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 06/04 17:00 Μετόχι 3-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/04 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/04 17:00 Αιγεύς-Άρης 2-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/04 17:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/04 17:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/04 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/04 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 13/04 17:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/04 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-1 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/04 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/04 17:00 Ικαρος Πετρωτού 6-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 14/04 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 14/04 17:00 Φαραικός 1-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/04 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-2 Αιγεύς-Άρης διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/04 17:00 Δόξα Παραλίας 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/04 17:00 Καμίνια 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/04 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 17/04 17:00 Μετόχι 2-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/04 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/04 17:00 Αιγεύς-Άρης 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/04 17:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/04 17:00 Άρης Πατρών 3-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 17/04 17:00 Φαραικός 2-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

31η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/04 17:00 Καμίνια 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 21/04 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/04 17:00 Ωλενιακός 0-4 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/04 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 21/04 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 4-1 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/04 17:00 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 21/04 17:00 Φωστήρ Οβρυάς 5-0 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/04 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/04 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

32η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/04 17:00 Αιγεύς-Άρης 2-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 28/04 17:00 Μετόχι 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/04 17:00 Άρης Πατρών 3-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/04 17:00 Φαραικός 0-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/04 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/05 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/05 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/05 17:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/05 17:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

33η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 11/05 17:00 Μετόχι 2-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/05 17:00 Καμίνια 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 11/05 17:00 Δόξα Παραλίας 5-4 Αιγεύς-Άρης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/05 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/05 17:00 Ωλενιακός 5-4 Άρης Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 11/05 17:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/05 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 5-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/05 17:00 Ικαρος Πετρωτού 1-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/05 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές

34η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/05 16:30 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/05 18:00 Αιγεύς-Άρης 6-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/05 18:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-4 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/05 18:00 Άρης Πατρών 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/05 18:00 Φαραικός 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/05 18:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 5-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 18/05 18:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/05 18:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/05 18:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-3 Ωλενιακός διαιτητές